Burca Göre Makyaj Önerileri


Burca Göre Makyaj Önerileri

Her kadın makyaj yapıyor ve zaten yapmalı da… Ne demişler: Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır. En azından evden dışarı çıkarken bir allık, bir ruj sürmelisiniz. Peki burca göre makyaj önerilerinden haberiniz var mı? Sizlere ilerleyen bölümlerde, burçlara göre makyaj stillerinden söz ederek soracağız: Koç burcu kadını nasıl makyaj yapmalı? Boğa burcu, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu kadını nasıl makyaj yapmalı? Makyajla da, burçlarla da ilgilenen kadınlar… Bu konu tam kadınlara göre. O halde hemen burçlara göre makyaj stillerini gözden geçirmeye başlayalım.

Burçlara Göre Makyaj Stilleri
Burca Göre Makyaj

Koç Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Renkli bir kişiliğe sahip olan Koç burcu kadını dışa dönük yapısını makyajına yansıtmalıdır. Far tercihi için eflatun, mor ve kırmızı tonları; ruj için ise kırmızı ve tonları kullanılabilir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Kadınsı ve bakımlı olmayı seven Boğa burcu kadını, söz konusu dişiliğini sade bir makyaj ile ortaya koymalıdır. Bunun için pastel tonlarda farlar; pembe, bej ve nude rujlar ideal olacaktır.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? İkizler burcu kadını değişikliğe çok açıktır. Bu nedenle makyajında, bej, somon ve kahverengi tonlarını gözlerini renklendirmek için kullanabilir. Ruj rengi ise gül kurusu olabilir.

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Yengeç burcu kadını biraz çocuksu bir ruha sahiptir. Mavi ona huzur verir. Huzurunu karşı tarafa yansıtmak için far seçiminde mavi ve tonlarını; ruj seçiminde ise pembe ve mercan rengini deneyebilir.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Aslan burcu kadını güçlü ve asildir. İddialı bir makyaj ile bunu perçinleyebilir. Dudaklarda kahverengi ve tonları, gözlerde de kahverengi ve tonları ve altın sarısı, Aslan burcu kadını için ideal olacaktır.

Başak Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Başak burcu kadını sadelikten yanadır. Bu nedenle dudaklarını ön planda tutmayı pek sevmez. Kahverenginin açık tonlarını ve bej tonlarını ruj seçiminde, toprak tonlarını da gözlerinde kullanabilir.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Terazburcu kadını yaşam enerjisi ile dikkat çeker. Burca göre makyajda bunu, far seçiminde beyaz ve gri, ruj seçiminde de şampanya tonlarını kullanarak yansıtabilir.

Akrep Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Akrep burcu kadınının cazibesi fazladır. Bu noktada, burçlara göre makyaj stillerinde onun için uygun far renkleri kahverengi ve yeşil; ruj renkleri ise kahverengi ve kırmızıdır.

Yay burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Yay burcu kadını yaşamaktan keyif almaktadır. Makyajında bunu yansıtmak için mavi far tonlarını kullanır. Ruj seçiminde ise parlak kırmızı ve bordoyu tercih eder.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Oğlak burcu kadını neşeli halleri ile bilinmektedir. Makyajına bunu yansıtmak için kiremit tonlarında rujları, kahverengi tonlarında farları kullanabilir.

Kova Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Kova burcu kadını özgürlüğüne çok düşkündür. Bunu vurgulamak için de, hem far seçimi, hem de ruj seçiminde pembe ve tonlarından yararlanabilir.

Balık Burcu Kadını Nasıl Makyaj Yapmalı? Balık burcu kadını duygusallığı ile bilinmektedir. Bu noktada, göz farı seçiminde mor, su yeşili ya da mavi ve tonlarını, ruj seçiminde ise bej ve pembe tonlarını kullanabilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.