23 Nisanda Doğanlar


23 Nisanda Doğanlar

23 Nisanda doğanları tanıtacağımız bu yazımız içerisinde 23 Nisanda doğanların özelliklerini de bulabilme şansına sahip olacaksınız. Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nın doğum günleri olması dolayısı ile 23 Nisanda doğanların özellikleri arasında biraz çocuk ruhu var mı ve 23 Nisanda doğanlar hangi burçtur gibi soruların yanıtlarına buradan ulaşabileceksiniz.

23 Nisanda Doğanlar Hangi Burçtur?

23 Nisanda doğanlar Boğa burcudur. Bir Boğa burcu erkeğine hayatınızda yer vermeyi düşünüyorsanız, size onu kısaca tanıtabiliriz: Hem fiziksel birliktelikler; hem de aşka önem veren bir kişiliğe sahip olan Boğa burcu erkekleri bu anlamda hemen harekete geçmezler. Dolayısı ile onu elde etmek için çabalamanız gerekmektedir. Güçlü olmalarına karşın sessiz; ama zaman zaman da maço bir karakterleri bulunmaktadır. Ama onlardan maçoluğu da her zaman beklememelisiniz; çünkü genellikle yumuşak ve huzur veren bir halleri bulunmaktadır.

Maddi anlamda çok yeteneklidirler ve birikim yapmaktan hoşlanırlar. Siz onların yavaş hareket ettiklerini düşünseniz de, onlar hedeflerine emin adımlarla ilerlerler. Kendilerine bakıldığında, dışarıdan nasıl göründükleri onlar için önemlidir. Dolayısı ile güzel, kaliteli giyiniz; ama giyimde pratik olmayı tercih ederler. Renk uyumu onlar için, diğer erkeklere göre daha önemlidir. Siz de bu noktada giyiminize dikkat edebilirsiniz.

23 Nisanda doğanlar ve Boğa burcu erkekleri yapıcı insanlardır. Eğer huzur veren, sürekli sorun çıkartmayan bir adamla evlenmeyi düşünüyorsanız, tam aradığınız karakterin karşınızda durduğunu söyleyebiliriz. Değişim ve yeniliklere uyum sağlaması için zamana gereksinim duyan bu adam, sizi sadece psikolojik problemler yaşadığınız dönemlerde anlamakta zorlanacak ve yüzeysel düşünerek daha da çok sorunlu hissetmenize neden olabilecektir.

Güven onun için çok önemli bir kavramdır. Bununla birlikte, onu asla bir başkası ile karşılaştırmamalısınız. Bu konuda zararlı çıkanın sadece siz olacağınızı hemen belirtmiş olalım. Peki ya 23 Nisanda doğanların özellikleri arasında neler sayabiliriz?

23 Nisanda Doğanların Özellikleri

23 Nisanda doğanlar misafiri seven, kibar, aynı zamanda da akıllı kişilerdir. Çok zekidirler. Bu zeka iş hayatında çok başarılı olmalarına, rakiplerin alt edip insanları şaşırtmalarına neden olmaktadır. Ticari konulardaki başarıları ile adından söz ettiren kişiler olabilirler. Arkadaşlık ve aile ilişkilerine önem veren ve bu insanlara değer veren 23 Nisanda doğanların özellikleri arasında onlarla sık sık birlikte olmak, güzel zaman geçirmek, gülmek ve güldürmek de yer almaktadır.

Kimsenin sahip olmadığı fikirlere sahip olmalarının yanında şakacı konuşmaları çevreleri tarafından çok beğenilen 23 Nisanda doğanlar, kötü giden şeyleri iyi hale getirebilmek adına ellerinden gelen her şeyi yapar ve amaçlarına ulaşırlar.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.