14 Mart – 21 Mart 2016 Haftalık Burç Yorumları


14 Mart – 21 Mart 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç: 14 Mart – 21 Mart 2016 haftalık burç yorumlarına göre Koç burcu, tam planlarını yapmış; ve her şeyi ona göre düzenlemişken, karşısına çıkacak tekliflerle, ihtiyaçlarının aslında tam da bu teklifleri kabul ederse karşılanacağını düşünecek, ve söz konusu tekliflerin de planları, ve programı ile hiç bir bağlantısı bulunmayacak. Koç burcu, unutmayın: Boş tenekeden bile ses çıkar. Bu nedenle, dinlemeniz; ve dinlememeniz gereken kişilerin ayrımını iyi yapmalısınız. Bazı güvenilir kaynaklardan alacağınız bilgileri ise görmezden gelmeniz durumu söz konusu ki bu durum siz farkında olmadan, yanlış anlaşılmaların gündeme gelmesine neden olabilir.

Boğa: Haftalık burç yorumuna göre Boğa burcu olarak bu hafta, siz farkında olmasanız da, sizi destekleyen insanların varlığına şahit olacaksınız; ve bu durum sizi mutlu edecektir. Önemli olan ne istediğinizi bilmeniz. Eğer bunu biliyorsanız, elde edebilmek için de sonuna kadar savaşabilirsiniz. Ancak eğer istekleriniz gerçekleşmezse de bununla ilgili kimseyi bilgilendirmek durumunda değilsiniz; çünkü siz bir bireysiniz. Ve bununla birlikte, istemediğiniz şeylere onay vermek gibi bir zorunluluğunuz olmadığını da bilmelisiniz.

İkizler: 14 Mart – 21 Mart haftalık burç yorumlarına göre, İkizler burcu olarak bu hafta, daha önce deneyimlemediğiniz tecrübeler edineceksiniz, ve bu tecrübeler sizi aslında hedeflerinize ulaştıracak, planlarınızı uygulamakta size yardımcı olacak. Ancak bu noktada şuna dikkat etmelisiniz: bu süreçte yanınızda olacak insanlar alanlarında başarılı olmayabilir, elinizdeki malzemeler yeterli bulunmayabilir… Bu gibi durumları kesinlikle görmezden gelmemelisiniz. Yakın çevrenizin size onay vermediği konularda bazı insanlarla görüşmeler yapabilirsiniz. Bu anlamda dikkatli olmalısınız, çünkü adımlarınızı dikkatli atmanız gereken bir haftadasınız. Güvendiğiniz kişilerin düşüncelerini dikkate alın.

Yengeç: Haftalık burç yorumunuza göre, Yengeç burcu olarak, sosyal ortam, ya da iş ortamında bazı sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak bu dönemde bir zorlanma da yaşayabilirsiniz: İhtiyacınız olan bazı bilgiler elinize, beklemediğiniz bir hızla ulaşabilir; ve her birini hemen kullanma gereksinimi de sizi yorabilir. İlerlemek istediğiniz bir iş dolayısı ile başka işleri ertelemeniz durumu söz konusu olabilir; ancak bunu yapmadan önce iyi düşünmenizi öneriyoruz: Çünkü bu çok da mantıklı bir davranış olarak görülmemektedir.

Aslan: Bazı konularda çok yoğun olduğunuz bir haftadasınız. Ancak bu yoğunluk, kendi kendinize düşünüp, kendi kendinizi ikna etmenizle doğru orantılı bir süreç; ve bu nedenle, düşünüp, doğru olduğuna inandığınız şeylere göre hareket edebilmeniz durumu söz konusu. Fakat, her şey sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir, ve güvendiğiniz insanlar dahi bu anlamda size onay vermeyebilirler. Almış olduğunuz bazı sorumlulukların sizi rahatsız etmeye başlaması durumu söz konusu; devam etmenizin tek nedeni ise insanları hayal kırıklığına uğratmamak… Ama bu hafta, çabalarınız sonuçsuz kalabilir, istemediğiniz konularda devam edemeyebilirsiniz.

