21 Nisanda Doğanlar


21 Nisanda Doğanlar

21 Nisanda doğanlar hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yazımız içerisinde çok detaylı bir şekilde 21 Nisanda doğanların özelliklerini de bulabileceksiniz. 21 Nisanda doğanlar hangi burçtur sorusuna yanıt da alabileceğiniz gibi, bu burcun özellikleri hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. O halde hemen 21 Nisanda doğanları tanımaya başlayalım.

21 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

21 Nisanda doğanlar Boğa burcudurlar. Bu burcun insanları, ilişkilerini sağlamlık ve güven ile temellendirirler. Geleceği düşünerek başladıkları ilişkilerinde sadıktırlar ve karşılarında sadık partnerler ararlar. Onunla birlikteyken kendinizi huzurlu hissedersiniz. Sizi adeta yatıştırır. Ama eğer güveni sarsılırsa, size sahip olduğunu düşünmenin vermiş olduğu hislerle aşırı kıskanç tavırlar sergileyebilir. Kararlı ve yapıcıdır. Bu da onun ilişkilerinin uzun süreli olmasının önemli nedenlerindendir.

21 Nisanda doğanların; aynı zamanda Boğa burcunun özellikleri arasında, verdiği güvenden de söz etmek gerekir. Bununla birlikte kararlıdır da. Bütün bunlar onunla birlikte olmanızın avantajlı yanlarıdır. Sizi asla yarı yolda bırakmaz. Uyumlu bir insandır. Genellikle küslüklerden hoşlanmaz. Zevklidir. Tutkulu ve güçlü fiziksel özelliklere sahip olan Boğa burcu ile yapacağınız çalışmalarda, onun ne denli yaratıcı olduğunu da görebilirsiniz.

Tüm bu olumlu yanlarının haricinde aslında 21 Nisanda doğanların özellikleri arasında ve Boğa burcunda bir inatçılık ve olaylar karşısında gereksiz bir direnişten de söz etmek gerekir. Eğer sizi kıskanıyorsa, bu olumsuz yönleri ilişkinizde problemlerin ortaya çıkmasının temel nedeni olacaktır. Çünkü o her zaman gerektiği kadar yaratıcı ya da esnek düşünemeyebilir.

Genel olarak kendileri huzurlu insanlar oldukları ve sakin olmaları dolayısı ile insanları kendilerine çekmekte zorlanmaz, hem de bunu bilinçsiz bir şekilde yaparlar. Birlikte oldukları anda partnerlerinden bedensel olarak istediklerini her şekilde açık olarak dile getirebilirler. Arkadaş da, düşman da olsalar, güven veren bir yanları her zaman vardır. Kendinize onları rakip olarak seçecekseniz, kaybetme olasılığınızın olduğunu her zaman düşünmelisiniz.

Genel olarak uzun vadeli ilişkileri tercih ederler. Ancak bedensel arzuları çok güçlü olduğu için, gençlik yıllarında tehlikeli ilişkilere başlama ihtimalleri oldukça yüksektir. Ama bu durum zaman içerisinde değişir ve olgunlaşarak, doğru partnerleri yanlışlardan ayırt edebilirler. Hemen sinirlenen kişiler olmamalarına karşın, eğer kışkırtılırlarsa da sinirlerini yatıştırmak hiç de kolay olmayacaktır.

21 Nisanda Doğanların Özellikleri

21 Nisanda doğanlar çok inatçı ve idealisttirler. Arzularının peşinden gitmek konusunda asla yılmayan bir halleri vardır. Çok gelişmiş bir önseziye sahiptirler. Gerek olaylar, gerek insanlar hakkındaki düşündüklerinde genellikle haklı da olsalar, bu durum onları aşırı ön yargılı bir insan haline getirirse, kayıplar yaşamaları da kaçınılmaz olacaktır.

21 Nisanda doğanların özellikleri arasında, radikallikten uzak, ılımlı bir tavır sergilemeleri halinde, güzel şeyler yaşama ihtimallerinin çok yüksek olduğunu da belirtmeliyiz. Kurdukları dostlukları koruyabilmeleri halinde, yaşlılıklarında yalnız kalmaktan kurtulurlar.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.