Kova Burcu 2016 Aşk Yorumu


Kova Burcu 2016 Aşk Yorumu

Kova burcuKova burcu 2016 aşk yorumu oldukça güzel. Kova burcu insanı bugüne kadar her ne kadar uzun bir yalnızlık dönemi geçirmiş olsa da, bu yalnızlık onu korkutsa; hatta telaşlandırsa da, bu yıl kendisi ile uyum sağlayacak kişi ile tanışacak, bu kişi onu heyecanlandıracak, ve duygusal anlamda mutlu olacağınız güzel bir aşka yelken açacaksınız. Buna, Ocak ayından bu yana katıldığınız sosyal ortamlarınızın da katkısı olabilir.

Kova burcu 2016 aşk hayatında, özellikle Haziran ayının sonuna kadar farklı kişiler yer alacak, ve Kova burcu bu süreçte, istediği kişi ile yakınlaşma olanağı bulacak. Evlilik yaşınızın geldiğini düşünüyorsanız, bu yıl sizin için bu anlamda da şanslı, evlenebileceğiniz kişi sizin çok yakınınızda olabilir. Eğer uzun zamandan bu yana birlikte olduğunuz bir insan var, ve onunla evlenmeyi planlıyorsanız, siz onun hakkında ne düşünüyorsunuz, o sizin hakkınızda ne düşünüyor… bunu çok iyi tartmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Evlilik kararı, çok önemli bir karardır.

Kova burcu 2016 aşk yorumunda bu yıl aslında çok ciddiye alınacak birliktelikler kurmayı istemeyecek olan Kova burcu insanının, birlikte olduğu kişi ile mutlu olduğunu görmesi, onu kaybetmemek için çaba sarf etmesine neden olacak, ve bu durumda basit şekilde kurulan birlikteliklerin ciddiyete dönüşme olasılığı yüksek. Birlikte olduğunuz kişiye karşı her ne kadar güven probleminiz olsa da, mutluluk, ve duygusal heyecanınıza kapılıp, bazı şeyleri görmezden gelebileceksiniz. Su akar, yolunu bulur…

Kova burcu 2016 aşk hayatı evlilik yönünden incelendiğinde de güzel gelişmelerin söz konusu olacağını belirtebiliriz. Sorunlarınızı eşinizle birlikte çözmeyi başarabileceğiniz bu yıl içerisinde güzel günler yuvanızda sizi bekliyor. Ama aranızda problemler büyükse; ve bunun evliliğinizi kopma noktasına getirdiğini düşünüyorsanız, ayrılık kararı da verebilmeniz adına doğru bir zaman… Bu noktada sadece şuna dikkat etmeniz gerekiyor: Verdiğiniz kararın doğruluğuna güveniyor musunuz? Bu anlamda kendinize güveniyor musunuz?

Bu yıl özgürlük de sizin için önemli olacaktır. Ve birlikte olduğunuz bir insan varsa, özgür olmak adına ona karşı tuhaf tutumlar izlemektense, içinizden geçenleri onunla paylaşmalısınız. Eğer birbirinizden sıkıldığınızı düşünüyorsanız, her ne kadar zor da olsa, aranıza biraz mesafe koyun. Zaman içerisinde birbiriniz için ne kadar değerli olduğunuzu görecek, ve ilişkinize kaldığınız yerden, daha kuvvetli şekilde devam edebileceksiniz.

Temmuz ayından sonra, ilişkilerinizde, eşiniz, ya da sevgilinizle ilgili bazı ilginç durumlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin, değişen tutumlarını görebilir; ve bu nedenle onu eleştirebilirsiniz. Bu eleştirilerinizde biraz daha dikkatli davranmanızda ise yarar bulunmaktadır, çünkü onun bir sorunu olabilir; ve sizinle paylaşmakta sıkıntı da yaşıyor olabilir. Bu nedenle, anlayışlı olmanızı öneriyoruz. Eğer gerçekten elinizden geleni yaparsanız, bu yıl sizin için aşk anlamında şanslı geçecektir.

Birlikte olduğunuz insanın size karşı ilgisiz tavırlarını gördüğünüzde, bu durumu kırıcı olmadan onunla konuşmalısınız; çünkü düşünmeden sergilediğiniz tavırlar sinirli olduğunda hata yapabiliyorsunuz, ve muhtemelen geri dönüşü olmayan bir yola da girmek istemezsiniz. Bu anlamda dikkatli olmalısınız. Eğer hayatınızda kimse yoksa, Temmuz ayından sonra hayatınızın aşkı ile karşılaşma olasılığınız oldukça yüksek.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.