Başak: Başak burcu olarak, özellikle bazı konularda çok şanslı olacağınız bir haftadasınız. Hangi konuda olursa olsun, şansınızın döndüğünü gördüğünüz anda, koşarak hedefinize doğru ilerlemeli, ardınıza bakmamalısınız. Özellikle bazı konularda ilerleyebilmek adına risk almayı düşünebileceğiniz bir haftadasınız. Fakat şunu da unutmamalısınız ki, bu durum, sizin her zamankinden farklı düşünmenizden kaynaklanıyor. Bu nedenle biraz gerçekçi mantıkla hareket etmenizde yarar var.

Terazi: Son zamanlarda gerçekleştirmiş olduğunuz bazı projeleriniz, ummadığınız kişiler tarafından desteklenebilir; ve bu durum sizi mutlu edeceği gibi şaşırtacaktır da… Böyle bir durumla karşılaştığınızda, size destek olan insanlara, hangi konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu söylemekten çekinmemelisiniz. Birileri ile işbirliği yaparak, ya da iletişim kurarak gelişmesi gereken işleriniz varsa, amacınıza ulaşmak için biraz hızlı davranmanız gerekebilir; daha çok da çalışabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız, çok fazla ince eleyip sık dokumadan hareket etmenizde yarar görülmektedir.

Akrep: Siz her ne kadar planlarınızı önceden yapmış; ve programınızı belirlemiş de olsanız, alacağınız bazı teklifler dolayısı ile planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Bu durum sizi korkutmasın, öneriler muhtemelen daha ileri gitmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle tekliflere her zaman açık olmalısınız. Bitirmeniz gereken işlerinizi artık tamamlamanın zamanı da gelmiş gibi görünüyor. Çünkü önünüze çok fazla fırsat çıkacak; ve değerlendirmek için önce, sizi yoran diğer şeylerden kurtulup, müsait olmanız gerekiyor.

Yay: Haftalık burç yorumlarına göre, Yay burcu olarak, 14 Mart – 21 Mart 2016 tarihleri arasında, birilerinin hoşuna gidecek, ya da onlar tarafından jest olarak değerlendirilebilecek şeyler yaparsanız, bu durum sizin yararınıza olacaktır. Bazı olayların gerçekleşmesi için ne şartları, ne de insanları zorlamamanız gereken bir dönemdesiniz. Bu hafta değil de, daha sonraki haftalarda alacağınız cevaplar, daha çok işinize yarayabilir.

Oğlak: Tam da bir konudan sıkılmaya başlamışken, gelişmelerin sizin istediğiniz yönde olmaya başladığını görebilirsiniz. Bu durumun sizi şaşırtması da söz konusu olabilir. İnsanlar sizinle iletişim kurup, işbirliğinde bulunmak isteyebilir; çünkü uyumlu yapınızla onların ilgisini çekiyorsunuz. Ama şunu da unutmamalısınız: Sadece uyumlu olmak adına, eğer kendinizle çelişen şeyler yaşıyorsanız, uyumsuz davranabilmeniz de söz konusu olabilir.

Kova: Haftalık burç yorumunuza göre olaylar karşısında eğer gereğinden fazla inatçı tutumlar sergilerseniz, bu durum size zor zamanlar yaşatacaktır. Çok yoğunlaşmanız gereken bir konu ile karşılaşacak olursanız, bu konuda daha önce gerektiği gibi çalışmadığınız için kendinzi suçlayabilirsiniz. Bazı olaylar sizin çok fazla zamanınızı alacağı için, bu olaylardan kendinizi çekip sıyırmak adına çabalayabilirsiniz; ama yine de kurtulamayacağınızı belirtelim, yani zamanınızı gereksiz yere harcamaktansa daha idareli kullanmalısınız.

Balık: Parasal gereksinimleri olan; ya da fikir üretmeniz gereken konularda, size ummadığınız kişilerden destek gelebilir; ama bu teklifleri kabul etmeden önce, iyiyi, ve kötüyü düşünmeniz gerektiğini belirtmeliyiz. Zamana bırakmanız daha mantıklı da olabilir. Olaylar karşısında üretilecek anlık çözümlerdense, yapılabilecek en mantıklı şeyleri yapmanız sizin için daha yararlıdır, ve bu sayede gereken çabayı sarf ederek, isteklerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.