Yengeç Burcu Erkeği Nasıldır?


Yengeç Burcu Erkeği Nasıldır?

Burçların özelliklerini sitemiz içerisinde detaylandırmaya devam ederken, sıra Yengeç burcu erkeğine geldi. Bir Yengeç burcu erkeğinden aldığınız bir çıkma ya da evlenme teklifi sonucunda Yengeç burcu erkeği nasıldır sorusunun yanıtlarını öğrenmek isteyebilirsiniz. Biz de sizlere bu nedenle detaylı olarak Yengeç burcu erkeğinin özelliklerinden söz edeceğiz. Bakalım onu nasıl etkileyebilir ve elde tutabilirsiniz. Nelerden hoşlanır; neleri sevmez…

Yengeç Burcu Erkeği Nasıldır?

Yengeç burcu erkeği birlikte olduğu kadını sahiplenir ve onun için ne gerekiyorsa, fedakarlık anlamında yapabilir. Onun zaman zaman huysuz ve çok kıskanç olduğunu görebilirsiniz. Bunun nedeni şüpheci olmasından kaynaklanır. Sizin kendisini, kendisinin size yapmış olduğunuz gibi kayıtsız şartsız sevmenizi ister; ama bazen bu sevgiden şüphe duyar. Bu da onu kıskanç ve huysuz bir adam haline getirir.

Yengeç burcu erkeğinin özellikleri arasında ilgiden çok hoşlanmak yer alır. Birlikte olduğu insan olarak sizin, her anınızı kendisi ile geçirmenizi ister ve ayrı geçirdiğiniz kısa bir süreyi dahi kıskanabilir. Onunla birlikte olmanın belki de en zor yanlarından biridir bu. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kuruntuları vardır; sizin asla aklınızda olmayan insanları kendilerine rakip görür ve bu nedenle sizinle tartışabilirler. Ama tartışmalarında kırıcı olmazlar. Bir Yengeç burcu erkeği ile tartıştıktan sonra, gönlünüzü ustalıkla aldığını ve hatasını telafi ettiğini görürsünüz.

Yengeç burcu erkeğinin özelliklerine bakmaya devam ederken, onun, her türlü içecek ile arasının iyi olduğunu belirtmemiz gerekir. Suyu, alkolü, çayı, kahveyi… çok seven Yengeç burcu erkeği denizi de çok sever.

Burçların özellikleri hakkında az çok bilginiz varsa, Yengeç burcunun genel olarak annesine ne kadar düşkün olduğunu bilirsiniz. Ama Yengeç burcu erkeğinde bu düşkünlük, kadına göre biraz daha fazladır. Bu nedenle, onunla mutlu olmak istiyorsanız, ona bir anne şefkati ile yaklaşmalı ve hayatın güzel yönlerini ona siz göstermelisiniz. Bununla birlikte, biraz eğlenceli, kendi ayakları üzerinde durabilen, güçlü bir kadınsanız, Yengeç burcu erkeğini elde etmişsiniz demektir.

Onun hayalleri vardır ve rüyalar görür. Bunları sizinle paylaşacaktır. Bıkmadan usanmadan dinlemeli ve onun anlattıklarının gerçek yüzünü ona göstermekten kaçınmalısınız. Aynı zamanda dırdırcı kadınları sevmediklerini de unutmamalısınız. Güzel yemekler yapmalı; aynı zamanda yemeyi seven bir kadın olmanız da önemli. Yengeç burcu erkeği size, lezzetli yemeklerle sürprizler yapmayı sever; onun bu sürprizlerini övmek de sizin elinizde tabi ki.

Yengeç burcu erkeğinin özellikleri arasında evcimenlik yer almaktadır. Bu şu anlama gelir: dışarı hayatından çok o evde yapılan arkadaş toplantılarını ve evde verilen yemekleri sevmektedir. Eğer sizin de evinize bağlı olduğunuzu görürse, biraz da ona bağlı olur ve anlayış ve şefkati hayatınızın merkezine koyarsanız, Yengeç burcu erkeği ile ömrünüzün sonuna kadar çok mutlu olursunuz.

Çok nazik ve terbiyelidir. Eşine bağlı ve sadıktır. Toplum kurallarına uyan Yengeç burcu erkeği, başladığı her ilişkisinde ciddidir ve evliliğe yönelik olmasını ister. Evliliğinde de anlık maceralara yenik düşerek yuvasını tehlikeye atmaz. Siz yeter ki ona nasıl davranmanız gerektiğini bilin…

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.