Haftalık Burç Yorumları (22 Ocak – 28 Ocak 2018)


Haftalık Burç Yorumları (22 Ocak – 28 Ocak 2018)

Yepyeni bir haftada, haftalık burç yorumları ile 12 burç için sizlerle birlikteyiz. 22 Ocak – 28 Ocak 2018 haftası için hazırlamış olduğumuz haftalık burç yorumunuz, umut ediyoruz ki size tüm beklentilerinizi getirsin. Ancak daha da önemlisi: Fala inanma, falsız da kalma demişler. Bu nedenle, haftanız güzel geçsin. Her olumsuz yorumun da size dair olduğunu düşünmeyin. Dünyada 8 milyar insan var ve size yapılan haftalık yorumları, o insanların 1/12’si için geçerli.

Haftalık Burç Yorumları (22 Ocak – 28 Ocak 2018)

Koç Burcu: Haftalık burç yorumlarına Koç burcu ile başladık ve bir önerimiz var: Pazar gününden, Pazartesi gününün yoğun iş temposunu düşünmeyin. An’ı yaşayın. İşi işte düşünürsünüz. Önceliğiniz tatiliniz olsun. Zaten size işinizi unutturacak şeyler de var. Uzun zamandan beri ihtiyacınız olan hafta sonu tatilini iyi değerlendirin. Kafanızı karıştıran şeyler her ne ise onları bulun ve sonrasında da üzerlerine bir örtü örtün. Dedikodulardan uzak durmaya çalışın. Maddi durumunuz bu hafta da, son zamanlarda nasılsa o şekilde olacak. Öğrenci iseniz, bilim – teknoloji ile ilgili konularda farklılaşmaya çalışmayın. Bir insan sizi, hayatının en önemli parçası haline getirecek. Ancak sizin buna izin vermemeniz çok daha mantıklı olacaktır. Çalışmalarınızda yüksek performans sergileyebileceğiniz bir haftadasınız. Ancak sağlığınız ile ilgili her zaman çok da temkinli olamıyorsunuz. Bu konuda dikkati elden bırakmayın. İşle ilgili bazı sorunlar size yansıtılacak. Bu da stresli olmanıza neden olabilir. Ancak kariyerinizin iyi olmasını istiyorsanız, bu stresleri nasıl yönetebileceğinizi bilmelisiniz.

Boğa Burcu: Sevgili Boğa burxcu, haftalık burç yorumunda, sağlığı her şeyden önce tutmalısınız; haftanız çok yoğun olacak olsa bile… Eğer sağlığınızla ilgili sorunlarınız olursa, o yoğun olan haftada, iş ya da eğitim, her ne ile uğraşıyorsanız, istediğiniz verimi elde edemezsiniz. Yapmış olduğunuz şeyle ilgili, iş ya da eğitimde, kısa bir geziye katılma ihtimaliniz söz konusu. Başvuruda bulunmak istediğiniz ama son başvuru tarihi ile ilgili belirsizlik yaşadığınız bir konuda birilerinin yardımından faydalanabilirsiniz. Seyahatleriniz, işlerinizin zamanında ilerlemesi ile ilgili de olabilir. Bununla birlikte, aile içerisinde çıkacak olan ekstra masraflar, planlarınızın bozulmasına neden olabilir. Haftalık burç yorumlarınıza göre, iş ile ilgili karmaşık bir fikir çatışması içerisine girebilirsiniz. Ancak yeni bir beceri kazanmak size çok daha mantıklı gelebilir. Eğitiminizi planlamak için Perşembe gününden sonrayı tercih edin Boğa burcu. İş hayatınızın yoğun temposu size birlikte olduğunuz insana zaman ayıramama sonucunu doğurabilir. Bu da üzerinizde stres oluşturur. Stres yönetimi hakkında bilgi edinin ve sevgilinize ya da eşinize mutlaka zaman ayırın. Kariyerinizle ilgili sorunlarınız varsa, bu durum ilerde daha da karmaşık bir hal alabilir.

