Aslan Burcu 2016 Aşk Yorumu


Aslan Burcu 2016 Aşk Yorumu

Aslan burcunun özellikleriAslan burcu 2016 aşk yorumuna göre, devam eden bir ilişkisi bulunanlar bu sene zaman zaman bazı problemler yaşayabilirler. Bu problemlerin olabildiğince uzatılmaması, var olduklarının hissedilmesi halinde de fazla büyümeden, karşılıklı oturup konuşularak yeni çözümlerin bulunması gerekmektedir. Canınızı sıkabilecek her tür gelişmeden, elinizden geldiğince uzak kalmanızı önermekteyiz.

Aslan burcu 2016 aşk hayatında Mart ayı oldukça önemli. Çünkü Mart ayı, 2016 yılında, Aslan burcu için anti-sosyal bir ay olacak. Bu nedenle, yeni insanlarla tanışmak, ve iletişim kurmak oldukça zorlaşacaktır. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, ve bu sene artık yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsanız, dikkatli olmalısınız; çünkü duygularınızı abartır, insanlara tanımadan güvenirseniz, kısa süre içerisinde hayal kırıklığına uğrar, kırılan taraf siz olursunuz.

Aslan burcu 2016 aşk yorumunda Mayıs ayı da Mart ayı kadar önemli… Çünkü eğer bir birliktelik yaşamaya başlamak istiyorsanız, bu ay hedefinize ulaşabilirsiniz. Ancak, zaten bir birlikteliğiniz varsa, partnerinizle her zamankinden daha yakın olabilirsiniz. Aradığınız mutluluk Mayıs ayı itibari ile yüzünüze gülecek, ve siz Mayıs ayı itibari ile, birlikte olduğunuz insanla uyumlu, birbirinizin kararlarına saygılı olursanız, oldukça güzel zamanları duygusal anlamda yaşayabileceksiniz.

Aslan burcu 2016 aşk hayatında önemli kararlar vermeden önce mutlaka iyi düşünmeli, ne istediğinizi, ve ilişkinizin hangi doğrultuda ilerlediğini bilmelisiniz. Örneğin, evlenmek istiyorsanız, sevgilinizi de bu anlamda gerçekten çok sevdiğinize inanıyorsanız, yolunuza devam edebilirsiniz. Ama ilişkinizde mutlu değilseniz, kendinize; ve partnerinize zarar vermeden, uzatmadan ilişkinizi bitirmenizde yarar var. Hayatınızda gerçekten bir insan olmasını istiyorsanız, onu hayatınıza çekmek, ve dahil etmek de yine sizin elinizde olacaktır.

Aslan burcu bu sene, ilişkisinde mutlu olmak istiyorsa, her şeyin öncesinde, geçmişte yapmış olduğu hatalarla yüzleşmeli. Evet, biliyoruz, her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz, ama bazı sorunların sadece partnerinizden kaynaklı olmadığını, olayların sizinle de alakalı olabileceğini kabullenmeli, sorunları büyütmeden çözme yoluna gitmelisiniz.

Karşınıza iyi insanların çıkabileceği 2016 yılında, bu insanlara şans vermeyi mutlaka denemeli, takıntılarınıza aldanıp, insanlara dışardan bakma alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz. Farkında mısınız, mükemmeli aradığınız için aradığınız insanı bulmakta zorlanıyorsunuz. Bu yıl, bunu aşmak için doğru zaman…

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.