Oğlak Burcu 2016 Aşk Yorumu


Oğlak Burcu 2016 Aşk Yorumu

Oğlak burcuOğlak burcu 2016 aşk yorumuna bakıldığında, Oğlak burcu olarak alışkın olmadığınız gelişmeleri bu yıl yaşayacağınızı belirtebiliriz. Öyle ki, aslında sizin için aşk, diğer bazı duygulara göre daha geri planda kalıyor. Ama, bu yıl karşınıza öyle farklı durumlar çıkacak ki, ayağınızı yerden kesip, sizi heyecanlandıracak insanla bu sene içerisinde yeni bir başlangıç yapabileceksiniz; ve artık yalnız olmaktan kurtulmuş olacaksınız.

Oğlak burcu 2016 aşk hayatında, yılın özellikle ilk aylarında, size kendinizi iyi hissettirecek bir insanla, uzun sürecek bir birlikteliğe adım atacaksınız. Hatta bu kişi ile daha ciddi düşünceler içerisine de girebilirsiniz. Ama sizin düşünceleriniz her ne kadar ciddi olsa da, karşınızdaki insanın duygularından da emin olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Eğer yalnızsanız, ve artık hayatınızda bir insanın olmasını istiyorsanız, bu anlamda size sosyal ortamınız, özellikle de arkadaş çevrenizin yardımı olacağını unutmamalısınız.

Oğlak burcu 2016 aşk yorumuna göre, eğer bir birlikteliğiniz zaten varsa, bu yıl evliliği düşünmeniz için ideal bir sene olacak. Ancak eğer zaten evliyseniz de, eşinizle aranızdaki sorunları çözüme kavuşturacak, birlikte güzel günler yaşayacak, ve hatta birbirinize bir kere daha aşık olacaksınız. Ailenizin sizin için her şeyden daha önemli olduğunu anlayacağınız bu yıl içerisinde, bazen aileniz için işinizi ikinci plana bile atabileceksiniz; ve zaten olması gerekenin de bu olduğunu biliyorsunuz. Ailenizle her zamankinden daha çok ilgilenebileceğiniz bir yıl içerisindesiniz.

Oğlak burcu 2016 aşk hayatında bu yıl, zaman zaman özgürlüğünüzün kısıtlanmasını istemeyebilir, bu nedenle de bir ilişki yaşamaktan kaçabilirsiniz. Ama unutmamalısınız ki her yalnızlığın bir sonu vardır. Sizinkinin de sonu bu yıl gelecek. Öyle bir döneme gireceksiniz ki, insanlar sizi, bulundukları ortamlarda arayacaklar. Her zaman bulunması gereken kişi konumunda olacaksınız, ve bu durum sizi biraz da şaşırtacak; hatta fazla ilgiden rahatsız dahi olabilmeniz mümkün.

Temmuz ayının sonrasında ise, daha önce birliktelik yaşadığınız insanla yeniden bir araya gelebilmeniz söz konusu. Çünkü yaşadığınız güzel günler film şeridi gibi gözlerinizin önünden geçecek. Ancak unutmayın: eğer o kişiyi hala özlediğinizi, ve sevdiğinizi düşünüyorsanız, barışma ihtimaliniz yüksek, ama farklı bir düşünceniz varsa, ondan elinizden geldiğince uzak kalmalısınız. Aksi halde hem kendinize, hem de ona zarar vermeniz söz konusu…

Farklı zamanlarda hayatınıza girecek olan farklı insanlarla yaşayacağınız yakınlaşmalarda, hayatınıza alacağınız insanın doğru kişi olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Çünkü bu sene içerisinde, yanlış kişilerle ciddi, ileriye dönük birliktelikler düşünebilmeniz de söz konusu. Bu nedenle, hayatınıza almak istediğiniz insanın sizin için doğru insan olup olmadığından iyice emin olmanız gerekiyor.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.