Güneş Balık Burcunda 2016


Güneş Balık Burcunda 2016

Balık burcu19 Şubat 2016 itibari ile güneşin Balık burcuna girmesi; ve güneşin Balık burcunda ilerlemesi süreci başladı… Güneş Balık burcunda 2016 yılında, hangi burcu nasıl, ve ne şekilde etkileyecek? Güneş Balık burcunda iken biz bu durumdan nasıl etkileneceğiz? Dilerseniz 12 burç için bu sorularıb yanıtlarını tek tek gözden geçirmeye başlayalım…

Güneş Balık Burcunda 2016

Koç: Güneş Balık burcunda 20 Mart 2016’ya kadar ilerleyecek. Ve bu süreçte Koç burcu, hayallerini ifade edebilmek için yazı, resim gibi görsel unsurları; ya da sözleri kullanacak. Bu süreçte sizi derinden etkileyen konuları gözden geçirebilir, dua edebilir, zikir, ve meditasyon gibi mistik konularla ilgili uğraşılarda bulunabilirsiniz. Bu süreçte sizi müzik dinlemek de rahatlatacaktır. Sizin için problem olan bazı sorunlarınız var, ve bunlarla başa çıkmakta zorlanıyorsanız, terapi seanslarına katılabilir; ya da psikoloğa gidebilirsiniz. Güneş Balık burcunda iken, kendi içinizde bazı hesaplaşmalar yaşayabilir, problemlerin nedenini araştırmak isteyebilirsiniz, ancak, bu durum sizin, bu dönemde çok da işinize yaramayabilir.

Boğa: Boğa burcu olarak, bu dönemde oldukça duyarlı olacak, hayaller kurabileceğiniz gibi, duygularınızı da ön plana alabileceksiniz. Mistik konularla ilgilenebileceğiniz bu süreçte, sanatsal faaliyetlere de yönlenebilirsiniz. Bu süreçte, iki farklı Boğa burcu karakterinden söz etmek doğru olur: Kimi Boğa burcu insanları, insanlarla aralarında bir sınır çizemez; ve dolayısı ile onların esiri gibi olurlar. Sonrasında olaylarla başa çıkamadıklarında ise kadere küserler. Ama kimi Boğa burcu insanı, duygularının esiri olmaz, yeteneklerini hayal ettikleri ile bütünleştirir; ve oldukça gerçekçi şekilde yoluna devam eder. Hem maddi, hem de manevi anlamda bilinçli hareket ettiğiniz için Boğa burcu olarak, hem ne istediğinizi bilecek, hem de bilmediğiniz sularda yüzmeyeceğiniz için muhtemelen yanlış kararlar almayacaksınızdır.

İkizler: Güneş Balık burcunda 2016 yılında ilerlerken, sizin işlerinizle ilgili bazı sorunlarınız, hatta engelleriniz olabilir; ve bunları aşabilmek için daha disiplinli çalışmanız gerekebilir. Bu dönemde, hayallerinizin esiri olabilir, insanlara, ve olaylara karşı kendinizi kurban edecek kadar çok fedakarlık yapabilir, bunların yanında dağınıklık sergileyebilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz, ne istediğinizi bilmeniz; ve bir hedefinizin olmasıdır; aksi halde yoldan çıkabilmeniz muhtemeldir. İnsan, ve olayların etkisinde çok kalabileceğiniz bu süreçte, verdiğiniz sözlerde duramamanız da söz konusu olabilir. Güneşin Balık burcuna girmesi sonrasında İkizler burcu olarak akıllı olmalı, piyasayı takip edip, gözlemlerde bulunarak, işlerinizi buna göre yönlendirmelisiniz. Duygusal olarak gereğinden fazla hareket etmemeli, yeteneklerinizi ise hafife almamalısınız.

