Yengeç Burcu 2018 Yorumu


Yengeç Burcu 2018 Yorumu

Bugün itibari ile 2017’nin son ayı içerisine girmiş bulunmaktayız. Bu nedenle yıllık burç yorumları hepimizin ilgisini daha fazla çekmeye başladı. Yengeç burcu 2018’de neler bekliyor, bugünkü sorumuzun yanıtı olacak. Bir Yengeç burcu olarak ben de Yengeç burcu 2018 yorumunun detaylarını merak ettiğimi belirtmeliyim. O halde hiç zaman kaybetmeden Yengeç burcu 2018 yorumlarını gözden geçirmeye başlayalım ve hem yorumların; hem de 2018 yılının tüm Yengeç burcu mensuplarına iyilik, güzellik, mutluluk getirmesini temenni edelim.

Yengeç Burcu 2018 Yorumu

Yengeç burcu 2018 yorumlarına baktığımızda karşımıza ilk çıkan, bu yılın gelişim ve maddi kazançların artacağı bir yıl olacağı çıkıyor. İçgüdüleriniz bu yıl, mesleki ilerleme ve maddi kazançları arttırma yolunda ortak olarak çalışacak. Zaten içgüdülerinde yanılmayan Yengeç burcu için bu durum çok da şaşırtıcı olmasa gerek. Özgüveniniz bu yıl her zamankinden daha yüksek olacak ve işinize, tabiri caizse, söz konusu bu özgüvenle saldıracaksınız. Bu da, daha yüksek seviyede bir başarı elde etmenizi olanaklı kılacak:

Sadece iş ve meslek alanında değil, Yengeç burcu bu yıl istediği ev, eşya, araba, mücevherat… gibi pahada yüksek şeyleri de alacak. Ancak şunu da belirtmeden geçmemek gerek: Bu yükseliş, özgüven ve arkasından gelen başarı, sizin zihninizde çılgın fikirlerin oluşmasına da neden olacak. Bu anlamda adımlarınızı temkinli atmanızda yarar var. Hareketli bir yıl geçireceğiniz doğru; ancak abartmamalı, sınırınızı gereğinden fazla aşmamalısınız. Aksi halde egonuzun sizi zor durumlara sokabileceğini belirtmeden geçmeyelim ve sizi bu konuda baştan uyarmış olalım. Eğer kendinizi frenleyemeyeceğinizi düşünüyorsanız, güvenebileceğiniz bir danışman edinebilir; zaman zaman ondan fikir alabilirsiniz; tabi ki dinlemek kaydı ile…

Kariyer anlamında Yengeç burcu 2018 yorumlarına biraz daha detaylı bakmak istediğimizde: İşiniz sizin için önemli ancak istekli çalışmanın karşılığını da başarı ile ödüllendirilerek alacağınızı belirtmeliyiz. Zaman zaman iş yerinizde agresif olabilirsiniz. Ancak yine de işlerinizi halledebileceksiniz. Bazı zor işlerle karşılaşacağınız bu yılda, rekabet gücünüzün yüksek olması, şansınız ve biraz önce de belirtmiş olduğumuz, özgüveninize bağlı saldırganlığınızla kaçınılmaz şekilde büyüyecek; hatta rakiplerinizi yok edebileceksiniz. Şimdi sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler sizi biraz da şaşırtabilir; belki de bir dizi tehdit ile karşı karşıya olduğunuzdandır; ancak 2018 yılında sizi mesleki anlamda, işinizle ilgili hiç bir şey yıkamayacaktır. Tek dikkat etmeniz gereken, biraz önce de belirttiğimiz gibi temkinli olmak.

Ekim 2018’e kadar işinizdeki genişleme devam edecek. Yeni müşterileriniz, kazançlarınızın büyük kısmını oluşturacak ve siz iletişim yeteneğinizin gücü sayesinde, pek çok yeni müşteri edinebileceksiniz. Ailenizden de iş anlamında destek alacaksınız. Şunu da belirtelim; işinize yatırım yapmanız gerekirse, bunu, var olan mallarınızın satışı ile de gerçekleştirebilir ve bu sayede büyümenizi arttırabilirsiniz. Bu yıl elinizden geldiğince ortak işlere girişmemeli, tek çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede daha iyi sonuçlar elde edebileceksiniz. Eğer bir ortağınız varsa, onunla görüş ayrılıkları yaşayabilir; bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Temmuz 2018 işinizde zorlu bir aşamadan geçebileceğiniz aydır. Bu dönemde büyüme ve ilerleme artacağı için sizin egonuzda da bir artış söz konusu olacaktır. Bu da zorlu zamanlar geçirmenize neden olabilir. Ortaklarınızla da bu nedenle sorun yaşayabilirsiniz. Bu anlamda özellikle 27 Haziran – 28 Ağustos tarihleri arasına dikkat etmelisiniz. Eğer ortağınız varsa bu dönemde onunla tartışmaktan ve kendi içinizde radikal kararlar almaktan uzak durmalısınız.

Yengeç burcu 2018’de neler bekliyor sorusu için aşk ve evlilik konularında ise iş ve kariyerde olduğu gibi güzel şeyler söyleyemeyeceğiz. İşler, romantizm anlamında bu yıl istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bu işin şaşırtıcı yanı ise beklentilerinizin de çok yüksek olmadığı. Zaten olsa da çok istediğiniz gibi olmayacak sonuçlar. Evli iseniz eşinizi çok sert şekilde yargılamanız mümkün ve bunu her zaman haklı olduğunuz için de yapmayacaksınız. Peki ne yapmalısınız? Her şeyin öncesinde beklentilerinizi çok yüksek tutmayın. Ve sonrasında, biraz fedakarlıktan yana olun. Her şeyi karşı taraftan bekleyerek birlikteliğinizi yürütmeye odaklanmayın.

Ekim 2018 sonrasında yeni bir ilişkiye başlamanız mümkün. Evli iseniz, Temmuz ve Ağustos aylarında sizi zor günlerin beklediğini belirtelim. Ortaya çıkan sorunlar konusunda ne aceleci; ne de sert davranmayın. Bu iki ayı sükunet içerisinde atlatabilmeniz gerekmektedir. Haziran – Eylül 2018 arasında işinize olan düşkünlüğünüz ve dış çevreden sevgiye ihtiyaç duymanız, ilişkinizde çalkantılı günler geçirmenize neden olacak iki önemli olay olarak karşınıza çıkacaktır.

Yengeç burcu 2018 yorumunu kısaca özetlemek istersek: İş anlamında yıldızınızın parlayacağı; ancak manevi anlamda çok da istediğiniz gibi olmayacak bir yıl geçireceğinizi söyleyebiliriz. Egonuz o kadar yüksek olacak ki, eğitiminizle ilgili problemler dahi yaşayabileceksiniz. Ekim 2018 sonrasında ortaya çıkacak olan yeni oluşumlar, hızlı büyümenizin önüne geçilmez olmasını sağlayacak ve siz daha da hızlı büyüyeceksiniz. Mayıs – Ağustos 2018 arasında, sağlıkla ilgili konularda temkinli olmalısınız.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.