İkizler Burcu: Sevgili İkizler burcu, haftalık burç yorumlarınıza göre, ilişkilerinizle ilgili kilit öneme sahip bir dönem içerisinde bulunduğunuzu belirtmemiz gerekiyor. Bu sevgilinizle de ailenizle de alakalı bir durum olabilir. Sorunları açıkça dile getirmeyi bilmeli ve olaya her iki taraf açısından da bakmayı öğrenmelisiniz. Eğer ilişkiniz sizin için gerçekten yeteri kadar önemliyse, sorunları sakin ve dikkatli bir şekilde çözmeye odaklanmalısınız. Fikirlerine önem verdiğiniz birinin düşüncelerini isteyebilirsiniz. Unutmayın, yapıcı eleştiri çok güçlü bir etkiye sahiptir. Çarşamba günü itibari ile elde edeceğiniz parasal kazançlar, sizin ruhsal olarak farklı düşüncelere odaklanmanıza neden olabilir. Ama planlarınızın ve vermiş olduğunuz kararların arkasında durmayı ihmal etmeyin. Bununla birlikte, evlilik gibi uzun vadeli kararları, haftalık burç yorumunuza göre, bu hafta almaktan kaçının. Kariyerinizle ilgili bazı sorunlar dolayısı ile önümüzdeki günlerde işinizi değiştirmeniz gerekebilir. Bunun doğru karar olup olmadığını mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç burcu, haftalık burç yorumlarına göre, işinizle ilgili, özellikle de iş size ait ise yoğun bir haftanın sizi beklediğini belirtebiliriz. İşinizi geliştirmek için, mümkün olan her şeyi deneyebileceğiniz bir haftadasınız. Yapacağınız uzun vadeli bir anlaşma, sizin için çok karlı sonuçları beraberinde getirebilir. Ancak, bu anlaşmayı sağlamak için yapmanız gereken görüşmenin, planladığınızdan daha uzun sürmesi de söz konusu olabilir. Haftalık burç yorumlarınıza göre, hiç bir şey için, gece uykularınızdan fedakarlık etmenize gerek yok. Bir şeyin olacağı varsa zaten olacaktır. Gezegenlerin konumuna göre, maddi anlamda biraz zorlanacağınız bir hafta yaşayabilirsiniz Hızlı bir şekilde para kazanabileceğiniz bu dönemde, finansal kararlar vermek için kendinize zaman tanımanız gerektiğini unutmamalısınız. Aklınızdan geçen her şey, aklınızdan geçtiği gibi olmayabilir. Ailenizle ilgili konularda ise biraz dikkatli olmalısınız. Eşinizle ilgili, geçmişten kalan sorunlar ortaya çıkabilir. Bu problemlerin nedenlerini ve etkili çözümlerini bulmaya odaklanın.