Yengeç: Güneşin Balık burcunda ilerlemesi sırasında, içinizde öyle bir dayanıklılık olacak ki, hayatın zorlukları ile savaşabileceksiniz. Neleri neden yaşadığınızı düşünerek, çelişkili, alıngan, karamsar, ya da bağımlı tutumlar sergilememeniz gerektiğini belirtmeden geçmeyelim. Yengeç burcu olarak bu dönemde, yaratıcılığınızı ortaya koyarak, eserler meydana getirebilir, şiir, yazı yazabilir, resim yapabilir, şarkı söyleyebilirsiniz. Hayat ile ilgili izlenimlerde bulunup, yorumlar yapabilirsiniz. Eğer öğrenci iseniz derslerini, çalışıyorsanız ticari meselelerinizi ihmal etmemeniz, her önünüze gelene bu konularda güvenmemeniz gereken bir dönemdesiniz. Tüm bunların yanında, tanımadığınız insanlarla sırlarınızı paylaşmamanız gereken bir dönemdesiniz. Eğer bir sorununuz varsa, güzelce ele alıp, gerçekçi şekliyle gözden geçirmeniz gerektiğini unutmayın.

Aslan: Finansal konularda bazı bölüşümlerin gerçekleşebileceği bu dönemde, hakkınız olanı alabilmek için dikkatli olmanızın gerektiği bir süreçtesiniz. Hem iş, hem de genel olarak alışveriş yaparken, doğru hesaplamalar yapıp, alacak – verecek konularında dikkatli olmalısınız. Birlikte olduğunuz bir insan varsa, bu insanın sizin duygularınızı anlamaması; hatta sizi daha fazla fedakarlıkta bulunmaya zorlaması gibi durumlar söz konusu olabilir, Aslan burcu olarak buna da dikkat etmelisiniz. Karar vermeniz gereken durumlarda, tüm şartları gözden geçirip, buna göre hareket edin, riskli işlere hiç girmeyip, ödeyemeyeceğiniz borçlar almayın. Kısaca, Aslan burcu, güneşin Balık burcunda ilerlemesi süresince, çok dikkatli olun, önemli kararlar verirken sakin olun, tüm şartları çok iyi şekilde değerlendirin.

Başak: Başak burcu olarak güneş Balık burcunda iken, hem romantik bir ilişkiyi arzulayabilir, hem de uzun süreli bir evlilik isteyebilirsiniz. Ancak bir birlikteliğiniz varsa, ve sizi olumsuz etkiliyorsa, çözülemeyen problemler var, ve fedakarlığı hep bir taraf yapıyorsa, bu durumda gerçekçi olarak ilişkiniz hakkında kararlar vermeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Eğer birlikte olduğunuz birisi yoksa, bu süreçte karşınıza çıkan kişileri izlemeli, aşka bakış açısını, ve duygularını tartmaya çalışmalısınız. Mutlu bir birlikteliğiniz varsa, birlikte keşfettiğiniz mutluluğun keyfine varmayı da ihmal etmeyeceksiniz. Geçmişte yaşadığınız, bitmiş olsa da hala unutamadığınız bir birlikteliğiniz varsa, bu dönemde bu durumun nedenlerini gözden geçirebilir; ve gelecekte aynı hataları yapmamak için nelere dikkat etmeniz gerektiğini değerlendirebilirsiniz.

Terazi: Disiplinli çalışmalı, sistemli hareket etmelisiniz. Güneşin Balık burcunda ilerlemesi süresince, insanların etkisi altında kalmamak adına dikkatli olmalısınız. İnsanların sizin iyi niyetinizi suistimal etmemesi için temkinli olmanız gereken bu dönemde ayrıca, bazı sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz, ki bu sorunlar ayak; ve cilt ile ilgili olabileceği gibi, grip ile de alakalı olabilecektir. Herkesin olduğu gibi, sizin de hayalleriniz gerçeğe dönüşmüyor olabilir. Bu durum, sizin, hayata küsmenize neden olmamalı, kader kurbanı gibi hissetmemelisiniz. Yeni doğan güneşin kime ne getireceğini Allah’tan başka kimse bilemez. Sizi bazı nedenlerle izleyen, ve size teklif vermek için fırsat kollayan insanların karşınıza çıkabileceği bu süreçte, Terazi burcu olarak ne çok alıngan, ve kırılgan olmalı; ne de gereğinden fazla iyi niyetli davranmamalısınız. Bu dengeyi kurabilmeniz halinde, üzülen, ve yanılan taraf olmazsınız.

