Aralık 2017 Burç Yorumları


Aralık 2017 Burç Yorumları

2017 yılının son ayı olan Aralık yarın itibari ile başlayacak ve sonrasında da yıllık burç yorumlarını aktarmakta olduğumuz 2018’e merhaba diyeceğiz. Ancak 2018 burç yorumlarına bir ara verip, Aralık 2017 burç yorumlarını sizlere aktarmak istedik. Bu ay, 12 burcun hangisi için nasıl geçecek? Bizleri iyi mi; yoksa kötü şeyler mi bekliyor? Şimdi eğri oturalım ve Aralık 2017 burç yorumlarını en doğru şekli ile sizlere aktarmaya başlayalım.

Aralık 2017 Burç Yorumları

Aralık 2017 Koç Burcu: Bu ay gezegenlerin ve güneşin konumu size, hem kariyer; hem de finansal anlamda açık çek sunuyor. İster bir yerde çalışıyor olun, isterseniz de bir iş yeri sahibi olun; hedeflerinizde başarılı olacak ve maddi anlamda başarınızı sadece işte değil; her alanda gösterebileceksiniz. İster evli olun; isterseniz bir sevgiliniz olsun; onunla da güzel zamanlar geçireceksiniz. Ama eğer birlikteliğinizde evlilik planı yapıyorsanız ve şimdiye kadar hiç evlenmediyseniz de, Aralık 2017 sizin için oldukça doğru bir ay sevgili Koç burcu. Peki ya kişisel etkinlikler? Bu anlamda da oldukça şanslısınız; seyahatleriniz olabilir: kar gezileri, Şeb-i Arus törenleri, yılbaşı tatili… yapabileceğiniz gezi planları arasında. Ancak öğrencileri de unutmadık: siz de bu ay oldukça başarılı notlar elde edebileceksiniz. Anne, amca, baba… kısacası, yakın çevrenizdeki insanların bir takım sağlık problemleri olabilir. Ama sizin sağlık anlamında hiç bir sorununuz bulunmuyor. Onlar iyi oldukça sizin daha iyi olacağınızı da belirtelim. Yani özetle: Aralık 2017 Koç burcu için oldukça iyi.

Aralık 2017 Boğa Burcu: 3 Aralık 2017 tarihinde bir Mars geçişi söz konusu olacak ki bu geçiş sizin için güzel gelişmelere sahne olabilir. Hayatınız, işiniz, ilişkiniz… Kısacası, bir sonuç elde edebilmek için çaba sarf ettiğiniz her şeyin istediğiniz sonucunu Aralık 2017 içerisinde alabileceksiniz sevgili Boğa burcu. Beklediğiniz bir gelişme, örneğin işinizde yükselmeniz ya da evlilik teklifi almanız… Kısacası beklentiniz her ne ise bu ay içerisinde elde edebilmeniz mümkün. Ancak dikkatli olmanız gereken noktalar da yok değil: Spekülasyonların yoğun olacağı bir ay Aralık 2017. Bu nedenle, kendi gördüklerinizin ve bildiklerinizin dışında, kimsenin lafı ve sözüyle hareket etmemeyi öğrenin. Aksi halde kayıplar yaşayabilirsiniz. Evli bir Boğa burcuysanız, eşinizle, değilseniz de diğer iletişim içerisinde olduğunuz kişilerle aranızda bir takım sorunların oluşabileceğini belirtelim. Öğrencilik hayatı devam etmekte olan Boğa burcu, 2017 Aralık’ta oldukça başarılı; özellikle de yeni şeyler öğrenme konusunda; Ancak araştırmaya dayalı faaliyetlerde; örneğin ödev konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Resmi amaçlı ya da iş ile ilgili yapacağınız yolculuklardan istediğiniz sonuçları elde etmeden dönebilirsiniz. Sağlık açısından da dikkatli olmanız gereken bir ay; kendi sağlığınız olduğu kadar, çocuklarınızın sağlığı açısından da dikkatli olmalısınız.

