2016 Şubat Aylık Burç Yorumları – 1


2016 Şubat Aylık Burç Yorumları – 1

aylık burç yorumuKoç: 2016 Şubat aylık burç yorumuna göre, bu ay içerisinde, var olan ileriye dönük hedeflerinizi, çevrenizdeki insanlarla paylaşabilme olanakları yakalayabileceksiniz. Ertelediğiniz bazı işler, ya da beklemeye aldığınız durumlar varsa, Şubat ayı, bunları yeniden gözden geçirmeniz için ideal bir ay olacak. Yenilik fırsatlarını bu ay kolayca elde edebilecek, değişim rüzgarları estirebileceksiniz. İkili ilişkilerde yenilikler yaşayacağınız bu ay, hayatınıza yeni insanları alabileceğiniz gibi, var olan kişi ile farklı değişik durumlar da yaşayabileceksiniz. Ilımlı, ve huzurlu olacağınız bu dönemde, her zamankinden daha yaratıcı olabileceksiniz. Ay ortalarından sonra olayları değerlendirme şekliniz de değişecek, ve şükretmeye başlayacaksınız. İleriye dönük hedeflerinize ulaşmak için ne derece başarılı olduğunuzu sorgulayabileceğiniz ay sonu itibari ile, daha verimli, ve moralman daha iyi hissedebilirsiniz.

Boğa: 2016 Şubat aylık burç yorumlarına göre Boğa burcu, bu ay mesleki anlamda farklı kararlar verebilir, yeni bir projeye başlayabilir, iş değişikliği yapabilir; ya da var olan işinizle ilgili farklı bir adım atabilirsiniz. 2 Ocak – 8 Ocak 2016 tarihleri arasında, işinizle ilgili bir adım attıysanız, ve bunun sonuçlanması ile ilgili gelişme beklentisinde iseniz, bu ay istediğiniz gelişmeleri elde edebileceksiniz. Yeni insanlarla tanışabileceğiniz Şubat ayında, grup çalışmalarına da dahil olabilirsiniz. İnançlı, ve huzurlu olacağınız ay sonunda, planlarınızı; ve projelerinizi gerçekleştirebilmek adına daha rahat adımlar atabileceksiniz. Eğer bekar bir Boğa burcuysanız, bu ayın sonlarında, evlilik gibi bir isteğinizin oluşacağını da belirtmeden geçmemeliyiz.

İkizler: Şubat ayında, var olan projelerinizle daha fazla ilgilenebilecek, sosyal anlamda daha verimli ilişkiler kurabilecek, ve daha önemlisi, kendinizi rahatlıkla ifade edebilme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Ay ortasından sonra, İkizler burcu iseniz, yeni bir insanla tanışabilir, hayatınıza yeni bir insanı dahil edebilirsiniz, ya da geçmişinizde kalan bir ilişkinizin karşınıza çıkması sizi şaşırtabilir. Yenilikleri daha cazip bulacağınız bu ayda, aynı zamanda, gerçekçi düşünebilmenin de sırrına erişmiş olacaksınız. Aile içerisinde gündemde olan sorunları, ay sonuna doğru bir kere daha gözden geçirebilmeniz mümkün olacak.

Yengeç: Aylık burç yorumlarına göre, Şubat ayında, işinizle ilgili farklı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yengeç burcu, hayatınızda maddi; ve manevi anlamda yeniliklerin söz konusu olacağı Şubat 2016’da, atacağınız her yeni adımın artı, ve eksilerini düşünmenizde yarar var. 2 Ocak – 8 Ocak 2016 tarihleri arasında, maddi anlamda beklettiğiniz, ertelediğiniz, ya da gözden geçirmiş olduğunuz her ne varsa, ay ortası itibari ile, bu konularda istediğiniz adımları atmaya başlayacaksınız. Ekonomik konularda bir yenilik isteği içerisinde olabileceğiniz gibi, bu ay, problemli olan bir durumu devam ettirebilmeniz de söz konusu olacak. Manevi rahatlama yaşayabileceğiniz bu ayda, ılımlı, sakin, huzurlu günler geçirebilmeniz mümkün. Sosyal anlamda kurmuş olduğunuz ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz Şubat ayının özellikle sonlarında varsa sağlık problemlerinizi çözmek için adımlar atabilirsiniz.

Aslan: Hayatınızda olan insan ile ilişkinizi gözden geçirebileceğiniz 2016 Şubat ayında, problemleriniz varsa, bunları yeniden ele almanız mümkün olacak. 2 – 8 Ocak 2016 tarihleri arasında bulunmuş olduğunuz yeni bir girişim ile ilgili ilerleme şansı bu ayda size yeniden sunulacak. Yeni bir işe girebileceğiniz bu ay, yeni bir ilişkiye de başlamanız, ve adımlarınızı o insanla birlikte atmanız mümkün. Maddi bir girişimde bulunmak istiyorsanız, özellikle 19 Şubat itibari ile dikkatli olmalı, kendinizi riske atmamaya özen göstermelisiniz. Aile ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz ay sonu dönemlerde, bütçenizi, kazanç, ve gelirlerinizi de değerlendirmeniz gerekebilecek.

Başak: Kariyeriniz; ve işinizle ilgili gelişmelerin aylık burç yorumunuzda yer aldığını belirtmeliyiz. Yarım bıraktığınız, ya da beklemeye aldığınız konularla ilgili vermeniz gereken yeni kararlar, ay ortası itibari ile söz konusu olabilecek. Sosyal ortamınız, kendiniz, ya da işinizle ilgili yenilikleri ay ortasından sonra yaşamanız mümkün. Süregelen ilişkinizi gözden geçirmeniz, ve durum değerlendirmesi yapmanızın gerekebileceği bir ay içerisindesiniz. Başak burcu, tam da bu noktada, ilişkinizin devamını etkileyecek kararlar alabilmeniz söz konusu olacak. Endişelerinizden kurtulmanız, var olan problemlerinizi görmeniz, hedeflerinizi, ve isteklerinizi yoluna koyabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.