Mart 2016 Aylık Burç Yorumları


Mart 2016 Aylık Burç Yorumları

aylık burç yorumuKoç: Aylık burç yorumlarına göre, Mart 2016’da Koç burcu, özellikle 20 Mart 2016’da güneşin de kendi burcuna geçmesi ile birlikte adımlarını daha hızlı atacak. Gerek ilişkileriniz, gerek kariyerinizle ilgili bazı konuları gözden geçirebileceğiniz bir aydasınız. 9 Mart 2016’da yaşanacak olan Güneş tutulmasından da etkilenecek olan sizler, özellikle aile içerisinde duymuş olduğunuz bazı dedikoduların peşine düşebilirsiniz. Bu ay kariyerinizde ilerlemektense, analiz yapmak daha çok işinize yarayacaktır.

Boğa: Aylık burç yorumuna göre Mart 2016’da Boğa burcunun atasözü: “Sabreden derviş muradına ermiş” olacak… Gösterdiğiniz sabır sonrasında ruhunuzun huzur bulduğunu hissedeceksiniz. Özellikle 7 Mart 2016 Pazar gününe kadar, belki sorumluluklarınız, belki de işinizle ilgili, çevrenizden yardım almanız gereken bir dönemde olacaksınız. Bazı anlaşmalarda aksamalar söz konusu olabilir; ve bu durum canınızın sıkılmasına neden olabilir. Boğa burcuysanız; ve yeni bir ilişkiye adım atmış iseniz, birlikte olduğunuz insanın sizi dinlemeyip, sürekli sözlerinizi kesmesi, hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Güneş Tutulmasının Boğa burcuna olan etkisi, sorumlulukların artması ile bağlantılı. Bununla birlikte, eğer huzurlu bir ay geçirmek istiyorsanız, hoşlandığınız şeyleri yapmalısınız.

İkizler: Aylık burç yorumlarına göre Mart 2016’da İkizler burcu yeni dostluklar kuracak; ve bu dostluklar ruhunun huzur bulmasını sağlayacak. Geçmişte çok önem verilmeyen uzaklıklar ise, bu ay sizin için problem olmaya başlayacak. Güneş Tutulmasının yaşanacağı 9 Mart 2016 tarihine kadar, maddi anlamda dikkatli olmalısınız ki bu konuya, kredi, vergi borçları; ve diğer ödemeler dahil edilebilir. Kendi iç dünyanızı keşfedebileceğiniz Mart 2016 içerisinde mistik konularla ilgilenerek ruhunuzu rahatlatmayı deneyebilirsiniz. 15 Mart 2016 sonrasında sosyal ortamınızla ilgili bazı olaylar yaşayabileceksiniz; ve karşılaşacağınız kişiler dolayısı ile, geçmişten kalan hikayelerin yeniden gündeme gelmesini sağlayabileceksiniz.

Yengeç: Aşkta gurur olmadığını bilen Yengeç burcu, bir insanı sevebilmek için onunla önce bir şeyler paylaşmanın önemli olduğunun da bilincinde. Aylık burç yorumuna göre, bu ay ne yapmanız gerekiyorsa, onu en iyi şekilde yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. İnsan ilişkileriniz kuvvetli, enerjiniz ise oldukça yüksek; ve tüm bu unsurlar bir araya geldiğinde, Yengeç burcu olarak bu ay oldukça dikkat çekeceksiniz. Genel olarak var olan kaygılarınız; ve çekindiğiniz konuları bir kenara atmanız; ve hayatın akışına yönelmeniz gereken bu ayda, özellikle 9 Mart 2016’da yaşanacak olan Güneş Tutulması dolayısı ile hassas olduğunuz bazı konuları abartacağınızı da belirtmemiz gerekiyor. Ailenizin size maddi – manevi destek olmasını isteyeceğiniz bu ay içerisinde, verilen sözlerin tutulamayacağı ihtimali sizin aklınızı oldukça karıştıracak gibi duruyor.

Aslan: Sevdiğiniz insanlar yanınızda olduğu için Allah’a şükredeceğiniz bir aydasınız. Hayata bakış açınızın değişeceği bir dönemdesiniz. Geleceğiniz, genel olarak hayatınız, ve kaderiniz ile ilgili korkuların Mart 2016’da artış gösterebileceğini belirtmeliyiz. Eğer eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, bu alanda alacağınız bazı kararların sizin için sorun oluşturabileceğini belirterek şunu eklemeliyiz ki, kararlarınızı, eğer mümkünse biraz ertelemenizde fayda var. Eğer hayatınızda bir insan varsa; ve sizinle ilgili bilmesi gereken konular varsa, bunu ondan sır gibi saklamamalısınız; aksi halde, bunun uzun vadedeki dönüşü sizin için olumsuz olacaktır.

Başak: Yeni şeyler öğrenerek tecrübeler edinmenin sizin için çok olağan olacağı bir aydasınız. Hayatınızda öyle değişimler yaşayacaksınız ki, yaşamamanız imkansız olacak, ve bunu gerek fikirleriniz, gerek hareketleriniz; ve gerekse de hayat düzeninizde şimdiden hissettirmeye başladınız bile çevrenize. Eğer yeni bir işe girişmeyi düşünüyorsanız, Mart 2016 bunun için uygun değil. Ancak, bununla ilgili araştırmalar; ve görüşmeler gerçekleştirerek yeni şeyler öğrenmek için doğru zamandasınız. Kariyerinizle ilgili gelişmeler yaşayacağınız Mart 2016’da geçmişten kalan bazı hesaplarınızın ortaya çıkabileceğini de hatırlatmalıyız.

