Koç Burcu 2016 Aşk Yorumu


Koç Burcu 2016 Aşk Yorumu

Koç burcunun özellikleriKoç burcu 2016 aşk yorumuna baktığımızda, bu yıl yaşanacak güzel gelişmelerin, olumsuzluklardan çok olacağını söyleyebiliriz. Evet, 2015’te yaşadığınız bazı duygusal sıkıntıların devamı bu yıl da gelecek, ama yine de, yaşayacağınız güzel gelişmeler, kötülerin üzerini kapatacak. Koç burcu 2016 aşk hayatında belki Ocak ayı durağan geçti, ve bu nedenle bir umutsuzluk kapladı içinizi, sonraki ayların da öyle olacağını düşünüyorsunuz… Ama yanılıyorsunuz… Karşınıza istemediğiniz kadar çok fırsat çıkacak. Ancak, Koç burcuysanız; ve yaşınız gençse dikkat etmeli, kısa süreli ilişkilerden kaçınmalısınız. Aksi halde bir güvensizlik problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diyelim ki bir Koç burcusunuz, ve uzun süredir devam eden bir birlikteliğiniz var; ama bir türlü evlilik için adım atamadınız; çünkü şartlar istediğiniz gibi gitmedi, planlarınızı uygulamaya geçiremediniz… Ama bu yıl evlilik çanları sizin için çalıyor… Koç burcu kadını, evlilik isteğinden emin olduğunuz anda bunu birlikte olduğunuz erkeğe söyleyebilir; ya da en azından hissettirebilirsiniz. Koç burcu erkeği, evlenmek isteğinizden emin olduğunuzda ilk olarak birlikte olduğunuz kadının duygularını algılamaya çalışın. Size olan sevgisi, ve sadakatinden eminseniz, hiç durmayıp, evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Ama eğer onun duygularından emin değilseniz, evlilik teklifi alıp da olumsuz yanıt almanın da bir anlamı olmayacak elbette…

Koç burcu 2016 aşk yorumunda, ciddi birlikteliği olan; ancak kafası karışık olan Koç burcu insanının, sorun, ya da sonlandırmalar yaşayabileceğini de belirtmeliyiz. Her ne olursa olsun içinize atıp, kendi kendinize çözmeyi denemek yerine, karşınızdaki insanla konuşmalı, sorunlarınızı birlikte çözmelisiniz. Aksi halde, karamsarlık; ve içe dönüklüğün bu yıl sizin için çok da iyi sonuçlar getirmeyeceğini belirtmemiz gerekecektir. Kafanız karışık ise hemen bir karar verin, ve verdiğiniz karardan karşınızdaki insana da mutlaka söz edin.

Koç burcu kadını, evliyseniz, bu yıl daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilir, maddi sıkıntılarınız varsa bunu aşmak için çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Ancak korkmayın, sorunların çözüme ulaşması uzun sürmeyecek Böyle bir durum yoksa; ve Koç burcu erkeği iseniz de ailenizle her zamankinden fazla zaman geçireceksiniz. Tüm bunlara karşın evli bir Koç burcu insanı değilseniz, Koç burcu 2016 aşk hayatında evliliğin eşiğine geleceğinden söz etmiştik, ancak bu kararı alacak iken bir kararsızlık yaşayabilir; ve onun sizin için doğru insan olup olmadığından yana bir tereddüt yaşayabilirsiniz. Bu noktada onu değil, kendinizi yargılayın, acaba siz evliliğe hazır mısınız? Bu kadar önemli bir kararı acele ile verirseniz, sonrasında önemli sorunlar yaşayabilirsiniz. Her şeyden önemlisi, sizin kararsızlığınız; ya da yanlış kararınız, birlikte olduğunuz kişiyi çok zor durumda bırakacaktır.

Bu yıl hareketli, aktif bir yaşamınız olacak. Ve bu hareketlilik, aşk hayatınızı da etkileyecek. Eğer yalnızsanız, bu yıl sizi yalnızlıktan kurtaracak hem olumlu, hem de olumsuz fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Bu noktada, doğru insanla, doğru bir birlikteliğe başlamanız gerektiğini hatırlatmadan geçmemeliyiz. Duygularınızı bir kenara atın, ve onun sizin için doğru insan olup olmadığını düşünün. Artık yalnız kalmayacak kadar çok fırsatla karşılaşacağınız için, kendiniz için en doğru insanı bulana kadar bekleyebilirsiniz.

Özellikle Temmuz ayından sonra, sosyal anlamda çok aktif olacağınız bir döneme gireceksiniz. Karşı cinsle ikili diyaloglarınız çok fazla olacak. Ve bu durum aşk için seçeneklerin çok fazla olmasını sağlayacak. Bu seçenekler arasından yanlış karar verebilme olasılığınız çok yüksek. Bu nedenle, fazla seçenek ile karşılaşacağınızı düşündüğünüz ortamlarda, kendinizi olabildiğince geri planda tutmaya çalışmalısınız.

Kasım – Aralık aylarında daha da aktif bir sosyal yaşam söz konusu. Ve bu dönemde, bu ortamlarda, hayatınızın aşkını bulma olasılığınız oldukça yüksek. Evli iseniz, eşinizle çok daha iyi anlar yaşayabilirsiniz. Var olan sorunlarınızın bir bir çözüme kavuştuğuna tanık olacaksınız. Paylaşımlarınız artacak…

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.