Koç Burcu 2018 Yorumu


Koç Burcu 2018 Yorumu

2017 yılının bitmesine artık kısa bir zaman kaldı ve hal böyle olunca da bizler yıllık burç yorumlarını merak eder olduk. Mesela, Koç burcu 2018’de neler bekliyor sorusu, astrolojiye meraklı Koç burcu olan herkesin aklında. Biz de bu nedenle sizlere Koç burcu 2018 yorumunu aktarmak istedik. Koç burcu 2018 yorumlarına göre sizi neler bekliyor öğrenmek istiyorsanız, sizi daha fazla bekletmeyelim.

Koç Burcu 2018 Yorumu

2018 yılı, Koç burcu için rahatlama ve umut yılı olacak. 2017’nin tüm olumsuzlukları ve zorlu koşulları 2018 yılı ile birlikte Koç burcu mensupları için ortadan kalkacak. Kariyeriniz için, sadece2017 değil, 2016 yılı da sizin için zorlayıcı nitelik taşımış olabilir. Ancak 2018 ile birlikte kariyerinizde düşmüş olduğunuz boşluktan da kurtulabileceğinizi söyleyebiliriz.

Koç burcu 2018 yorumlarına göre, bu yıl, kariyeriniz ile ilgili yurtdışı fırsatlarınız söz konusu olabilir. Bununla birlikte, siz kariyerinizi gelecekte ne şekilde yön vereceğinize de karar verebilirsiniz.

Evlilik varsa siz zaten eşinizle mutlu bir beraberlik içerisinde olacaksınız. Ancak bekar bir Koç burcu iseniz, Mart – Temmuz arası dönemde karşınıza, iyi eş adaylarının çıkabileceğini de belirtmemiz gerekir. Son iki yıllık dönemde ilişkilerinizde kötü şeyler yaşamış olabilirsiniz. Ancak bu yıl bu olumsuzluklardan da kurtulma yılınız olacaktır. Özellikle sevgililer günü 2018 itibari ile başlayacak olan dönemde, yaz sonuna kadar, yeni ve güzel bir ilişkiye merhaba deme olasılığınız yüksek olacak.

6 Ekim – 17 Kasım 2018 tarihleri arasında ise Koç burcu ani bir romantizm fırtınası ile karşılaşabilir. Bu gibi bir durum yaşarsanız, Kasım ayı sona ermeden önce evlilik kararı vermemeli, o zamana kadar da ilişkinizde heyecanı kaybetmeden stabil şekilde devam etmelisiniz.

İş anlamında baktığımızda, kariyerinizde ilerleme, ya da işinizde büyümenin gerekli olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bir yandan da, bunun için önce plan yapmanız gerektiğini ve temkinli olmanızın önemini fark edeceksiniz ki bu sizin için iyi olacak. Bunlara ek olarak yurtdışı fırsatlarını da görmeniz gerekebilir. Eğer iş seyahatleri yaparsanız, yurtdışında kendinize yeni müşteriler edinebilme ihtimalinizin olduğunu söylemeliyiz.

18 Nisan ile başlayıp, Eylül sonuna kadar devam edecek olan zorluklardan da iş anlamında bahsetmeden geçmemeliyiz. Tam bu tarihler arasında bir takım gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, risk almanızı gerektirecek yeni projelerden kaçınmalısınız. Son yıllarda yaşamadığınız, iş büyümesini 27 Haziran – 28 Ağustos tarihleri arasında yaşayacaksınız ve bu tarihler arasında yaşayacağınız şeyler sizin beklentileriniz, öngörüleriniz dışında olacak.

Ekim Kasım aylarında ise yeni ortaklıklardan kaçının. Bu anlaşmalar sizin için başta iyi olsa da, ilerleyen zamanlarda geri tepebileceklerini, olumsuz sonuçlanacaklarını unutmamalısınız.

Ekim sonrasında bazı sağlık sorunları ile karşılaşabilme olasılığına karşı dikkatli olmalısınız. Ancak aile hayatınız, Koç burcu 2018 yorumlarına baktığımızda, çok güzel gelişmelere sahne olacaktır. Harcamalarınızın azalabileceği bu yıl, para biriktirebilir, akrabalarınızın ve eşinizin de desteğini bu anlamda alabilirsiniz ki 2018 yılı sizin için, harcamalar konusunda dönüm noktası olacaktır. Bundan sonraki yıllar da sizin için bu anlamda oldukça iç açıcı olacaktır.

Genel olarak Koç burcu 2018 yorumlarına baktığımızda, özetle, yükselişi önemli ölçüde yaşayacağınız bir yıl olduğunu belirtebiliriz. Ocak – Nisan arasında en iyi yükselme döneminizi yaşayacaksınız. Nisan – Ekim ayları arasında ise temkinli olmalısınız. Bu zamana kadar aşamadığınız tüm zorlukları, belirtmiş olduğumuz bir kaç ay içerisinde rahat bir şekilde aşabilirsiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.