Aralık 2017 İkizler Burcu: Sevgili İkizler burcu. 2017 yılının son ayında, bekleyen projeleriniz varsa istediğiniz gibi sonuçlanabilir; ya da bazı istekleriniz artık hayata geçirilebilir. Çalışıyorsanız, iş yerinde yüksek mevkide bulunan bir yöneticiniz tarafından ödüllendirilebilirsiniz. Ancak çalışmak istiyor; ama iş bulamıyorsanız, bu ay bulacağınız yeni bir işin, size istediğiniz sonuçları veremeyeceğini de belirtmeden geçmemeliyiz. Evli olan İkizler burcu ise eşi ile sorunlar yaşayabilir ve bu sorunlar, görüş ayrılıklarından kaynaklanabilir. Hassas olduğunuz bu dönemin artık farkında olduğunuza göre, eşinizle daha farklı ilgilenebilir; sorunların önüne geçebilirsiniz. Eğer rekabet halinde olduğunuz birileri varsa, bu ay sizin için bir sınav ayı niteliği taşıyabilir. Ancak özellikle ayın ortasına kadar, içerisinde olduğunuz sınavlardan siz kazançlı çıkabilirsiniz. Eğer bir iş için ya da eğitiminizle ilgili bir sınava girmeniz gerekiyorsa da Aralık 2017’nin sizin için uygun ay olduğunu belirtebiliriz. Sağlık konusuna geldiğimizde ise tüm ay için söylediğimiz güzel şeyleri söyleyemeyeceğiz. Kötü bir şey de yok; ancak kendinizi gereksiz streslerden uzak tutup, yediğinize – içtiğinize dikkat etmeyi de unutmamalısınız. Aksi halde sorunlar yaşamanız muhtemel.

Aralık 2017 Yengeç Burcu: İş yerindeki yaşayacağınız bazı olaylar sizi bu ay rahatsız edebilir, strese girmenize neden olabilir; bu anlamda iş yerinde dikkatli olmanızın gerektiği bir ay sevgili Yengeç burcu. İş yerinde sorun yaşayacağınız Aralık 2017’de, 6 Aralık sonrasında biraz daha rahatlayabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız; ya da çok yakın akrabalarınızla görüş ayrılıklarına düşebilirsiniz ve bu da sizin açınızdan sorunların oluşmasına neden olabilir. Olur da bu ay birine aşık olur; sonrasında da o kişi ile ilişki yaşamaya başlarsanız, yeni başlayacak olan bu ilişkinizin istikrarlı gidişi, belki de Aralık 2017’de sizin yaşayabileceğiniz en olumlu şey olacaktır. Evli iseniz, eşinizle ilişkilerinizin de iyi olacağını söyleyebiliriz; eşinize karşı kullanabileceğiniz bazı kozlara ise bu ay gereksinim duyabilirsiniz. Bir rekabet ortamınız söz konusu ise ya da yarışmaya katılacaksanız başarılı olan taraf siz olacaksınız. Sağlığınız açısından, özellikle psikolojik durumunuza dikkat etmeniz gereken bir aydasınız. Bu nedenle stresli ortamlardan olabildiğince uzak kalmaya özen göstermelisiniz. Çocuklarınız varsa, onların sağlığına da dikkat etmeniz gereken bir ayda olduğunuzu belirtelim.

Aralık 2017 Aslan Burcu: 3 Aralık Mars geçişi olayının sonrasında güzel günlerin sizi beklediğini söyleyebiliriz. Özellikle sonuç almak için çaba sarf ettiğiniz konularda istediğiniz sonuçları elde edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bir yere geçiş yapmayı bekliyorsanız, bu ay beklentinizin gerçekleşeceğini de belirtelim. Ancak sizi, başkalarından aldığınız bilgilere güvenmemeniz gerektiği konusunda da uyarmadan geçmeyelim. Spekülasyonlara aldanmanız halinde sorunlar yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Evli iseniz eşinizle sorun yaşayabileceğiniz; evli değilseniz de iletişimde olduğunuz insanlarla problemler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz ki bu anlamda dikkatli olmanız konusunda biz sizi uyarmış olalım. Öğrencilik hayatınızda başarılı olup, yeni şeyler öğrenme hususunda iyisiniz; ancak eğer araştırma yapmanız gerekiyorsa, ihtiyacınız olan kaynaklara ulaşmak konusunda sıkıntı yaşayabileceğinizi unutmamalı, işlerinizi bu nedenle son güne bırakmamalısınız. İş ya da resmiyet dolayısı ile yapacağınız yolculuklar, sonucunda sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bununla birlikte, hem kendi sağlığınız; hem de yakın çevrenizin sağlığına dikkat etmeniz gereken bir aydasınız.

