Yengeç Burcu Kadını Nasıldır?


Yengeç Burcu Kadını Nasıldır?

Burçların özelliklerini anlatmaya, Yengeç burcu kadını ile devam ediyoruz. Yengeç burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtları arasında yer alan Yengeç burcu kadınının özelliklerini yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulacaksınız. Bir Yengeç burcu kadını olarak belki de sizlere kendimden söz etmenin rahatlığı ile vereceğim bilgileri. Her zaman anaç bir ruha sahip olan Yengeç burcu kadını nasıldır? Detayları birlikte gözden geçirelim.

Yengeç Burcu Kadını Nasıldır?

Evcimen Yengeç burcu kadını, her zaman evini güzelleştirmeyi ve rahat bir yaşam alanı haline getirmeyi görev bilir. Çalışıyor olsa bile en önemli yer evi, yuvasıdır. Misafiri çok sever ve her geleni ailesinden biri gibi kabul edip, özel ilgi gösterir. Altıncı hissinin çok kuvvetli olması dolayısı ile insanları sözlere dayalı olmadan rahatlıkla anlayabilir. Yengeç burcu kadınının etrafındaki insanlar çok mutludurlar; çünkü bu kadın herkesi mutlu edebilecek kapasitededir.

Birlikte olacağı erkeğin, kendisine kol kanat gerebilecek, kendisini emanet edebileceği bir insan olmasını ister. O adamı bulduğunda da, onunla ilgilenir, şımartır, mutlu eder. Eğer onu elde edip, sonrasında da ona sözünüzü geçirmeyi planlıyorsanız, Yengeç burcu kadınının özellikleri arasında kimseye boyun eğmek yoktur; eşe bile… Bu nedenle, aslında yapacağı şeyi, bir başkası yap dediği için yapmayacak kadar inatlaşabilir bile. Onunla mutlu olmak istiyorsanız onu dinleyip anlamalı, değişen ruh hallerinde ona yardımcı olabilmelisiniz. Onu çok sever, ona saygı duyar ve çabalarını görebilirseniz, bir Yengeç burcu kadını ile çok mutlu olabilirsiniz.

Yengeç burcu kadınının özellikleri arasında, onun çok güçlü bir kadın olduğunu ve her zorluğun üstesinden gelebileceğini belirtebiliriz. Ancak ay ona bazen karamsar ve kuşkucu bir ruh hali verir. Bunu aşmak için tek ihtiyacı olan şey, ona destek olabilecek bir eştir. Onun yanında olduğunu bilirse, aşamayacağı hiç bir zorluk yoktur.

Burçların özellikleri arasında Yengeç burcu kadını nasıldır sorusunun yanıtlarını vermeye devam ederken, çok konuşkan bir insan olduğundan da söz etmeliyiz. Bu konuşkanlık bazen dedikoduya dönüşebilir ve bir arkadaşından duyduğunu toplum içerisinde ağzından kaçırabilir. Ancak Yengeç burcu erkeğinden daha tehlikeli dedikodular yapan Yengeç burcu kadını, ortalığı bir anda birbirine karıştırabilir. Ancak bunu, hiç bir kötü niyeti olmadan yapar.

Yengeç burcu kadınının özellikleri arasında dırdırcılık da yer alabilir. Bir erkeği severse ona kayıtsız şartsız bağlanır. Ve gözü ondan başkasını görmez. Aynı şekilde eşinin de kendisinden başkasına bakmasını istemez. Aldatılmaya tahammül edemez. Şüpheci bir karakter de olduğu için, en ufak bir sorunu büyütüp üzülebilir. Eğer niyetiniz macera aramaksa bunu Yengeç burcu kadını ile yapmamalısınız. Çünkü o hiç bir ilişkisine bitecek gözü ile bakarak başlamaz ve kendini ilişkisine kelimenin tam anlamı ile adar.

Ailesine çok önem veren Yengeç burcu kadınının özellikleri arasında, onlara canını feda edebilmek dahi yer almaktadır. Ancak çocuklarına her şeyden çok değer verirler. Bir bebeği olduğunda Yengeç burcu kadını eşini ihmal edip çocuğu ile daha çok ilgilenebilir.

Burçların özellikleri arasında Yengeç burcu kadınının paraya çok değer vermediğini; ama olduğunda da harcamayı sevdiğini belirtebiliriz. Tüm parasını giysiye, ayakkabı, çantaya harcayabilir. Zaman zaman bu kadının müsrif olduğunu düşünebilirsiniz. Parası olursa güvenli yaşayabileceğini bilen Yengeç burcu kadınının özellikleri arasında, evleneceği erkekte paraya bakmak gibi kötü bir huy yoktur. Tek istediği şey anlaşmak ve anlaşılabilmektir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.