Yay Burcu 2016 Aşk Yorumu


Yay Burcu 2016 Aşk Yorumu

Yay burcuYay burcu 2016 aşk yorumuna göre, eğer bir Yay burcuysanız, ve devam eden bir birlikteliğiniz varsa, bu birliktelik ciddi boyutlara taşınabilir, evlilik kararı almak için oldukça uygun bir dönemdesiniz. Birlikte olduğunuz kişiye karşı düşüncelerinizi öyle net bir şekilde ifade edeceksiniz ki, bu durum onun size daha çok güvenmesini olanaklı hale getirecek.

Yay burcu 2016 aşk hayatında mutluluğu aramakta olup, bulacak da. Karşınıza öyle güzel fırsatlar çıkacak ki, hayatınızın aşkını bu yıl içerisinde bulabileceksiniz. Ama, bu karşılaşacağınız fırsatlar içerisinde, hayatınızı karıştıracak bir insanla da karşılaşabilme ihtimaliniz var. Bu nedenle, bir insanı iyice tanımadan, bir birlikteliğe karar vermemeli, adımlarınızı atarken dikkatli olmalısınız.

Yay burcu 2016 aşk yorumuna göre, eğer önceden yaşamış olduğunuz bir birlikteliğin olumsuzluklarını hala üzerinizde taşıyorsanız, bu etkilerden kurtulmanızın zamanı geldi demektir. Artık yalnızlığınızdan kurtulmalı; ve yeni bir ilişki için kendinize şans vermelisiniz. Yılın özellikle Haziran ayına kadar olan süreci bu anlamda daha etkili bir dönem olacaktır. Yeni bir ilişkiye başlamak için sosyal hayatınızdaki insanların da size yardımı olacağını, hatta, sosyal ortamınızdan bir insanın hayatınıza girebileceğini belirtmeliyiz.

Yay burcu 2016 aşk hayatında, daha önce bir birliktelik yaşadığınız kişi ile, yılın ilk aylarında, yeniden bir beraberlik yaşayabilmeniz mümkün. Ancak bu ilişki size zarar verdi ise, yeni bir başlangıç yapmanızın anlamı olmayacağını da belirtmeliyiz. Uzun zamandan beri arkadaş olduğunuz bir kişi ile de bu yıl bir duygusal yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Eğer onun duygularının da sizinki gibi olduğunu düşünüyorsanız, duygularınızı ifade etmekten ne korkmalı, ne de utanmalısınız. Tüm bunlar olmasa bile yeni birlikteliklere açık olacağınız bu yıl içerisinde, şartlar ne olursa olsun, kesinlikle tanımadan karar vermemeli, adım atmamalısınız.

Yay burcuysanız, ve bir birlikteliğiniz varsa, bu yıl zaman zaman bazı sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Öncelikle, eğer onu seviyorsanız, olduğu gibi kabul etmelisiniz. Ama bazen sorunun hep onda olmadığını, sizden kaynaklı da olabileceğini hatırlamanız gerekiyor. Eğer ilişkinizin bir türlü yoluna girdiğini düşünmüyor, hatta içinden çıkamayacağınız bir hale geldiğine inanıyorsanız, ayrılık kararı da verebilirsiniz. Bu karar sizin, ve onun, duygusal açıdan daha fazla yaralanmasının önüne geçecektir.

2016 yılı sizin için ciddi birliktelikler yılı olacak. Ya evlilik kararı alabilir, ya da birlikteliğinizde sonlandırmalara gidebilirsiniz. Şunu unutmayın, eğer kendi duygularınızdan, ve onunkilerden eminseniz, evlilik kararı almak için uygun bir yıl olacaktır. Ama eğer emin değilseniz, onu da bu konuda ümitlendirmemenizi önermekten başka elimizden bir şey gelmez.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.