Aralık 2017 Başak Burcu: Gezegenler ve güneşin konumu Aralık 2017’de sevgili Başak burcu için, özellikle yatırım ve iş konularında iyi olacak. Ancak dikkatli olmanız gereken konuların olmadığı anlamına da gelmiyor b konu ki özellikle, yaşayabileceğiniz sorunlarda, karşılaşabileceğiniz tersliklerde kaba konuşmalardan kesinlikle kaçınmalısınız. Ailenizden bazı insanlarla ya da yakın arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilir; hatta bu anlaşmazlıkların kavgalara dönüşmesine neden olabilirsiniz; özellikle sizden kaynaklı olabilecek bu konularda dikkatli tavır takınmalısınız. Evlilik hayatınız ve kişisel alanınızda sorunsuz bir ay geçireceksiniz. Eğer evli değilseniz ve birlikte olduğunuz bir sevgiliniz varsa da bu ay onunla mutlu olacağınızı belirtmeden geçmeyelim. Öğrenci iseniz başarılı bir süreç içerisindesiniz. Başak burcu iseniz ve seyahat yapmanız gerekiyorsa, bu seyahatlerden, istediğiniz sonuçları elde ederek dönebilirsiniz. Sizin, eşinizin ve varsa çocuklarınızın sağlığı iyi. Ancak Başak burcu mensuplarının annelerinin sağlığı ile ilgili sorunların yaşanabileceği bir ay.

Aralık 2017 Terazi Burcu: Hem güneşin, hem de gezegenlerin durumu Aralık 2017’de, çalışma ve iş ortamı anlamında uygun değil. Bu nedenle, atacağınız adımları bir kaç kere düşünüp, sonrasında yol almalısınız. Kariyer anlamında size yardımcı olacak gezegenler de bulunuyor. Bu nedenle, umutsuzluğa kapılmadan; sadece dikkatli olun. Eğer işinizi değiştirmeyi düşünüyor; ya da kendiniz için yeni bir yaşam alanı planlıyorsanız, Aralık 2017 doğru zaman olacaktır. Evinizi dekore etmek için para harcayabileceğiniz bir aydasınız. Ve özellikle, eşinizle, aile büyüklerinizle, yakın çevrenizle birlikte mutlu bir ay geçireceğinizi belirtmeliyiz. Bir sevgiliniz varsa, onunla da mutlu günler yaşayacağınız bir ay Aralık 2017. Öğrenci iseniz ya da eğitim almakta olduğunuz bir alan varsa, güzel başarılar elde edebilirsiniz. İş, eğitim, resmi alan ya da tatil dolayısı ile kısacası her ne sebeple olursa olsun, yapacağınız seyahatler sizin için iyi olacaktır. Yurtdışına eğitim için başvuruda bulunacaksanız doğru zaman. Sağlık bakımından da iyi bir ay. Hem siz; hem de eşinizin sağlığı bu ay sorunsuz olacak diyebiliriz. Sevgili Terazi burcu, iyi değerlendirmeniz gereken, gerçekten sizin için güzel bir ay Aralık 2017…

Aralık 2017 Akrep Burcu: Gezegenler ve güneş, Akrep burcunun, Aralık 2017’de iş anlamında iyi kazanımlar elde edemeyebileceğini göstermektedir. Kredi çekmeniz gerekiyorsa, hem istediğiniz krediyi alamayabilirsiniz; hem de, size yardımcı olan arkadaş ya da akrabalarınız da alamayabilirler. Bazı beklentileriniz varsa, bu ay gerçekleşmeyeceklerini belirtebiliriz; hiç gerçekleşmeyecek değil, ama biraz daha beklemeniz gerekmektedir. Tüm bu belirttiğimiz unsurlar içinizi kararttı; farkındayız. Ama ayın ilerleyen günlerinde biraz daha rahatlayacaksınız. Ailesel olarak ise çok mutlu bir ay geçireceksiniz. Ama akrabalarınız ve arkadaşlarınızın bazı sorunları olabileceğini de belirtmeliyiz. İş alanında yapacağınız yolculuklardan, istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Öğrenci iseniz, inişli çıkışlı bir ay sizi bekliyor. Sağlık alanında ufak tefek problemler yaşayabilirsiniz. Ama bu durum yakın çevrenizin sağlığının da kötü olacağı anlamına gelmiyor; aksine onlar için oldukça iyi bir dönem.