Akrep: Hayatı; ve aşkı duygularınız, ve sezgilerinizle, romantik, ve hassas şekilde ele alıp değerlendirebileceğiniz bir süreçtesiniz. Problemlerinizi çözmek isteyebileceğiniz bu süreçte, mutlu da olmak isteyeceksiniz; ama hayatı da aşkı da gerçekçi bir şekilde ele almayı unutmamalısınız. Sevgilinize bağlanmak, insanlara iyi niyetle yaklaşmak, gerçeklerden uzaklaşarak, belki de problemlerden kaçmak size güzel gelebilecek olsa da, aklınızın başında olması, ve iyiyi – kötüyü düşünmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. İletişiminizin güçlü olduğu bu dönemde, eğer olaylara karşı çelişkileriniz varsa, durup düşünmeli, neyin ne olduğunu gözden geçirip, yolunuza ona göre devam etmelisiniz.

Yay: Kendinizi rahat, huzurlu, ve sakin hissettiğiniz ortam; ve insanların yanında olma isteği içerisinde bulunacaksınız. Bu sevgiliniz de olabilir, işiniz; ya da eviniz de… Yeter ki sizi ruhsal rahatlığa ulaştırsın, sevildiğinizi hissedin, inanın, ve şefkat görün… Yay burcu bu süreçte iki farklı tutum sergileyebilir; ya kendisini silesine, arkadaşlarına adayabilir; ya da hiç bir zorlukla savaşmaya gücü yoktur. Sizin bu anlamda hangi tarafta olacağınız, biraz da karakterinizle alakalıdır. Ev, eğitim, aile… gibi ciddi konularda karar vermeniz gerektiğinde çok gerçekçi olmalı, aklınıza estiği gibi hareket etmemelisiniz.

Oğlak: Gerek iş, gerek eğitim konularında hayatı ele alışınız bu dönemde, her zamankinden daha hassas olacak, ve bu duruma, diğer insanlarla olan ilişkilerinizi de dahil edebileceksiniz. Hayal gücünüzün kuvvetli olacağı bu dönemde kendinizi, inandığınız şey her ne ise ona rahatlıkla adayabilirsiniz. Bu dönemde Oğlak burcu pek gerçekçi hareket edemez. Bu nedenle, insanların etkisi altında kalmamaya, şartları zorlamamaya, çok fazla fedakarlıkta bulunmamaya özen göstermelisiniz. Siz dışardan çok gerçekçi, aklı başında gibi görünebilirsiniz; ama bu duygusal olduğunuz gerçeğini görmezden gelmemize de neden olmamalıdır. Bu durumunuzdan ise, bazı bencil insanlar yararlanmaya çalışabilir; ve üzülebilirsiniz. Bu nedenle, güneş Balık burcunda ilerlerken çok dikkatli davranmalısınız.

Kova: Parasal konularda çok dikkatli olmanızın gerekli olduğu bir dönemdesiniz. Kova burcu, yatırın yaparken, alışverişte bulunur, borç – alacak hesapları yaparken… kısacası, maddi anlamdaki her konuda çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bütçenize göre hareket edin, ve mutlaka bir kenarda bir kaç kuruş paranız bulunsun; her ihtimale karşı… Edebiyatla, uğraşan, ya da ortaya eserler koyan, mistik konularda çalışan, ya da şifalı alanlarla ilgilenen Kova burcu mensuplarının maddi anlamda kazançlı olacaklarını belirtmeliyiz.

Balık: Balık burcu, 19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında güneş sizin burcunuzda ilerliyor; ve siz bu durumdan şu şekilde etkileneceksiniz: Kendinizi istediğiniz gibi ifade edebilecek, huzuru yüreğinizin en içinde hissedeceksiniz. Ruhsal olarak şifalandığınızı düşünerek, hayatı izlenimlerinizle algılamaya çalışacaksınız. Etrafınızdaki insanlarla, bir bütün olmayı isteyerek kaynaşacaksınız. Oldukça olumlu bir süreçtesiniz. Mistik konularla ilgilenebileceğiniz gibi, eserler ortaya çıkartacak, sezgileriniz, ve rüyalarınız yolu ile bazı şeyleri çözmeyi arzulayacak, duygularınızı sözlü; ve yazılı şekilde rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Balık burcu olarak hassassınız, ve bu dönemde her zamankinden daha hassas da olabileceksiniz. Her zamankinden çok daha fedakar olacağınız bu dönemde, hayatın sizin için ne ifade ettiği önemli değildir. Önemli olan, sizin, hayat için neler düşündüğünüzdür.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.