Güneş Kova Burcunda 2016


Güneş Kova Burcunda 2016

Kova burcuGüneşin Kova burcunda ilerlemesi 20 Ocak 2016 Çarşamba, yani bugün itibari ile başladı, ve 19 Şubat 2016 tarihine kadar da devam edecek. Güneşin Kova burcuna girmesi ile birlikte, söz konusu tarihler arasında doğan tüm bebekler Kova burcunda olacak. Yani, 19 Şubat 2016’ya kadar doğacak olan tüm bebeklerin burcu Kova burcu olacak… Peki güneş Kova burcunda iken, bundan burçlar nasıl etkilenecek? Bizler nelere dikkat etmeliyiz? Gelin burcumuzu birlikte gözden geçirelim…

Güneş Kova Burcunda 2016

Koç: Güneşin Kova burcunda ilerlemesi, Koç burcunun, katılacağı toplumsal aktivitelerde lider olma isteğini gündeme getirecek. Gruplarda sesini duyurmayı isteyen Koç burcu bu dönemde tanınma arzusu içerisinde olacak. Kurallara uymayı, sınırlanmayı, hele birileri; ya da bir şeyler tarafından baskı altına alınmayı istemeyeceksiniz. Değişimi hedefleyeceğiniz bu süreçte, aktif, ve özgür olmayı amaçlayacaksınız.

Boğa: Güneşin Kova burcuna girmesi ile birlikte Boğa burcu, iş hayatında yenilikleri isteyecek, ve insanlarla olan iletişimlerini kuvvetlendirmeyi hedefleyecek. Size bu dönemde yapmanızı önereceğimiz şey, kendinizi, hedef; ve isteklerinizi gözden geçirmeniz… Ne gibi yenilikler yapabilirsiniz, işinizi nasıl daha heyecanlı hale getirebilirsiniz… Bu dönemde insanların Boğa burcundan beklentileri farklı, eğer siz de yaratıcılığınızı kullanabilirseniz, gözlerin size dönmesini sağlayabilir, beklentileri yerine getirebilirsiniz.

İkizler: Güneş Kova burcunda ilerlerken İkizler burcu, insanlarla kolay iletişim kurabilecek, ve farklı yönlerini rahatlıkla gözler önüne serebilecek. Eğer iletişimde olduğunuz, işlerinizin yavaşlamasına neden olan insanlar varsa, bu dönemde onlara tahammül edemez hale geleceksiniz. Eğitim ve iş hayatında yeni kazanımlar elde edebilecek olan İkizler burcu, bu dönemde paylaşımlarına da her zamankinden daha çok önem verecek. İkizler burcu olarak bu dönemde dikkat etmeniz gereken bir nokta ise, teknolojik cihazlar hakkında araştırmalar yapıp, cihazlarınızı değiştirmek isteyebileceğiniz bir dönem içerisinde olabilirsiniz; ama tam da bu noktada Merkür gerilemesinin etkilerinin geçmesini beklemeniz gerekiyor. Çünkü iletişimi simgeleyen Merkür, alacağınız cihazların, gerileme döneminde bozuk olmasına neden olabilir. Bu sürecin bitmesini beklemenizi bu nedenle öneriyoruz…

Yengeç: Güneş Kova burcunda 2016 ilerlemesini gerçekleştirirken, Yengeç burcu insanı her zamankinden daha akıllı olmalı, kendi çıkarlarını koruma anlamında, bağlantılarını, ilişkilerini, maddi durumunu, hatta yatırımlarını göz önünde bulundurmalı. Maddi anlamda, iş hayatınızda; ya da özel yaşamınızda sizi önemdemeyen insanlar, canınızın sıkılmasına neden olabilir. Duygusal anlamda, insanlara güvenmekte zorlanabileceğiniz, zor karar verebileceğiniz bir dönemdesiniz. Ama her şeyin öncesinde mali anlamda kendinize dikkat etmeniz gerektiğini bir kere daha, altını çizerek hatırlatmak isteriz.

Aslan: Aslan burcu bu süreçte, insan ilişkilerini ön planda tutacak, genel olarak aile, ev; ve evliliği, içerisinde bulunduğu sosyal ortamlar; ve bağlantıları ile birlikte, yenilikleri gündeminde tutacak. Bu dönemde, yenilik, değişim; ve özgürlük planlarınızı yaparken, tek başınıza hareket etmemeye özen göstermelisiniz. Aksi halde zorlanabilirsiniz. Aslan burcuysanız, ve bekarsanız, bu dönemde yeni insanlarla tanışarak, hayatınıza birini dahil etmeniz kolay olacaktır. Ancak eğer devam eden bir birlikteliğiniz varsa, partnerinizle görüş ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu dönemde yapmanız gereken, bir insanla birlikteliği hedefliyorsanız dahi, önce ona arkadaşça yaklaşmak, güzel paylaşımlarda bulunmak olacaktır. Sonrasında mutluysanız zaten bir ilişkiye başlarsınız. Merkür gerilemesinden bu anlamda siz de etkileneceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak, önemli konularda karar verip, birileriyle el sıkışmadan önce, 1 Şubat 2016 tarihini beklemek gerektiğini belirtmemiz gerekmektedir. Aksi halde, yeni başlangıçlarınızda sorunlar yaşarsınız.