Aslan Burcu: Haftalık burç yorumlarına göre, kariyerinizle ilgili önemli bir kazanım elde etmek isteyebilirsiniz. Ancak gezegenlerin konumu, düşüncelerinizi biraz geri plana da atabilir. Haftalık burç yorumunuz size bu hafta şu mesajı veriyor: Doğru zamanlama ile elde edemediğiniz her şeyi bir gün gerçekten elde edebilirsiniz. İçinizdeki duygular, olumlu ya da olumsuz da olsa, dışarı yansıtmadan önce biraz düşünün. Aksi halde kendinize zarar vereceksiniz. İlişkinizde, özellikle evlilik hazırlığı içerisinde iseniz, zor bir dönem geçirebilirsiniz. Küçük sorunların birlikteliğinize zarar vermesine izin vermeyin. Ama birlikte olduğunuz insanla, uzun zamandan beri bir arada olsanız dahi, evlilik kararı vermek için biraz daha bekleyin. Sağlığınıza dikkat edin. Önemli olan, hastalandıktan sonra iyileşmek değil, hastalanmadan önce onu önleyebilmektir. Bekarsanız, bu yıl, evlenmeniz için karşınıza iyi fırsatların çıkacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Başak Burcu: Sevgili Başak burcu, haftalık burç yorumlarına göre, fırsatlar bu hafta sanki sizinle saklambaç oynuyor gibiler. Haftanın başında gerçekten karlı bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Ancak bunun sizi hayal kırıklığına uğratmasına da izin vermemelisiniz. İlerleyen zamanlarda başka bir fırsat daha elde edeceksiniz. Ancak onun karı, ilki kadar fazla olmayabilir. Çalışıyorsanız, sizden beklenti oldukça yüksek olacak demektir. Bu beklentileri karşılayarak, hızlı şekilde, az zamanda çok iş yapmaya odaklanın ve kendinizi bu anlamda odaklayın. Patronunuzun gözünün sürekli olarak sizin üzerinizde olması sizi rahatsız edebilir ve zaman zaman bu noktada bir şeyler söylemek isteyebilirsiniz; ama kendinizi tutmayı bilin. Sevdiğiniz insanla rahat edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Evli iseniz de eşinizle hayallerinizdeki kadar mutlu zamanlarınız olacaktır. Yoğun tempolu günlerin sonunda, yiyeceğiniz akşam yemekleri ile yorgunluğunuzu atmaya çalışırken, sindirim sistemi ile alakalı yaşayabileceğiniz problemleri de mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Diyetlerinize lif içeriği yüksek taze sebze ve meyveleri mutlaka ekleyin. Kariyerinizle ilgili sorunlar dolayısı ile önümüzdeki günlerde iş değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Ama bunun doğru karar olup olmadığından mutlaka emin olmalısınız.

Terazi Burcu: Haftalık burç yorumlarına göre, evli iseniz, eşinizle aranızda, gezegenlerin kombinasyonu dolayısı ile de çok güçlü bir elektrik oluşacak. Atacağınız imzalara dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Sevdiğiniz ya da iş ortağınızla aranızdaki farklı düşünceler dolayısı ile ortaya çıkabilecek olan mesafelere hazırlıklı olmalısınız. Kariyerinizle ilgili yükselişiniz ve elde edeceğiniz kazançlar yakın arkadaşlarınız tarafından kıskanılmanıza neden olabilir ve bu durum beraberinde sizin üzülmenizi getirebilir. Ancak haftalık burç yorumunuz, üzülmemeniz gerektiğini, aksine gerçeği öğrendiğiniz için yıldızlara teşekkür etmeniz gerektiğini belirtiyor. Kişisel hayatınızdaki stresiniz, sağlığınızın bozulmasına, bağışıklık sisteminizin zayıflamasına ve dolayısı ile virüslere yenik düşmenize neden olabilir. Bu noktada doktorunuza başvurmalısınız. Aksi halde sorununuz ilerleme gösterebilir. Öğrenci iseniz, derslerinize, geçmişe göre bir performans düşüşünüzün olduğunu fark edebilirsiniz.

Akrep Burcu: Sevgili Akrep burcu, haftalık burç yorumlarına göre, hafta başında oldukça donuk olabilirsiniz ve bu durum beraberinde Çarşamba gününe kadar da devam edebilir. İş ortamında, sizden beklentiler oldukça yüksek. Bu durum sizin zorlanmanıza neden oluyor. Ancak biraz daha çaba sarf ederseniz beklentileri karşılayabilir ve kazanan siz olursunuz. Haftalık burç yorumuna göre, sosyal medya üzerinden eski arkadaşlarınızla iletişim kurmak, sizin için oldukça iyi bir fikir olacaktır. Öğrenci iseniz, çalışmalarınıza odaklanmakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Ama eğer okul bitmiş ve mesleğinizi yapıyorsanız, sizden daha tecrübeli insanların size vereceği bilgilere ihtiyacınız olduğunun farkındasınız demektir. Gerçekten de alacağınız bu bilgilerin size büyük katkısı olacaktır. Aşıksanız ve evlenmeye kararvermek üzereyseniz, bunun yanlış zaman olduğunu belirtmeliyiz.

