Balık Burcu 2016 Aşk Yorumu


Balık Burcu 2016 Aşk Yorumu

Balık burcuBalık burcu 2016 aşk yorumuna bakıldığında, Balık burcu bu sene içerisinde, eğer 2015 yılından gelen bir birlikteliği varsa, güzel gelişmeler yaşayacak. Geçmişten günümüze gelen problemlerin bundan sonra olma sıklığı geçmişe göre azalacak. Ama zaman zaman problem yaşanmayacağını da söyleyemeyiz. Her ne kadar sorunlardan sıkılan bir kişilik olsanız da, eğer birlikteliğinizde aşılması zor duvarlar örnek istemiyorsanız, sorunları en az hasarla çözmeniz gerektiğini belirtmeliyiz.

Balık burcu 2016 aşk hayatında, eğer hayatınızda kimse yoksa, özellikle bulunduğunuz sosyal ortamınızdan kaynaklı bir duygusal yakınlaşma yaşayacağınızı; hatta bu yakınlaşmanın ciddi bir birlikteliğe dönüşebileceğini belirtmeliyiz. Çok uzun zamandan bu yana dost olduğunuz kişi ile de aranızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Ona karşı hissettiklerinizin olmaması gerektiği gibi yanlış duygulara kapılmayın.

Balık burcu 2016 aşk yorumunda, geçmişte birliktelik yaşanmış olan bir kişi ile yeniden bir birlikteliğin yaşanabileceğini de belirtmemiz gerekiyor. Eğer ayrılmadan önce güzel zamanlar geçirdiğinizi, birlikte iyi olduğunuzu düşünüyorsanız yeniden deneyebilirsiniz; ama bu gibi bir düşünceniz yoksa, eski güzel anıların aklınızda canlanmasına dahi izin vermemelisiniz.

Balık burcu 2016 aşk hayatında bu yıl bir evlilik teklifinden de söz etmek gerekiyor. Eğer uzun süreli bir birlikteliğiniz varsa, evlenme teklifi edebilir; ya da alabilirsiniz. Ama evlilik kararının önemli bir karar olduğunu unutmamalı, bu nedenle hem kendi duygularınızı, hem de birlikte olduğunuz insanın duygularını iyi değerlendirmelisiniz. Bir Balık burcu iseniz, bu yıl içerisinde sizden çok büyük, ya da küçük bir insanla da birliktelik yaşayarak herkesi şaşırtabilmeniz mümkün.

Gelip geçici şekilde yaşadığınız ilişkilerden büyük beklentiler içerisine girmek yerine, özellikle yeni başladığınız ilişkilerde olayları akışına bırakın. Aksi halde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Zaten hassas bir kişisiniz, duygularınızın alt üst olmasına izin vermeyin. Standartlarınız yüksek ise, eğitim gördüğünüz okulda, ya da sizinle aynı yerde çalışan bir insanla yakınlaşmanız olacak, ve standartlarınıza ulaşabileceksiniz.

Balık burcu olarak güzel bir yıl geçireceksiniz. Aradığınız aşkı bulacağınız bu yıl evliliğe de adım atabileceksiniz. Ama ciddi ilişkilerin, ya da evliliklerin de son bulabileceği bir yıl olduğunu belirtmeden geçmemeliyiz. Sorunları aşmak için yapmanız gereken, problemlerinizi büyütmeden çözmek olacaktır.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.