Başak: Güneşin Kova burcuna girmesi ile birlikte, sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu süreçte yeni bir işe başlayacaksanız, ilk olarak Merkür gerilemesinin etkisini tamamlamasını beklemeli, biraz sabırlı olmalısınız. Ancak başladığınız bir işiniz zaten varsa, dikkat etmeniz gereken konu, iş arkadaşlarınızla olan iletişimlerinizi güçlü tutmanız yönünde olacaktır.

Terazi: Hayatı çok seveceğiniz, olayların güzel yanlarını ortaya çıkartacağınız, aşkınızı özgürce yaşayıp, arkadaşlık ilişkilerinizi kuvvetlendirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde siz, arkadaşınızla bir ilişkiye başlayabileceğiniz gibi, var olan, ve uzun süredir devam eden ilişkinizde evlenme kararı da alabilirsiniz. Ama Merkür gerilemesi döneminde iken, yeni başlangıçları gerçekleştirmemeniz, en azından 1 Şubat 2016 tarihini beklemenizi size önerebiliriz. Çünkü bu ani kararların, ilerisi için ne kadar doğru adımlar olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Akrep: Özellikle aileniz, iş ilişkileriniz, ve sürekli görüşmek durumunda olduğunuz kişilere karşı olan sorumluluklarınızın artacağı bir dönemdesiniz. Tam da bu dönemde, geleceğinizi şekillendirmek adına özgürce hareket etmek isteyeceksiniz. Ama ne yapmak istediğinizden, ve kimlerle iletişimde olmak istediğinizden de çok emin değilsiniz. Yani, sizin için acaba hangi iş daha kazançlı olur, destek alacağınız kişiler kimler olmalı, kimlerden uzak durmalısınız… Bu konularda, Merkür gerilemesi tamamlanana kadar iyice düşünmeli, 1 Şubat 2016 sonrasında kesin adımlar atmalısınız.

Yay: Yakın .evrenizle daha güçlü ilişkiler içerisinde olacağınız bir dönemdesiniz. Bu dönemde, bazı insanlara karşı olan tutumlarınızı, ve iş yaşamınızı tam anlamı ile gözden geçirmeniz gerekebilir. Ne istediğinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. İnsanlar sizin kişiliğinizdeki farkı fark edebilirler. Yeteneklerinizle dikkat çekebilirsiniz. Farklı aktivitelere katılabileceğiniz bir dönemdesiniz…

Oğlak: Size getirilen bazı sınırlamalar olduğunu fark edebilir, ve bu durumdan hoşnutsuzluk duyabilirsiniz. Maddi anlamda farklı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz, hem harcamalarınız artabilir; hem de elinize beklemediğiniz yerlerden para gelebilir. Bütçenizi gözden geçirip, sizi sarsacak alışverişlerinizden uzak durun. İşverenlerinizle, iletişim halinde olduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizde bilinçli, ve sabırlı davranmanız gerektiğini unutmayın.

Kova: Yeni şeyler yaşayıp, özgür olmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Düşüncelerinizi, sadece sizin değil, herkes için yararlı olacak gibi şekillendireceksiniz. Haksızlıklara tahammül edemediğiniz, geçmişin izlerinden kurtulmanız gereken bir dönemdesiniz. Yeni girişimler, haberleşme konuları, bilgi alma… gibi alanlarda ön planda bulunabilirsiniz. Yeni iş fırsatları ile karşılaşabilmeniz de mümkün, insanları etkileyebilmeniz de… Ancak bunun için farklı bir kimliğe bürünmeniz, tarzınızı değiştirmeniz gerekebilir; ve siz, isterseniz bunu başarabilirsiniz.

Balık: Gerek günlük yaşantınızda, gerek iş anlamında enerjinizin düşebileceği bir dönemdesiniz. İnsanların sizi anlamadığını düşündüğünüz zamanlarınız oluyor, ama bu dönemde, dış görünüşünüze; ve düşüncelerinize biraz daha önem vermeniz gerektiğini belirtmeliyiz. Balık burcu olarak kendinizi olaylardan geri çekip, sadece gözlemde bulunmak gibi hedefleriniz gelişebilir. Aşk hayatınızda bilinçli olmanız gereken bir dönemdesiniz, yeni tanışıp etkilendiğiniz bir insandan emin olmadan onunla bir ilişkiye adım atmamalısınız.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.