Boğa Burcu 2016 Aşk Yorumu


Boğa Burcu 2016 Aşk Yorumu

Boğa burcunun özellikleriBoğa burcu 2016 aşk hayatında oldukça güzel gelişmeler yaşayacak… Bugüne kadar zaman zaman da olsa o denli sorunlar yaşadınız, ve bu sorunlar sizin hem iş, hem de eğitim hayatınızı etkileyebildi ki, şimdi sizin, “Aşk bana güler mi?” dediğinizi duyar gibiyiz. Ama dünyanın bile sonu olduğunu düşünecek olursak, her olumsuzluğun da bir sonu olduğunu düşünebiliriz. Bu nedenle, bu yıl artık Boğa burcu olarak, hakettiğiniz tüm mutlulukları elde edebileceğinizi belirtmeliyiz. Karşınıza çok farklı fırsatlar çıkacak, değerlendirmelerinizi doğru yapmanız halinde de mutlu olacaksınız.

Boğa burcu 2016 aşk yorumunda, karşılaşılacak olan çok sayıda fırsattan söz ettik. Bu fırsatlar içerisinde, hayatınızın aşkı olacak, sizi mutlu edebilecek olanlar yer alacak, ve bu nedenle, güzel bir birlikteliğe başlayabileceksiniz. Ama bu noktada dikkatli olmanızda yarar var. Şöyle ki, fırsatları değerlendirirken, alternatiflerden hangisinin sizin için doğru alternatif olduğuna karar vermeli, sonrasında yeni ilişkiye adım atmalısınız. Aksi halde duygusal yıpranmalarla karşılaşabilmeniz mümıkün.

Boğa burcu 2016 aşk hayatında güzel bir yeni döneme başlıyor; ama bu noktada, kendi kaderinizi sizin belirlediğinizi, kendi kararlarınızı sadece sizin vermeniz gerektiğini belirtmeliyiz. Doğru adımlar güzel başlangıçları beraberinde getirir. Yanlış adımlar ise sizi mutsuz edebilir. Eğer hayatınızda bir insanla birlikte iseniz, bu birlikteliğin güzel paylaşımlarla perçinleneceğini; ve herkesin sizin aşkınıza gıpta ederek bakacağını belirtmeliyiz. Ama birlikteliğinizde yaşanan önemli sorunları da, sadece o insanı çok sevdiğiniz için, zaman zaman görmezden geldiğinizi unutmamalısınız. Sevmek güzel şey, ama ciddi problemleri, daha ciddi hale gelmeden çözmek, tamamen sizin elinizde. Biraz gerçekçi olup, mantığınızı kullanmakta fayda var…

Mayıs – Haziran ayları, Boğa burcu 2016 aşk yorumunda dikkat edilmesi gereken önemli aylar olarak karşımıza çıkmakta. Çünkü, biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi, görmezden geldiğiniz sorunlar, bu aylarda büyüyüp, daha ciddi bir hal alarak karşınıza çıkacak. Eğer problem karşı tarafla alakalı ise, çabuk atlatılabilecek olan bu dönemde biraz geri planda kalabilirsiniz. Ama eğer sorun sizinle alakalı ise, yapmanız gereken, hatalarınızla yüzleşmek, ve sorunun üstüne gitmek yerine, daha yapıcı çözümler üretmeye çalışmak olmalıdır.

Ağustos ayına gelindiğinde, eğer sorunlarınızı atlatmış olursanız, ilişkinizin daha güzel şekilde devam edeceğini belirtmeliyiz. Ancak eğer aşılamayan sorunlar dolayısı ile birlikteliğinizi noktaladı iseniz bilmelisiniz ki karşınıza öyle bir insan çıkacak ki, hem bu insanla güzel bir birlikteliğe başlayacaksınız, hem de planlarınızı ileriye dönük yapacaksınız. Bu yeni kişi ile birbirinizi çok seveceğinizi belirtmeliyiz.

Boğa burcu insanı, kurduğu evlilik hayallerine ilişkin gelişmeleri de 2016 yılında yaşayacak. Boğa burcu kadını, evlenmeyi istediği kişiden evlilik teklifi alabileceği gibi, Boğa burcu erkeği de, evlenmek için emin olduğu kişiye, muhteşem bir ortamda evlilik teklifi edebilecek; ve bu teklif unutulmayacak nitelikte olacak. Ama, eğer Boğa burcuysanız, ve evliyseniz, Eylül ayının sizin için sıkıntılı geçebileceğini de belirtmeliyiz. Sorunlarınız küçük, ya da büyük olabilir; ama her ne olursa olsun çözümü eşinizle birlikte aramalısınız. Aksi halde sorunlarınız aşılması zor bir hal alabilecek, ve bu durum sizin evliliğinizi tehdit edebilecek.

Boğa burcu 2016 aşk yorumuna göre, iyi gitmeyen aşk, ya da evlilik hayatında sonlanma kararları da verilebilir. Ani karar vermemeniz kaydı ile, vereceğiniz kararlardan, gelecekte pişmanlık duymayacaksınız. Temmuz ayından sonra ani bir birlikteliğe başlayabileceğinizi de belirtelim, ama duygularınızı kısa zamanda, abartarak ilerletmekten kaçınmalısınız. Aksi halde bu ani birliktelik de sizi mutlu etmeyebilir…

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.