İkizler Burcu 2016 Aşk Yorumu


İkizler Burcu 2016 Aşk Yorumu

İkizler burcunun özellikleri nelerdirİkizler burcu 2016 aşk yorumuna göre, bu sene aşkta hem iyi, hem de kötü zamanlar geçirilebilecek. Sorunlu günlerin giderilebilmesi için ise, İkizler burcu olarak sizin, sorunun her zaman karşı tarafta olmadığını görmeniz gerekiyor. Sorunların sadece birlikte olduğunuz kişi ile alakalı olduğunu düşünmeniz, sorunsuz bir birliktelik geçireceğinizi; ve sorunsuz bir insan olduğunuzu düşündürmemeli. Bu noktada yapmanız gereken, sorunlarınızı birlikte konuşmak, hatalarınızı kabul etmek, olgun bir şekilde nasıl düzeltebileceğinizi gözden geçirmektir.

İkizler burcu 2016 aşk hayatında, uzun zamandır hayatında biri olmayanlar ise güzel günler, güzel gelişmeler yaşayacak. Ancak pek çok İkizler burcunun hedefinde gönül eğlendirmek var, ve ilişkinin mutlu edip etmeyeceği konusunda pek bir düşünme yeteneğine sahip değiller. Bunu yapmanız demek, mutlu birliktelikler yaşayamamanız anlamına gelir, öncelikle bunu belirtelim. Bunun dışında, aktif sosyal hayatınız dolayısı ile de uzun süreli yalnızlıklar yaşamanızın muhtemel olmadığını hatırlatalım.

İkizler burcu 2016 aşk yorumuna göre, hayatınızda eğer uzun zamandır birisi varsa, bu sene zaman zaman ondan uzak kalmayı isteyebileceğiniz sıkıntılı günleriniz olacak. Eğer bu sıkıntılı günleri atlatabilirseniz birlikte mutlu olacaksınız. Ama şunu da belirtmeliyiz ki, bir süredir aşkla ilgili yaşadığınız olumsuz tecrübeleri unutacağınız güzel günler bu yıl içerisinde sizi bulacak.

İkizler burcunun bu yıl içerisinde sosyal hayatının her zamankinden daha aktif olması dolayısı ile, hayatına yeni insanlar girecek, yeni arkadaşlıklar, yeni birliktelikler söz konusu olacak. Özellikle Haziran ayına kadar kısa süreli birliktelikler söz konusu olacak olsa da, her ne olursa olsun, bir insanı yeteri kadar tanımadan bir ilişkiye başlamamalı, başladığınız ilişkide ise fevri tutum takınmamalısınız.

Duygularınızı daha kolay kontrol edip, kime karşı ne hissettiğinizi daha iyi anlayabileceğiniz bu sene içerisinde, istediğiniz insanla bu doğrultuda yakınlaşabileceksiniz. Var olan birlikteliğinizde, birlikte olduğunuz insanı çok fazla kıskanmanız söz konusu olabilir, ancak her şeyin fazlasının olduğu gibi aşırı kıskançlığın da ilişkinize zarar verebileceğini unutmamalısınız. Yılın ilk aylarında, eskiden birlikte olduğunuz insanın karşınıza çıkması da muhtemel, ve bu durum duygularınızın karışmasına neden olabilir.

İkizler burcu 2016 aşk hayatında, özellikle Temmuz ayından sonra güzel günler yaşanacak, mutlu birlikteliklerin temelleri atılacak, eğer birlikte olmak istediğiniz kişi ile evlenmeyi düşünüyorsanız, onun da bu anlamda duyguları olduğundan eminseniz güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Birlikteliğinizi bu zamana kadar sürdürmeyi başaramadı iseniz, güzel, yeni, daha kalıcı birliktelikelre adım atabilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.