Balık Burcu 2016 Yorumu


Balık Burcu 2016 Yorumu

Balık burcuBalık Burcu 2016 Yorumu

Balık burcu 2016 yılını genel olarak iş hayatı; ve özel hayat anlamında güzel geçirecek. 2015 yılında hayatınızı düzene sokmak için çaba sarf etmiştiniz; ve bunu bir nebze de olsa başarmıştınız; ama bu yıl tam anlamı ile düzenli bir hayatınız olacak. Şimdiye kadar isteyip hayalini kurduğunuz şeylere sahip olabilmek için bu yıl güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Var olan sıkıntılarınızdan ise artık kurtulmaua başlıyorsunuz.

Balık burcu 2016 yorumuna göre, bu yıl o kadar güzel gelişmeler yaşayacaksınız ki, oldukça heyecanlı, güzel günler sizi beklemekte. Güzel gelişmelerin ardı ardını takip edecek. İş hayatınızı düzene sokmanızın sonrasında özel hayatınız da yoluna girecek. Bununla birlikte, arabanızı bir üst modele geçirmek, ev almak, ya da başka şehre gitmek gibi düşünceleriniz varsa, bunları da uygulayabileceğiniz bol, bereketli bir yıl olacak.

Balık burcu bu yıl, önceki yıla göre daha az sorumluluk alacak, daha az çalışacak, ama daha çok para kazanacak. Ve yapılan yatırımların hepsinin de sonucu güzel olacak. İşle ilgili zaman zaman sıkıntılarınızın da olacağını belirtelim, ama bu sıkıntılar çok önemli problemlere neden olmayacak. Ayrıca bu yıl, Balık burcunun, işle ilgili güzel bir teklif alabilmesi de söz konusu…

Birlikte olduğunuz kişiyle zaman zaman sorunlar yaşayabileceksiniz, ama büyümeden çözüm yolları bulabileceksiniz. Ailenizde var olan sorunlarla da sizin ilgilenmeniz gerekebilecek, ve siz aslında sorunlarla uğraşmayı sevmeyen bir burçsunuz, ama yine de, ortaya çıkan sorunların üstesinden nasıl geleceğinizi iyi biliyorsunuz.

Eğer 2015’ten 2016 yılına girerken hayatınızda özel bir insan yoksa, bu yıl sizin için güzel bir ilişkinin başlaması söz konusu olacak; ve evlilik kararı bile alabileceksiniz. Birlikte olacağınız bu yeni insanla herhangi bir problem yaşamayacaksınız, ve bu durum, aşk hayatında mutlu günlerin yaşanacağının da en güzel habercisi olarak düşünülebilir.

Balık burcu 2016 yılında bol bol yolculuklar da yapacak, ve bu yolculuklar bazen tatil, bazen de iş gerekçesi ile gerçekleşecek. Siz zaten bunun planını uzun zamandan bu yana kuruyordunuz, bu yıl çabalarınızın karşılığını alacak, hatta belki de yurtdışına gidebileceksiniz.

Sosyal hayatınızda da farklılıklar bu yıl sizinle olacak. Farklı ortamlara, özellikle de entellektüel gruplara girebileceksiniz; ve hayatınıza farklı insanlar dahil olacak… Kısacası siz bu yıl daha aktif bir dönem geçireceksiniz…

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.