9 Mart 2016 Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri


9 Mart 2016 Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri

güneş tutulmasının burçlara etkileriKoç: 9 Mart 2016 Çarşamba günü gerçekleşecek olan Güneş Tutulmasında Koç burcu, hem iş hayatı; hem de sağlık ile ilgili konularda ön plana çıkacak. İş hayatınızı, ve sağlığınızı kontrol altına almak sizin yararınıza olacaktır. Eğer ameliyat olmak; ya da tedavi olmak gibi durumlarınız söz konusu ise, sağlığınız adına Güneş Tutulmasını iyi değerlendirebileceksiniz. İşte ise, yeni girişimler anlamında başarılı olabileceğiniz gibi, maddi anlamda güzel gelişmeler de yaşayabileceksiniz.

Boğa: 9 Mart 2016’da Balık burcunda gerçekleşecek olan tam Güneş Tutulmasından Boğa burcu şu şekilde etkilenecek: Aşk hayatınızda önemli değişimler sizi bekliyor. Bu dönemde evlilik kararı alabilmeniz mümkün. Alabileceğiniz iş tekliflerinin de söz konusu olduğu bu yılın ilk güneş tutulmasında, doğru kararlar alırsanız, bu teklifleri çok iyi şekilde değerlendirebilmeniz mümkün olacak. Gerek iş, gerek aşk konusunda, iyi kararlarla, köklü, kalıcı ilişkiler kurabilmeniz mümkün.

İkizler: Güneş Tutulmasının burçlara etkisi İkizler burcunun, iş hayatında dikkatli olmasını gerektirmekte. Bir işten ayrılıp yeni bir işe başlamanızın muhtelem olduğu bu güneş tutulmasında, dikkat dağınıklıkları yaşayabilir, söylenenleri yanlış da anlayabilirsiniz… Bu nedenle aman dikkat…! Sizin iş hayatınızı etkileyecek olan 9 Mart 2016 güneş tutulması, işinizden ayrılacak olmanız dolayısı ile moralinizin bozulmaması gerektiğini, fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, daha güzel şeylerle karşılaşacağınızı size öğütlemekte.

Yengeç: Aşk hayatınızda hareketlenmeler yaşayabileceğiniz bir güneş tutulması sizi beklemekte. İş hayatınızda ise, farklı sektörlerde, farklı işlerden teklifler alabilmeniz mümkün olacak. Bu teklifleri doğru şekilde deerlendirmeniz, Güneş Tutulmasından kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Yengeç burcu olarak aşk hayatında bencil olacağınız bu dönemde, kendi başınıza karar verme isteğiniz söz konusu olabilecek. Güneş tutulmasının burçlara etkisi Yengeç burcu açısından incelendiğinde şunu belirtebiliriz ki, bu süreci doğru değerlendirirseniz, hem bakış açınız; hem de karakterinizde olumlu değişimler söz konusu olacak.

Aslan: Aşk hayatını bir süre kenara bırakmayı düşüneceğiniz 2016 güneş tutulmasında, iş hayatınız, ve kariyerinizle ilgili önemli girişimlerde bulunmanız ise mümkün. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, hiç ummadığınız anda bir yükselme yaşayabilir, ya da küçük adımlarla başladığınız işlerinizde hızlı gelişmeleri yaşadığınıza şahit olabilirsiniz.

Başak: 9 Mart 2016 Güneş Tutulmasının Burçlara etkisi Başak burcu açısından incelendiğinde, Başak burcunun, belki de senelerden bu yana yapmak istediği, hayal ettiği şeylerin bu süreçte gerçekleşebileceğini belirtebiliriz. Bu dönemi doğru kullanmanız halinde çok köklü değişimler; ve köklü mutluluklar yaşayabilirsiniz. Elinize beklemediğiniz bir yerden gelecek para ile güzel yer değişimleri yaşayabilirsiniz. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabileceğiniz gibi, hayatınızda uzun zamandan bu yana kimse yoksa, güzel bir birlikteliğe Merhaba da diyebilirsiniz.

Terazi: 2016 yılının ilk güneş tutulmasında Terazi burcu, hayatı ile ilgili önemli kararlar verebileceği gibi, iş hayatının da bu süreçte ön plana çıkacağını bilmeli… Kariyerinizle ilgili planlamış olduğunuz bir yükselme durumu sçz konusu ise, bu dönemi çok iyi kullanmalısınız. Sadece iş konusu da değil, uzun zamandan bu yana elde etmek istediğiniz tüm başarıları bu güneş tutulması ile elde edebilmeniz mümkün olacak. Güneş tutulmasının etkilerinden Terazi burcu, tutulmanın 3 gün öncesinde etkilenmeye başlayacak, yani 9 Mart 2016 değil, 6 Mart 2016 itibari ile, güneş tutulmasının etkileri sizinle olacak.