Yay Burcu: Kendinizi biraz olsun mutlu hissedeceğiniz bu haftada, telaşlı da olsanız, hayatınızda çok fazla bir değişiklik söz konusu olmayacaktır. Uzun zamandan bu yana sıkı çalışma temposu içerisindesiniz ve bu hafta da aynı durum devam edecek. Ama artık olaylara daha olumlu taraflarından bakabileceksiniz. Ve çalışmalarınızın meyvesini almaya başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Finansal anlamda ilerlemek adına bir çabanız var. Eğer yapmakta olduğunuz kendi işiniz ise bir adım daha ileri gidebilmek adına bir seyahate çıkabilirsiniz. Birlikte olduğunuz insanla istediğiniz samimiyeti yakalamak adına, dürüst olmanız gereken bir dönemdesiniz. Bununla birlikte, sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak burcu, sorunlarınız var ve bunlar sizin gözünüzde oldukça büyük görünüyor. Ama haftalık burç yorumunuza göre, bu hafta, daha hafif olduklarını hissedecek ve biraz rahatlayacaksınız. Kariyerinizde ve maddi durumunuzda bu hafta önemli bir değişiklik yaşamayabilirsiniz. Olduğunuz konumun tadını çıkartın ve karşınıza çıkan her güzel şeyi kabul edip gökyüzüne teşekkür edin. Ancak, maddi anlamda temkinli olmayı da ihmal etmeyin. Arkadaşlarınızla ortak çıkarlarınızın olduğu düşüncesini bir kenara bırakın. Hayatınıza yeni giren ve size arkadaş gibi görünen insanlara hemen güvenmekten vazgeçin. Herhangi birine borç vermeden önce, tüm detayları değerlendirin. Bir süredir sağlıkla ilgili problemler yaşıyor olabilirsiniz ve bu hassaslık durumu bu hafta da devam edebilir. Kendinize iyi bakın ve mutlaka doktorunuzdan destek alın.

Kova Burcu: Finansal konularda büyük bir çaba ile uğraş verdiğiniz bir haftadasınız. Gelirinizi arttıracak doğru yöntemi bulacaksınız. Ancak önümüzdeki zamanların sizin için daha yoğun çalışmayı beraberinde getireceğini de belirtelim. Ev hanımı ya da öğrenci iseniz, bu hafta ekstra yükleriniz olabilir. Ancak bu yükleri her ne kadar yerine getirseniz de bir övgü ya da takdir almayacağınızı da belirtelim. Bu nedenle kendinizi çok da fazla yormamaya çalışın. Dikkatinizin dağınık olacağı bu haftada, araştırmacı ya da öğrenci iseniz, motivasyon konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Derin nefesler almak ve meditasyon yapmak size bu hafta iyi gelecektir. Özellikle uyku öncesinde, elektronik cihaz kullanımını sınırlandırın. Dolayısı ile daha rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Mistik bir deneyim kazanabileceğiniz bu hafta, yüksek öğrenim ve manevi takip için iyi bir hafta olarak haftalık burç yorumlarında yer buluyor.

Balık Burcu: Tutkularınızı ve hobilerinizi merkezi bir hale getirin ve hayatınızı buna göre yeniden düzenleyin. Daha önceden yapmış olduğunuz bir yaratıcı etkinliği uygulamaya bu hafta yeniden başlamak sizin için iyi olabilir. Daha önceden yarım kalmış bir etkinliğiniz varsa onu tamamlamayı da tercih edebilirsiniz. Müzik, dans; ya da sanatla uğraşmak size, tazelenmiş hissi verecektir. Mali tablonun bu hafta sizin için her zamankinden daha fazla güçleneceğini belirtebiliriz. Sosyal imajınız da bu hafta daha güçlü olacak. Bu hafta ya da geçen hafta tanıştığınız insanlar size karşı daha açık olacak ve sizi aralarına kabu edecekler. Ancak sosyal hayatınızda ne kadar gösterişli olsanız da, kişisel hayatınızda kendinizi yalnız ve kaybolmuş hissedebilirsiniz. Aşk ve evlilik konusunda ise sıkıntılı bir hafta. Birileriyle sohbet etmek size bu hafta iyi gelebilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.