Aslan Burcu 2018 Yorumu


Aslan Burcu 2018 Yorumu

Aslan burcu 2018’de neler bekliyor sorusuna yanıt olan, Aslan burcu 2018 yorumu ve Aslan burcu 2018 yorumlarını, günler öncesinden, biz yıllık burç yorumlarını sizlere aktarmaya başladığımızdan bu yana merak ettiğinizi biliyoruz. Her burç gibi Aslan burcu da 2017’de zorlu zamanlar geçirdi ve bu nedenle, yeni bir başlangıç olarak 2018’i görüyor… Yeni yıl, yeni umutlar ve tabi ki yeni oluşumlar. O halde hiç zaman kaybetmeden bakalım Aslan burcu 2018’de neler yaşayacak ve umalım ki her şey gönlünüze göre olsun.

Aslan Burcu 2018 Yorumu

Aslan burcu, 2018 yılında hem gerçekçi; hem de alıngan olacaksınız. Ve bu ikilem sizi, son zamanlarda hissetmediğiniz bazı zorlukların içerisine sürükleyecek. Bu yıl olaylara hep kötü tarafından bakıp, olumsuz düşünceler içerisinde olmanız dolayısı ile son senelerdeki var olan yükselişinizi kendi ellerinizle durdurabilmeniz mümkün. Bununla birlikte, özellikle toplum içerisinde önünüzü açabilecek bazı tavırlar sergilemenizin de mümkün olabileceğini belirtelim. Kısacası; aslında iyiyi de kötüyü de yaşamak sizin elinizde.

Aslan burcu 2018 yorumlarına baktığımızda, zaman zaman kompleks; zaman zaman da endişelerinizin olabileceği bu yılda, kendinizi frenleyebileceğinizden söz etmeliyiz. Kendinize bir dünya yaratmış durumdasınız ve bu dünya o kadar kırılgan ki, eğer onu kendiniz yok edebilirseniz, 2018 yılı sizin için daha ileriye dönük getirilere sahip olacaktır. Bizim bu anlamda size önerimiz: Önce zihninizi temizleyin, sonrasında da planlarınıza, tutum ve davranışlarınıza baştan göz gezdirin. Bir kere daha tekrarlıyoruz: Her şey sizin elinizde; ama kendinizi dış dünyadan soyutlayarak, kendinizi yeni fikirlere kapatarak, pek bir ilerleme gösteremezsiniz.

Geçmişten gelen fikirlerin tamamını rafa kaldırın; hatta yok sayın. Gerek iş hayatınız, gerek kişisel yaşamınızla ilgili her şeyi baştan, yaratıcı şekli ile ele alın. Peki ya Aslan burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun daha özel yanıtları nelerdir? Gelin şimdi tarihlerle birlikte, Aslan burcu 2018 yorumlarını gözden geçirelim:

2018 yılı kariyeriniz için çok canlı ve aktif olacak; ama bunu, yaptığınız işleri; ya da iş şekillerini değiştirerek, yine kendiniz sağlayacaksınız. Çok sıkı çalışırsanız, hem kafanızda bazı endişeler; hem de üzerinizde baskı hissedeceksiniz. Bu yıl karşınıza iş anlamında farklı seçenekler çıkacak, ancak bu seçeneklere plan yapmadan balıklama atlar ve sonrasında da güzel bir ilerleme kaydederseniz, sonrasında bu durumun olumsuz sonuçlarını görebilirsiniz. Bu nedenle, başındayken sonunu hesaplamadığınız hiç bir işe, iyi olduğunu düşünseniz dahi adım atmayın.

