İkizler Burcu 2018 Yorumu


İkizler Burcu 2018 Yorumu

2018 yılının yaklaşması ile birlikte, İkizler burcu üyeleri, İkizler burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtlarını merak etmeye başladılar. Biz de bu nedenle sizlere, İkizler burcu 2018 yorumundan söz etmek istedik. Genellikle çift karakterli olmaları ile tanınan İkizler burcunun, gerçekten de öyle olduğunu düşünmüyoruz. Ancak umarız ki İkizler burcu 2018 yorumları ve İkizler burcunun 2018 yılında yaşayacakları, hep çok güzel ve gönüllerinden geçtiği şekilde gerçekleşir.

İkizler Burcu 2018’de Neler Bekliyor?

İkizler burcu 2018 yorumuna baktığımızda, bu yıl için çok fazla fikrinizin olduğunu görüyoruz. Ancak bu fikirler sizin tam da istediğiniz seviyede sonuçlanmayabilir. Buna hazırlıklı olmanız gerektiğini belirtelim. Özellikle işiniz ile ilgili çok yaratıcı fikirleriniz var. Ve bununla birlikte, çok büyük projelerin içinde olabileceğinizi de söyleyebiliriz. Ancak, eğer çelişkileriniz varsa ve bunun yanında, işinizde rekabet ortamı söz konusu ise projelerinizde rakiplerinizin durumlarını da gözden geçirin deriz. Çünkü onların sizi yavaşlatması durumu söz konusu olabilir.

Bilinçaltınızda bu yıl çok fazla düşünce var. Bununla birlikte biraz da huzursuz. Hal böyle olunca, sonuca yönelik faaliyetlerde, düşüncelerinizi gerektiği gibi kullanamayabilir, bu anlamda zorlanabilirsiniz. 2018 yılı geneli için şunu unutmayın: Aynı anda birden çok şeye yoğunlaşmak, sizde konsantrasyon problemlerine neden olabilir. Bu nedenle önemli şeylere dikkatinizi vermeye çalışın. Ayrıca, ortak çalışma alanlarında her zaman düz yollardan geçmeyeceğinizi; zaman zaman engellerle de karşılaşabileceğinizi aklınızdan çıkartmayın.

İkizler burcu 2018 yorumlarında kariyer alanına daha detaylı bakmak istersek, biraz önce zaten yaratıcı fikirlerinizin olduğunu ve bu anlamda büyük projelerde yer alabileceğinizi belirtmiştik. Bunların sonucunda, ödüllendirilebilmeniz mümkün. Zihin olarak aktiviteniz oldukça yüksek. Ve bu anlamda, olabileceğinden çok daha fazla iş yapabilir; çevrenizdekileri de şaşırtabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın: Eğer işinizde ilerlemek istiyorsanız, çok fazla görev almamalı; ama önemli görevler üstlenmelisiniz. Ancak bu sayede dikkatinizin ve enerjinizin dağılmasını önlemiş olursunuz.

12 Ekim 2018’den sonra, yeni şeyler öğrenebileceğiniz gibi, geçmişteki fikirlerinizin de sizi daha ileriye götürecek şekilde yoğunlaşabilirsiniz. 2018 yılı bitmeden, işinizde yükseleceksiniz. Bunu birlikte çalıştığınız insanlar da görebilecek ve lider olma durumunuz dahi söz konusu olacaktır. Ortak iş yapmayı düşünüyorsanız zorlanabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim. Özellikle yurtdışı kaynaklı çalışmalarınız varsa bunlar size büyük anlamda sıkıntı yaratabilir.

İlk başta reddedilecek olan yeni projeleriniz, özellikle ortaklık durumu söz konusu ise Nisan – Ağustos ayları arasında tartışmaları ortaya çıkartabilecektir. Şu tüyoyu da vermeden geçmeyelim: Şu ana kadar işinizle ilgili size çok sayıda aktarımda bulunduk. Bunları dikkate alarak yapacağınız yarıtımlarda çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Peki ya İkizler burcu 2018 yorumunda aşk ve ilişkiler bakımından neler söz konusu? Her şeyin öncesinde şunu belirtelim: Önlem almanız gereken bazı durumlar söz konusu olabilir. Ama bunun yanında, her an yeni bir ilişkiye de yelken açabilirsiniz. Özellikle Şubat – Mayıs ayları arasında, aşkta çok şanslı günler geçireceksiniz. Ekim – Kasım aylarında ise öyle bir fırtınalı döneme gireceksiniz ki, bu dönemde ilişkinizin kaderinin değişmesi mümkün. Bu büyük oranda romantizm anlamında söz konusu olacak; ama olumsuza karşı da hazır olmanızda fayda var.

Aşk ilişkilerinde 2018, İkizler burcu için, yılbaşı itibari ile bu konulara nasıl baktığınızla alakalı olarak yönlenecek. Eğer bu yıl evlilik kararı alırsanız, bu sizin mutlu bir ömür geçireceğiniz anlamına gelir. Ama eğer evli iseniz ve ilişkinizde bir takım problemler varsa, bu durumda da ilişkinizde yeniden romantizm rüzgarlarının esmesi durumu söz konusu olacaktır. Temmuz ve Ağustos ayları ise aşk ilişkilerinde en dikkatli olmanızın gerektiği aylar. Bu aylarda öfkeli ve tutkulu tavırlarınız ilişkinize zarar vermezse, o ilişkiye havada karada ölüm yok diyebiliriz.

Maddi anlamda da İkizler burcuna iyi gelecek olan 2018 yılı, yeni bir gelir kaynağının habercisi olabileceği gibi, var olan gelirdeki potansiyel artışı da işaret ediyor. Ancak belirtmeden de geçmeyelim: Elde etmiş olduğunuz kazancı elinizde tutmak size bağlı. Bu anlamda temkinli olmanızda fayda var. Eşiniz ya da iş ortağınızın bu yıl size getireceği, maddi bir fikir, sizin için iyi olmayabilir. Bu anlamda, kendi maddi kararlarınızı kendinizin almasında fayda görüyoruz. Mirasa bağlı bir olayınız varsa, yıl boyunca bir takım engellerin sürekli peşinizi bırakmayacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Sağlık söz konusu olduğunda ise kendinize özellikle 27 Haziran – 28 Ağustos tarihleri arasında dikkat etmelisiniz. Bu aylar tam olarak yaz mevsimine, tatile denk geliyor. İkizler burcu 2018 yorumu yaralanmaları işaret ediyor. Ancak siz her türlü olasılığa karşı dikkatli olmalısınız. Söz konusu bir sağlık probleminde ise önce psikolojinizi garantiye almalısınız. Çünkü öfke patlamalarının yaşanması muhtemeldir.

Genel olarak İkizler burcu 2018 yorumlarını özetlemek istersek: yılın en başarılı burçlarından biri sizin burcunuz. Ancak bu anlamda kendi kararlarınızı sadece sizin vermeniz gerektiğini belirtelim. Yeni şeyler öğrenip kendinizi geliştirmeyi de ihmal etmeyi. Ayrıca, psikolojik ve dini konulara da biraz zaman ayırmayı denerseniz rahatlayabilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.