Terazi: Bazı yenilikler yaşayacak olan Terazi burcu, bu yenilikler sayesinde ruhunda huzur, azminde ise artışlar görecek. Kendinizle yüzleşmeye açık olacağınız bu ay içerisinde, kendinizi yeniden tanıyor gibi de hissedebileceksiniz. Size hitap eden insanların aslında hayatınızdakilerden farklı olduğunu, farklı zevklere sahip olduğunuzu, beğendiğiniz şeylerin başka olduğunu bu ay fark edebileceksiniz. Sakin bir dönem geçirmeye gereksinim duyacağınız bu ay içerisinde eğitim alanında farklı bir yöne sapabilir; ya da yeni hobilerle ilgilenebilirsiniz. İlişkilerinizde deneneceğiniz Mart 2016’da, hayatınıza yeni insanlar girecek. Bu durum sizi hem memnun edecek, hem de bu insanlara endişe ile yaklaşmanıza neden olacak. Tüm bu değişimler için birilerinin sizi motive etmesine de gereksinim duyabileceğiniz bir ay.

Akrep: Bazı hırslarınız var; ve sırf bu nedenle, hedeflerinize doğru bu ay ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamda iletişimde bulunduğunuz insanlara karşı dikkatli davranmalısınız. Söylediğiniz bazı şeyler diğer insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir iken, onların bazı çok yönlü sizleri de sizin canınızı sıkabilir. Söz konusu olacak bazı belirsizlikler hiç de hoşunuza gitmeyebilir. 9 Mart 2016’da yaşanacak olan Güneş Tutulması, maddi anlamda beklediğiniz şeylerin gecikmesine neden olabilir. Birlikte olduğunuz insanla iyi olmak adına ihtiyaçlarınızı sorgulayacağınız bu ay içerisinde, duygularınızla ilgili de açık sözlü olmayacağınızı belirtmeliyiz.

Yay: Ailenizle daha çok ilgilenmek, ve onlara daha fazla fedakarlık yapmak isteyeceğiniz bir aydasınız. Bazı insanlara ne kadar güvenebileceğinizi, ve bu insanların ne kadar olgun olduğunu sorgulayacaksınız; ve bu sizi çok düşündürecek. Yoğun günler geçirebileceğiniz Mart 2016’da, bu yoğunluk sizin hem telaşlı olmanıza neden olacak, ve hem de insanlara bazı konularda çok ısrarcı tavırlar sergileyebileceksiniz. 9 Mart 2016’da yaşanacak olan Güneş Tutulması, henüz ciddiyeti bulunmasa da, aile içerisinde konuşulan konuların, bir süreliğine rafa kaldırılmasına neden olacak. Öğrenim ile ilgili çalışmalarınızın yoğunlaşacağı bu ay, uluslararası çalışmalara da dahil olabileceksiniz.

Oğlak: Kendinizle ilgili olayları akışına bırakacağınız Mart 2016 aylık burç yorumunuza göre, iyi yönlerinizi düşünerek yolunuza devam etmeniz önemli. 9 Mart 2016’da yaşanacak olan Güneş Tutulması bazı işlerinizin aksamasına neden olacak, ve 15 Mart 2016 sonrasında, bu aksamaların, disiplinsizliğinizi size düşündüreceğini belirtmemiz gerekiyor. Telaş içerisinde yarım kalan işlerinizi tamamlamaya çalışırken, bu sırada duygusal olarak ne kadar zayıf olduğunuzu da düşünebilirsiniz. Daha hassas olacağınız bu ay içerisinde, bazı kesin yargılarınızdan da yavaş yavaş kurtulabilirsiniz. Bu ay bazı ikilemler yaşarsanız, bunun nedeni, kesin hatlarla çizdiğiniz çizgiler, ve sonrasında değişmeye başlayan düşünceleriniz olabilir.

Kova: İnsanları seviyorsunuz; ve bu yönünüzle, bu ay onları daha iyi analiz edebileceksiniz. Özellikle Mart 2016’nın ilk günlerinde, olayları çok fazla sorgulayabilmeniz söz konusu. 21 Mart 2016 sonrasında, insanlarla olan ilişkilerinizde sezgilerinizin, ve algılarınızın gücünden yararlanabileceksiniz. Aylık burç yorumlarına göre, çok yakın çevreniz de dahil olmak üzere, insanların gerçek yüzlerini görebileceğiniz bir dönem, ve bu sizi üzecek de olsa, hayatınızda daha güzel şeylerin yaşanmasına neden olacaktır. Güneş Tutulmasının etkisi ile hem kendinize olan güveniniz artacak, hem de daha duyarlı bir insan halini alacaksınız.

Balık: Mart 2016’da öyle kararlar alacaksınız ki, bu kararlar sizin geleceğinizi şekillendirebilecek. Bu nedenle, özellikle önemli konularda çok dikkatli olmalısınız. Özellikle ayın ilk günlerinde, kendinizi stresten uzak tutmak adına neler yapabileceğinizi gözlemleyeceksiniz. Ama yine de hayata dair sorgulamalar yapacaksınız; çünkü hissettiğiniz duygular sizi pek de rahat bırakmayacak. 9 Mart 2016’da yaşanacak olan güneş Tutulması dolayısı ile kalıplarınızı kırmanız; ve değişime açık olmanız söz konusu olabilir. Ortak işler yapıyorsanız, ekonomik anlamda dikkatli olmanız; ve bazı tedbirler almanız gerekebilir. İşlerinizde söz konusu olacak olan aksamalar dolayısı ile, insanlarla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.