Akrep Burcu 2016 Aşk Yorumu


Akrep Burcu 2016 Aşk Yorumu

Akrep burcu 2016 yorumuAkrep burcu 2016 aşk yorumuna göre, 2015 yılının sonlarında, yalnız kalma gereksinimi artık sona erdi. Ve bu yalnızlıktan kurtulma isteği, 2016 yılının başlarında yerine gelmiş olacak. Hayatınızın aşkını bulacağınız bu yıl içerisinde, alışılmışın dışında farklı birliktelikler de yaşayabileceğinizi belirtmeden geçmemeliyiz.

Akrep burcu 2016 aşk hayatında bu yıl yoğun tempo söz konusu, ve bunun etkisi ile Akrep burcu insanlarının kendilerini her zamankinden daha çok aşabilmeleri de söz konusu olabilecek. Bununla birlikte, bu yıl, ileriye dönük, ciddi birliktelikler kurabilmenizin her zamankinden daha mümkün olacağını belirtmeden geçmemeliyiz.

Akrep burcu 2016 aşk yorumuna göre, eğer zaten devam eden bir ilişki söz konusu ise, her zamankinden daha dikkatli olmanız gereken bir sürece girmiş durumdasınız. Farklı insanlarla olan yakınlaşma isteğiniz, zaten sürdürmekte olduğunuz ilişkinin diğer tarafındaki kişinin kulağına gidebilir, ve bu durum, birlikteliğinizin riske atılmasına neden olabilir. Yasak ilişkilerden kaçınmanız gereken bir senedesiniz; ve yıl ortasına doğru, duygularınızın ne yönde olduğunu dahi anlayamayacağınız karmaşık bir sürece gireceksiniz.

Akrep burcu 2016 aşk hayatı, Temmuz ayının sonrasında, daha sağlam temelli birlikteliklerle taçlanacak. Kalıcı birliktelikler kurmak isteyecek, ya da eğer bir birlikteliğiniz varsa, daha sağlam olması için çabalayacaksınız. Hem kendiniz; hem de birlikte olduğunuz insanın daha mutlu olması için elinizden gelen her çabayı göstereceksiniz; ve bu yıl aşk sizin için her zamankinden daha heyecanlı bir hal alacak. Bu seneye kadar hiç yaşamadığınız deneyimler bu yıl kapınızı çalacak.

Evli olan Akrep burcu insanları ise, yılın son aylarında, ilişkilerini yoluna sokacak, eşleri ile birlikte, problemlerine çözüm üretmeye çalışacaklar. Zaman zaman bazı sorunlar yaşanacak da olsa, fazla büyümeden çözülecek. Ancak eğer bu yıl bir evlilik yapmayı planlıyorsanız unutmamalısınız ki, bunun için önce kendinizden emin olmanız gerekmektedir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.