Akrep: Güneş tutulmasının etkilerinden, dış çevreden fazlaca etkilenerek yararlanacaksınız. Şöyle bir düşünün: Hayatınızda sizi en çok ne ilgilendiriyor? İşte bu sorunun yanıtı olan alan ile ilgili köklü değişimleri, güneş tutulması ile birlikte yaşamaya başlayacaksınız. Güneş tutulmasının etkilerinden, Terazi burcu gibi, Akrep burcu da daha erken yararlanmaya başlayacak. Eğer bu süreci doğru kullanırsanız, hayatınıza etki eden olumsuzluklardan kurtulabilmeniz mümkün olacak.

Yay: Güneş tutulmasının burçlara etkisi Yay burcu için incelendiğinde, sizin hayatınızda da büyük değişiklikler söz konusu olabilir; ama bu değişimler için sizin ortam yaratmanız söz konusu olacak. Göremediğiniz şeylerin farkına varabileceğiniz bu süreçte, uzun zamandan bu yana, işle ilgili; ya da maddi anlamda çözmeniz gereken sorunları çözebileceğiniz bir dönemdesiniz. Daha önceden sahip lup, sonrasında kaybettiğiniz bir kariyeriniz varsa, bu güneş tutulması, eski yerinizi geri alabilmeniz açısından size yardımcı olacaktır.

Oğlak: 9 Mart 2016 güneş tutulması sizin hem iş hayatınızı; hem de özel hayatınızı etkileyecek. Bundan 3 – 4 yıl öncesine kadar, gerek iş, gerekse aşk hayatında zorlu bir süreçten geçmiş olabilirsiniz. Ancak, Oğlak burcu, özellikle de Oğlak burcu kadını, bu güneş tutulmasını doğru kullanacak olursa, evlilikle ilgili önemli adımların atılabileceği bir süreç içerisinde bulunulduğunu belirtmeliyiz. Ancak eğer evli iseniz, bu dönemde çocuk sahibi; ya da ev sahibi olabilmeniz mümkün. Oğlak erkeği ise iş; ve kariyer anlamında güzel gelişmeler yaşayacak. Özellikle önemli kişilerle tanışabileceğiniz bir süreçtesiniz. Önemli kişilerden destek de alabileceğiniz bu dönemde, devletle; ya da kurumsal işlerle ilgili güzel gelişmeler yaşanacak, güzel yanıtlar alınacaktır.

Kova: Güneş tutulmasını doğru şekilde değerlendirmesi gereken burçlardan bir diğeri de Kova burcu. Eğer bu dönemi iyi değerlendirirseniz hayatınızda güzel anlamda değişimler yaşayabilecek, bereketli bir döneme geçiş yapacaksınız. Gerek eğitim, gerek kariyerinizle ilgili eksiklerinizi tamamlayabileceğiniz bu dönemde, güçlü insanlarla çalışıp, güçlü projelerin altına imzanızı atabileceksiniz. Uzun zamandan bu yana içinizde bulunan enerjiyi ortaya çıkartabileceğiniz, verimli bir dönemdesiniz. Tüm bu belirtilen unsurların özel hayata da yansımaları olacaktır.

Balık: Güneş tutulması Balık burcunda gerçekleşeceği için, Balık burcunun bu durumdan, duygusal karmaşalar anlamında etkilenecektir. Ancak isterseniz, duygularınızı kontrol altında tutabileceğinizi belirtmeden geçmemeliyiz. Eğer Balık burcu kadını iseniz, ve duygularınızı kontrol altında tutmazsanız, yaşamakta olduğunuz ilişkide ayrılık söz konusu olabilir, ve sonrasında siz bu ilişki için gözyaşı döken taraf olursunuz. İlişkinizde yanlış anlamalar; ve kıskançlık krizlerine özellikle dikkat etmeniz gerektiğini belirtelim. Balık burcu erkeğinin ise, kadından farklı olarak güzel gelişmelere tanıklık edebileceğini belirtmeliyiz. Özellikle ummadığınız kişiler aracılığı ile elde edebileceğiniz iş fırsatları söz konusu olacaktır. Fırsatları değerlendirin. Bu sayede, hayatınızda eksik kalan şeyleri tamamlama şansına sahip olacaksınız…

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.