Bu yıl sizi işinizde ileriye götürmesi için yapmanız gereken en doğru şeyleri şu şekilde sıralayabiliriz: İşinizi tanıtın. Sonrasında, sizinle birlikte ortak çalışabilecek iş arkadaşları edinin. Ayrıca, daha önce denenmemiş şeyleri deneyin. Mesela: İnsan kaynakları departmanınız yoksa oluşturabilir; kendi muhasebenizi tutmaktansa bir muhasebeciden yardım alabilirsiniz. Kısacası, işinizde yeni yollar açarak büyümeye odaklanın. Kendinize, sizin adınıza çalışabilecek farklı insanlar edinir ve yetkilerinizi de onlarla paylaşırsanız, emin olun sonuç sizi daha memnun edecek nitelikte olacaktır.

Aslan burcu, eğer belirtmiş olduğumuz şekilde iyi adımlar atarsanız, bu yıl yükselişe geçecek olan kariyeriniz, önümüzdeki 4 – 5 yıl boyunca, sizin için çalışacaktır. Yani size şimdi belki basit gelen önerilerimizin sonuçları sadece bir yıllık değil, 4 – 5 yıl gibi uzun bir sürelik kalıcıdır. Göstermiş olduğunuz özverinin karşılığını alacağınız 2018 yılında, birilerinin lafına inanıp atılım yapmamalı, yeni yatırımlarda bulunmamalısınız. Aksi halde, kaybeden olabilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Gereksiz ek masraflardan da kaçınmalısınız. Peki ne yapmalısınız? Harcamalarınızı azaltıp, alacağınız risklerden de kaçınmak, sizin için oldukça doğru bir adım olacaktır.

Temmuz – Ağustos 2018 döneminde, birlikte çalıştığınız insanların size karşı düşmanlıklarını görebilirsiniz. İş arkadaşlarınuza asi tavırlar sergilemekten kaçınmanız gerektiği gibi, bu dönemde patronunuzla bir tartışma da yaşayabileceğinizi belirtmeliyiz. Söz konusu iki ay boyunca tartışmalardan olabildiğince uzak kalmalısınız. Ekim 2018 sonrasında ise işle ilgili önemli bir ilerleme kaydetmeye başlayabilirsiniz. 6 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında çok enerjik olabilir; bazı dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönem her ne kadar ilerlemeye yönelik olsa da, çok güven verici olmaması dolayısı ile dikkatli olmanız gereken bir dönemdir. Özellikle Ekim – Kasım aylarında, risk gerektiren kararlar almamalı; sonraki döneme bırakmalısınız. Her zaman yükselişin iyi olmadığını, planlı ve temkinli olmanız gerektiğini sizlere, Aslan burcu 2018 yorumlarının başından itibaren yazıyoruz. Aman dikkat.

Aşk ve ilişkilerde ise bir umutsuzluğunuz söz konusu. Bunun nedeni yüksek olasılıkla, ilişkinizle ilgili kararlarınızı alamamanızdan kaynaklı. Bu durum sizi olumsuzluğa sürüklüyor. Evli iseniz ya da evli değilseniz bile bir ilişkiniz varsa, bu ilişkinin haricinde, kendinize, fiziksel anlamda birliktelik düşünebileceğiniz birisinin arayışına girebilirsiniz. Bu tavrınız birlikte olduğunuz kişi tarafından fark edilebilir ve elinizdekinden de olabilirsiniz. Bu anlamda temkinli olmak sizin için çok önemlidir. Ekim – Kasım aylarında, şaşırtıcı durumlarla, ilişkiniz içerisinde karşılaşabilir ve bundan dolayı da ne yapmanız gerektiğini şaşırabilirsiniz. Yine Ekim – Kasım aylarında yeni bir ilişkiye başlamanız mümkün.

Genel olarak Aslan burcu 2018 yorumlarına baktığımızda, Ekim 2018’e kadar bir takım zorluklarla karşılaşabileceğinizi görüyoruz. Bu sene ilerlemek istiyorsanız, hayata olumlu bir açıdan bakmanız gerekmektedir. Mayıs – Ağustos 2018 arasında çabalarınızı özelleştirmeniz gerekebilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.