Boğa Burcu 2018 Yorumu


Boğa Burcu 2018 Yorumu

Sizlere yıllık burç yorumlarını aktarmaya ve 2018’in nasıl geçeceğinden söz etmeye devame diyoruz. Peki Boğa burcu 2018’de neler bekliyor? Bir Boğa burcu iseniz bu sorunun yanıtını büyük merakla beklediğinizi tahmin edebiliyoruz. Sizlere detaylı olarak Boğa burcu 2018 yorumundan söz edeceğiz. Umuyoruz ki Boğa burcu 2018 yorumları; ama daha önemlisi 2018 yılı sizin tam da istediğiniz gibi, güzel, sağlıklı, mutlu ve bereketli olur.

Boğa Burcu 2018 Yorumu

Boğa burcu 2018 yorumlarına başlarken, ilk olarak şunu söyleyebiliriz: Bu yıla iyi planlarla başlamalısınız; çünkü 2018 yılı sizi biraz zorlayabilir, sıkıntıya sokabilir. Bu yıl sizin büyümeniz, ilerleyebilmeniz için elinize önemli fırsatlar geçecek. Ancak bazı karşılaşacağınız yenilikler, tüm bu güzelliklerin meyvelerini toplama şansınızı elinizden alabilir. Bu durumun sizin moralinizi bozmasına izin vermemeli; sadece plan yapmalısınız.

İsterseniz demek istediğimizi sizin için örneklendirelim; bu anlamda planlarınızı daha iyi şekilde yapmanıza da yardımcı olabiliriz. Karşınıza öyle projeler çıkacak ki, siz bu projelerin, büyümeniz için uzun zamandan beri beklemekte olduğunuz şeyler olduğunu düşünerek onların peşinde koşmaya başlayacaksınız. Ancak siz farkına varmasanız da bunlar boş projeler olabilecek. Ve bu arada, gerçekten sizin büyümenizi sağlayacak olan fırsatları elinizden kaçırabileceksiniz. Artık doğru kararları almak muhtemelen bu bilgilerle birlikte, sizin için daha kolay olacaktır.

Boğa burcu 2018 yorumuna bakmaya devam ederken, sıra kariyerinize geldiğinde, üstün çabalar sergilemenize rağmen, hakettiğiniz sonuçları elde edemeyebileceğinizi söyleyebiliriz. Zaten biraz önce de bunu örneklemiştik: Bu durum size şunu düşündürebilir: Ya yeni seçenekler aramalısınız, ya da daha pratik; hem de uygulanabilir girişimlerde bulunmalı, ya da var olan bu girişimleri devam ettirmelisiniz. Ve yine bir kere daha uyarmak isteriz: bu yıl Boğa burcu için, hırsına yenilip, büyüme çabası içerisinde çok yorulurken istediği sonucu alamamaktansa, elde bulunanları doğru planlayarak, daha iyi yerlere gelebilme ihtimali daha yüksektir.

Mart – Haziran ayları arasında, iş konusunda sizin için çok farklı yeni fırsatlar gündeme gelebilir. Ve bu da, işinizde, özellikle bu aylar arasında hareketliliğin hat safhada olması durumunu ortaya çıkartabilir. Buna bağlı olarak aynı ortamda bulunduğunuz diğer kişilerle rekabet içerisine girer ve yeni arayışlarda yine kendinizi bulursanız, yine kaybedebilirsiniz. Yapmış olduğunuz yanlışlar sizi özellikle Nisan – Temmuz ayları arasında etkileyebilir. Bu nedenle, tabiri caizse belirtmiş olduğumuz aylarda, rekabet ortamından kopmamak, yeni arayışlara girmeden eldekini de kaybetmemek için, başınızı kaldırmadan sürekli çalışmanız gerekebilir.

Ekim ayına geldiğinizde ise artık biraz daha olumsuzluklarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Bu dönemde yeni ortaklıklar, pazarlamaya yönelik kurulan yeni ağlar, sizin gerçekten de büyümeniz yönünde sizi teşvik edebilir.

Boğa burcu 2018 yorumlarında aşk ve evlilik için de çok olumlu şeyler söyleyemeyeceğiz. Şiddetli tartışmalar ve çatışmalar ne yazık ki bu yıl ilişkilerinizde sizi bekliyor. Özellikle evli iseniz, eşinizin sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Ve bu durum 18 Nisan – Ağustos sonu arasındaki dönemde şiddetini arttırabilir.

27 Haziran – 28 Ağustos tarihleri arasında sizi şaşırtan gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle bekar Boğa burcu mensupları, evlenecekleri kişiyi bulduklarını düşünebilirler. Gelişmeler genellikle güzel ve şansa yönelik olacaktır. Ancak siz yine de, bu zaman aralığında gerçekleşen güzel gelişmeler için vereceğiniz kararları bile Eylül ayına bırakın. Aynı durum olumsuzluklar için de geçerli tabi ki. Bu süreçte, iyi olanı korumak, kötü olanı iyileştirmeye çalışmak, belki de yapabileceğiniz en doğru hareket olacaktır.

Ekim ayı itibari ile de ilişkileriniz çok olumlu yönde ilerlemeye devam edecektir. Yine bekar olan Boğa burcu mensupları, Ekim ayı ile birlikte, evlilik açısından şanslı olabilirler. Yeni biri ile tanışabilir, ilişkinizde evliliğe doğru emin adımlarla ilerleyebilir; hatta kim bilir belki de evlenirsiniz.

6 Ekim – 17 Kasım tarihleri arasında ise ilişkilerinizle ilgili çalkantılı dönemler geçirebilirsiniz. Gerek aşk ilişkilerinde, gerekse iş ortamında yaşayacağınız bu çalkantıları, 20 Kasım’a kadar sonlandırmalı, sorunlara açıklık getirmeye çalışmalısınız.

Boğa burcu 2018 yorumlarında maddi gelişmelere baktığımızda ise büyük yatırımlardan uzak durmalısınız. Söz konusu bu girişimlerin size, elinizdekileri de yok edecek türden olumsuz durumlar yaşatacağını aklınızdan çıkartmayın. Ama elinizdekilerle yetinmeyi bilirseniz, giderinizin az olacağı ve hatta tasarruf dahi yapabileceğiniz bir yıl geçireceğinizi söyleyebiliriz.

Boğa burcu 2018’de neler bekliyor sorusuna bir kere daha ve özet olarak cevap vermek istersek: kendinize çok fazla güvenmeden, emin adımlar atarak hareket etmeniz gereken bir yıl içerisinde olduğunuzu belirtebiliriz. Bununla birlikte, 6 Ekim – 17 Kasım tarihleri arasında özellikle, geri dönüşü zor kararlar almamalısınız. Mart – Ağustos ayları arasında zorlukları, 2018 yılı için hat safhada yaşayabilirsiniz. Ancak Ekim ayı ve sonrası sizin için ilerleme dönemi olacaktır.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.