Başak Burcu 2016 Aşk Yorumu


Başak Burcu 2016 Aşk Yorumu

Başak burcunun özellikleriBaşak burcu 2016 aşk yorumuna baktığımızda, bu yıl sizi güzel gelişmelerin beklediğini belirtebiliriz. Eğer uzun zamandan bu yana yalnızsanız, ve artık hayatınızda bir insanın olmasını istiyorsanız, tam da bu isteğinizi gerçekleştireceğiniz dönemdesiniz. Eğer birlikte olmak istediğiniz bir insan varsa bu insanla tanışmanız; ve hatta yakınlaşmanız söz konusu olacak. Fakat aşk hayatının Başak burcu için hareketli olacak olması, her zaman olumlu sonuç da vermeyebilir. Şöyle ki, karşınıza çıkacak birden fazla insan arasından yanlış karar verebilmeniz de söz konusu. Bu nedenle, acele etmeden, hem kendi duygularınızı, hem de karşınızdaki insanın duygularını tartmalı, ve emin olup, adımlarınızı ona göre atmalısınız.

Başak burcu 2016 aşk hayatında, özellikle senenin ilk aylarında, daha önce birliktelik yaşadığı kişi ile karşılaşabilir, ve unuttuğu anıları yeniden gözlerinin önünde canlanabilir. Bunun sonrasında, yeniden aynı kişi ile bir birliktelik durumu da söz konusu olabilir. Ancak bu noktada, neden ayrıldığınızı hatırlayın; ve eğer size, yeniden sıkıntı yaratabileceğini düşündüğünüz durumlar söz konusu ise o kişi ile yeni başlangıçlara adım atmaktan kaçının. Aksi halde yine üzülen taraf olabilirsiniz.

Başak burcu 2016 aşk yorumuna göre, şimdiye kadar arkadaş, hatta dost olduğunuz kişi ile bir yakınlaşma da söz konusu olabilir. Eğer bu tür bir duygusal yakınlaşma hissederseniz, kendinize duygularınız için kızmayın. Harekete geçin. Hele bir de, onun da size karşı aynı duyguları hissettiğini düşünüyorsanız kesinlikle pes etmeyin. Bu sene bir yuva kurmak istiyorsanız, her şeyin öncesinde geçmişin izlerini silmeniz gerektiğini de unutmamalısınız.

Başak burcu 2016 aşk hayatında, her şeyden önce ne istediğini bilmeli… Örneğin, diyelim ki Başak burcusunuz; ve evlenmek istiyorsunuz. O halde, herhangi biri ile, her zamanki gibi bir ilişkiye başlamanız yanlış olacaktır. Ancak eğer kısa süreli ilişkiler yaşamak istiyorsanız, bu yıl bu isteğinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. Eğer zaten birlikte olduğunuz biri var; ve zaman zaman bazı anlaşmazlıklar yaşıyorsanız, bu sene bu anlaşmazlıkların yeniden gündeme gelmesi de söz konusu. Ve şunu da unutmamanız gerekiyor: isterseniz aşar, birbirinize daha yakın olabilirsiniz. Çünkü yıl içerisinde, genel olarak iyi birliktelikler, Başak burcunun görünümünde yer almakta.

Birlikte olduğunuz insanla aranızda var olan sorunları, onun hakkında içinizden geçenleri, kesinlikle oturup konuşmalı, sorunları görmezden gelmemelisiniz. Bu yapacağınız, ilişkinize zarar vermekten başka bir işe yaramaz. Ayrıca, her ne kadar uygulamasanız da, ayrılık kararı almanız da ilişkinize zarar verir. Bu nedenle yapıcı olmalı, karşılıklı konuşmalısınız. Eğer evli iseniz, bu yıl içerisinde küçük problemler yaşayabilirsiniz; ama bu problemler aşılamayacak şeyler değil, evliliğinize zarar vermeyecektir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.