Terazi Burcu 2016 Aşk Yorumu


Terazi Burcu 2016 Aşk Yorumu

Terazi burcuTerazi burcu 2016 aşk yorumu, geçtiğimiz senelere göre daha olumlu. Evet, 2015 yılında hayatınıza yanlış insanlar girmiş, bu insanlar dolayısı ile ailenizi; ve işinizi ihmal etmiş, olumsuz şeyler yaşamış olabilirsiniz. Ama 2016 yılında, eğer var olan bir birlikteliğiniz varsa, daha iyi şartlarda devam edecek, yoksa da sağlam temellere dayanan bir birlikteliğe adım atacak, ve ileriye dönük olarak yolunuza devam edeceksiniz.

Terazi burcu 2016 aşk hayatında, bu sene, geçtiğimiz yıl birliktelik yaşayıp ayrılmış olduğunuz kişi ile sık sık karşılaşabilirsiniz; ve bu karşılaşmalar sizin aklınızın karışmasına neden olabilir; sakın bu tür karışıklıklara izin vermeyin. Aksi halde tüm sene, aşk yaşamınızda her şey güzel gidecekken, iniş – çıkışlarla uğraşmak durumunda kalırsınız. Ama eğer, bu kişi ile, siz, ya da ondan kaynaklı bir ayrılık yaşamadı iseniz, o zaman yeniden barışabilmeniz mümkün.

Terazi burcu 2016 aşk yorumu, Terazi burcunun gerek iş, gerekse de hayatının düzene girmesi dolayısı ile, aşk hayatının etkilenmesine de neden oluyor, ve yaşanacak olan güzel gelişmelerin, verilecek evlilik kararı ile taçlandırılması mümkün hale geliyor. Ancak, mutlu olmayı zaten çoktan haketmiş olan siz, bunun için özellikle Haziran ayına kadar olan süreyi iyi değerlendirmelisiniz. Unutmayın ki her şey sizin elinizde.

Uzun süredir devam ettiğiniz birlikteliğiniz, Terazi burcu 2016 aşk hayatını etkileyerek, sonlanabilir, ama eğer bu birlikteliği öylesine kurduysanız, duygusal anlamda birbirinize çok fazla bağlanmanız, ve beklemediğiniz gelişmeler yaşamanız da söz konusu olabilir. Evet Terazi burcu bu sene güzel şeyler yaşayacak, ama olumsuz gelişmeler de olacak. Sonlanan birliktelikler, aslında daha sağlam kapıların açılmasına neden olacak. Ayrıca, eskiden beri dostunuz olan bir insanla yaşayabileceğiniz bir duygusal yakınlaşma da söz konusu…

Evli iseniz, her zaman, eşinizle olan sorunlarınızı çözebilmek adına ılımlı davranmaya çalışıyorsunuz. Bu sene de bu durum aynı şekilde devam edecek, ama şunu da unutmamak gerekiyor ki, bu sene, var olan evliliğinizi bitirmeye karar verebilmeniz de söz konusu. Size tavsiyemiz, sorunlarınızı insanlara yansıtmadan kendi aranızda çözmeye çalışmanız, sonrasında aileleri durumdan haberdar etmeniz. Aksi halde, onları şaşırtmanız söz konusu olabilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.