Terazi Burcu 2016 Yorumu


Terazi Burcu 2016 Yorumu

Terazi burcuTerazi Burcu 2016 Yorumu

Terazi burcu 2016 yılında, özellikle bazı konularda oldukça şanslı… 2015 yılının sonlarına doğru da bunu hissetmeye; ve şansın kendine doğru döndüğünü anlamaya başladı. 2016 yılında bu durum daha da yoğun şekilde hissedilecek. Bununla birlikte iş yaşamında bereketli bir sene olacağını söyleyebiliriz. Planlarınız varsa, bu yıl sizin için çok daha iyi geçecek, isteklerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Kendinizi kişisel olarak geliştirip, eksiklerinizi kapattığınız bir yıl içerisinde olacaksınız. 2015 yılı Terazi burcu için maddi anlamda zorlayıcı, ama başa çıkılamayacak bir yıl değildi. Ancak Terazi burcu 2016 yorumuna baktığımızda, bolluk, ve bereketin geldiğini görüyoruz. Çalışırken, insanların beğenisini kazanmayı hedefliyorsunuz; ve bu hedeflerinize ulaşacak, üstlerinizin dahi takdirini kazanacaksınız.

Eğitim hayatına devam eden Terazi burcu 2016 yılında da, 2015 yılında olduğu gibi başarılı; ve aldığı notlarla hem kendisini, hem de ailesini mutlu edecek. Daha önceki yıllar çalışıyor, ama istediğiniz sonuçları elde edemiyor olabilirdiniz; ama 2015 yılında bu durum değişmişti. 2016 yılında da yine çalışacak, ve bu sefer de yine geçtiğimiz yıl olduğu gibi istediğiniz notları alabileceksiniz. Bu başarınız, hayatınızı istediğiniz gibi yönlendirmenizi de sağlayacak.

Bu yıl pek çok Terazi burcu evini değiştirecek, bazı Terazi burcu üyeleri ise yeni bir ev alacak. Ve bir Terazi burcunu en mutlu eden şeylerden bir tanesi, gerek yaşadığı evi, gerek çalıştığı iş yerini farklı tasarımlarla dekore etmektir. Bu yıl farklılığa ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yine bu uğraşınıza yönelmelisiniz. Bu sayede hem keyfiniz yerine gelir; hem de çalıştığınız ortamlar güzelleşir…

Aşk hayatında Terazi burcu, geçtiğimiz yıla kadar karmaşık durumlar yaşadı, ve bazen ne istediğinden kendisi dahi emin olamadı. Ama 2015 yılının sonu itibari ile bir karar verdi: Artık ciddi bir ilişkiye başlamanın zamanı gelmişti… İşte bu kararlılık 2016 yılında da devam edecek; ve Terazi burcu 2016 yorumuna göre aranan aşk bu yıl büyük ihtimalle bulunacak… Birlikte olunacak olan kişi size keyif, mutluluk, aynı zamanda da heyecan verecek…

Her insanın olduğu gibi sizin de 2016 yılında, özellikle bazı dönemlerde zorluklarınız olacak. Bu zorlukları aşamayacak durumda değilsiniz; ama tek başınıza problemleri çözmeye çalışırsanız da kendinizi ruhsal bir çöküntüye sokma ihtimaliniz olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle, insanlarla iletişiminiz zaten sıkıntılarınızı aşmanız yönünde olacak, ama aynı zamanda ailenizden maddi, ve manevi destek almaktan da çekinmemelisiniz.

Terazi burcu 2016 yılında her zamankinden daha olgun bir insan halini alacak. Özel hayat, iş hayatı, ve eğitim yaşamında bu olgunluğu dolayısı ile beğeni toplayacak. İş hayatında ise, ilerleme çabası peşindesiniz. Ancak bu çaba sizin, fikir uyuşmazlığınızın olduğu kişilerle işbirliği yapmanıza neden olabilecek. Bu durum sizi korkutmasın. Sadece işler sizin istediğiniz gibi gittiği sürece uyum sağlamaya çalışın. Sakinliğinizi koruyun; ve sizin yararınıza olacak şekilde davranın… Sonrasında zaten bir şekilde, herkes kendi yolunu çizecektir.

2016 yılında sorumluluklarınız artacak, ve bu sizi her ne kadar korkutsa da rahat olun, hepsiyle başa çıkabilecek güçtesiniz. Ama dikkat edin, bu senenin özellikle son aylarında içsel sıkıntılar yaşayabileceksiniz. Bu durum sizi insanlardan uzaklaştıracak. Yeni insanlarla iletişim kuracağınız bu dönemde, sosyal ortamınız dolayısı ile bunalıma girmeden atlatabileceksiniz. Bununla beraber, Kasım – Aralık aylarında her şey yine sizin isteğiniz doğrultusunda gelişecek. Ama, kalıplaşmış arkadaşlıklarınızda bazı mesafeli durumların söz konusu olabileceğini de unutmamalısınız.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.