Aralık 2017 Yay Burcu: Gezegenler sizin işiniz açısından genellikle uygun olarak konumlanmışlardır. Güneşin geçişi ise istemediğiniz bazı durumlar yaşamanıza neden olabilir; özellikle iş değişimi, ev değişimi gibi şeylerle karşılaşabilirsiniz ve bu değişimler sizi pek de mutlu etmeyebilir. Aile ortamında mutlusunuz; bununla birlikte, kendi kişisel alanınızda da mutlusunuz ve psikolojik durumunuz oldukça iyi. Öğrenci iseniz ya da herhangi bir nedenden dolayı seyahat etmeniz gerekiyorsa, yine oldukça etkili bir dönem olacak. Sizin için fazla söyleyecek bir şey yok; sağlıkla ilgili de sorununuz yok ve güzel bir ay geçireceksiniz. Ancak annenizin sağlığı bazı sorunlar çıkartabilir. Sizinle birlikte eşiniz ve çocuklarınızın da sağlığı oldukça iyi.

Aralık 2017 Oğlak Burcu: Burcunuz üzerindeki tüm gezegen geçişleri, sizin kariyeriniz üzerinde olumsuz etkilere neden olacaktır. Bundan dolayı, özellikle Aralık ayının ortalarına kadar risk almaktan kaçınmalı ve başkalarının lafı ile hareket etmemelisiniz. Var olan beklentilerinizin olumsuz sonuçlanabilmesi ihtimali oldukça yüksek. Ancak sevgili Oğlak burcu, eğer evli iseniz mutlu günlerin yuvanızda sizi beklediğini belirtelim. Evli değilseniz ve bir ilişkiniz varsa, bu ilişkinin bazı karışıklıklara gebe olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz. Dolandırıcılık şebekelerine karşı dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Aralık 2017’de siz en iyisi, olabileceğiniz kadar sosyal olun. Öğrenci iseniz, eğitiminizle ilgili bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınızın sağlığı ile ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Dikkatli olmanızda bu anlamda fayda var.

Aralık 2017 Kova Burcu: Hem gezegenler; hem de güneşin pozisyonu Kova burcunun Aralık 2017’deki maddi durumu ve işi ile ilgili uygun pozisyonlarda konumlanmış durumda. İster bir yerde çalışıyor olun; isterseniz de bir iş yeri sahibi, fark etmeksizin, hedeflerinize ulaşacağınız ve maddi anlamda her alanda güçlü olacağınız bir aydasınız. Evli iseniz ya da bir sevgiliniz varsa, güzel günlerin sizinle olacağını söyleyebiliriz. Hiç evlenmediyseniz, evlilik planları yapmak için uygun bir aydasınız. Katılacağınız etkinlikler adına yapacağınız yolculuklar oldukça güzel geçecek. Bununla birlikte, öğrenci iseniz başarı seviyeniz oldukça yüksek. Babanız, sağlık anlamında hassas bir dönemde. Anneniz ve amcanızın sağlığı ile alakalı ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama onlar iyi oldukça sizin de iyi olacağınızı belirtmeliyiz.

Aralık 2017 Balık Burcu: Sevgili Balık burcu, bu ay karmakarışık bir ay olacak. Siz hem iyiliği; hem de kötülüğü, gezegenlerin ve güneşin konumlanmaları dolayısı ile görebileceksiniz. Tasarruflarınızın artabileceğini söyleyebiliriz. Maddi anlamda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Ama eğer söz konusu yeni bir ortaklık girişiminiz varsa, kabul etmeden önce bir kaç kere düşünmeniz gerektiğini belirtebiliriz. Birilerinin sözü ile harekete ederek spekülasyonlara aldanmayın. Bununla birlikte, riskli işlerden kaçının. Sevdiğiniz insanların bu ay sizi mutlu edebileceklerini belirtebiliriz. Aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilmeniz mümkün. Evli değilseniz, bu ay bir evlilik planınızın olması muhtemel. Eğer evli iseniz eşinizle birlikte çok rahat ve mutlu olacaksınız. Eğitim anlamında da Aralık 2017 Balık burcu için iyi bir ay; çünkü konsantrasyon seviyeniz oldukça yüksek. Hem siz; hem de anne babanızın sağlığı ile ilgili, aslında sorun yok; ama zaman zaman halsizlik problemleriniz ortaya çıkabilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.