29 Şubat – 7 Mart 2016 Haftalık Burç Yorumları


29 Şubat – 7 Mart 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumıKoç: 29 Şubat – 7 Mart haftalık burç yorumlarına göre, Koç burcu olarak işle ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Şansınıza fazla güvenmemeniz gereken bu hafta, daha çok beklemede kalmalı, değişimlerden kaçınmalısınız. Beklentilerinizin gerçekleşmemesinin söz konusu olabileceği bu hafta içerisinde yasal problemlerinizin de olabileceğini belirtmeliyiz. İşle ilgili problemlerin yanında, haftalık burç yorumunuza göre, kardeşlerinizle de aranızda stresli durumlar yaşanabilir. Bu nedenle de stresli dönemler geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda size düşmanlık besleyen insanların varlığı söz konusu. Süregelen birlikteliğinizde, partnerinizle evlenmeyi her ne kadar düşleseniz; ve bu hafta onun size evlenme teklifi etmesi durumu söz konusu olabilse de, ciddiye almamanız gerektiğini üzülerek belirtmeliyiz. İş hayatınızda; ve özel yaşamınızda, hoşgörü ile yaklaşmadığınız durumlar varsa, kalıplaşmış bazı alışkanlıklarınız varsa, bu hafta bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Eğer hayatınızda birisi yoksa, bu hafta içerisinde, yakın çevrenizden birinin size duygularını itiraf etmesi söz konusu olabilir. Size iki farklı kişinin aşık olduğunu öğrenebilir, ikisinin de ciddi birliktelik kurmak istediği haberini alabilirsiniz. Yani iki ateş arasında kalacağınız bu hafta, karar vermek konusunda acele etmemelisiniz. Evli iseniz bir bebeğin gelişini bu hafta kutlayabilirsiniz.

Boğa: 29 Şubat – 7 Mart 2016 haftalık burç yorumuna göre, işle ilgili konularda çok dikkatli olmalı, gizli kalması gerekenin gizliliğine özellikle önem vermelisiniz. Çünkü, eğer varsa proje fikirlerinizin çalınabilmesi; ve bu durumdan sizin zarar görebilmeniz söz konusu… Çocuklarınız varsa, bu hafta onların küçük sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Eğer evli bir Boğa burcu iseniz, eşiniz bu hafta kendi çevresinden bazı baskılar görebilir, ve bu durumla sizin hiç ilginiz olmasa da hıncını sizden çıkartmak isteyebilir. Sabırlı davranmalı; ve hatasını anlamasını beklemelisiniz. Sonrasında hesap sorması gereken kişinin kim olduğunu anlayacak; ve ona göre davranacaktır. Haftalık burç yorumlarından söz eder, ve Boğa burcunu anlatırken, işle ilgili konularda dikkatli olunması gerektiğinden söz etmiştik. Eğer dikkatinizi korursanız, maddi anlamda çok kazançlı olacağınız bir hafta geçireceğinizi belirtmeliyiz. Bekarsanız; ve sevgilinizden yakın zamanda ayrıldıysanız, yeniden barışabilir, sorunlarınızı çözerek ciddi adımlar atabilirsiniz. Hoşlandığınız birisi varsa, onun da size ilgisi olduğunu öğrenerek mutlu olabilirsiniz. Eğer Boğa burcuysanız, ve sağlık sorunlarınız varsa, bu hafta iyileşmenizde bir hızlanma söz konusu olabilir.

İkizler: İşle ilgili alacağınız kararlar genellikle doğru, girişimleriniz isabetli… Bu nedenle gelirlerinizin artması söz konusu olacak. Sanatla ilgili uğraşıları olan İkizler burcu ise, bu hafta çok güzel çalışmalar gerçekleştirerek, isminden bolca söz ettirecektir. Aşk hayatınızda bu hafta, güçlü karakterli, size değer veren bir insanın ilgisi ile karşılaşabilirsiniz. Evli iseniz, ilişkinizde düşmanlık etkilerinin sona ermesi söz konusu olacak; ve birbirinize olan güveniniz sayesinde her şeyi geride bırakabileceksiniz. Birlikte olduğunuz insan, eşiniz; ya da sevgiliniz de olsa, onunla güçlü iletişim kurmalı; ve yapıcı yönde ilerlemeye çalışmalı, bir şans daha vermelisiniz. Aksi halde sonrasında pişman olan siz olursunuz. Eğer yalnızsanız, hayatınıza girmesini istediğiniz duygusal insanla bu hafta karşılaşabilirsiniz. Onu yeteri kadar tanıyana kadar ilişkinizden kimseye söz etmeyin. Sonrasında zaten herkes her şeyi öğrenir; ve ilişkiniz olması gerektiği şekilde ilerler. Gerek aileniz, gerek arkadaşlarınız, hafta sonuna kadar, size bazı maddi tekliflerle gelebilir. Sizin yapmanız gereken ise bunları dikkate almak, ve bulunacağınız bir girişim varsa acele etmektir. İşinizde ön planda olacak olmanızın yanında, emeğinizin de takdir edileceği bir süreç içerisindesiniz.

Yengeç: 29 Şubat – 7 Mart 2016 haftalık burç yorumlarına göre Yengeç burcu aşk hayatında, geçtiğimiz haftalara göre daha olumlu gelişmeler yaşayacak. Eğer ilişkiniz bir üçüncü şahıs kadın dolayısı ile sallantı yaşadı ise, sevgiliniz ya da eşiniz yaptığı yanlışın farkına varacak, size yaptığı haksızlığı telafi edecek; hem ilişkiniz güzel şekilde ilerleyecek, hem de daha farklı bir boyut kazanacaktır. Evli olan Yengeç burcunun bebek hayali Mart 2016 içerisinde gerçekleşebilir. Eğer hayatınızda kimse yoksa; hatta artık aşka küstüğünüzü düşünüyorsanız, karşınıza öyle bir insan çıkabilir ki, nasıl mutlu olacağınıza siz bile inanamazsınız. Eğer sağlık sorunlarınız varsa, bu ay içerisinde iyileşme süreciniz çok hızlanabilir; hatta mucizevi gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aslan: İşte birlikte çalıştığınız kişiler tarafından kendinizi baskı altına alınmış olarak hissedebileceğiniz bu hafta içerisinde yaşayacağınız tartışmalar dolayısı ile kendinizi çok gergin hissedebilirsiniz. Ancak sakin olmalısınız. Aksi halde potansiyeliniz düşebilir, hedefleriniz şaşabilir. Buna izin vermemeye çalışmalısınız. Haftalık burç yorumuna göre, evli olan Aslan burcu, eşi ile iletişim kurmakta zorlanabilir; ve aslında bunu çözmenin tek yolu anlayışlı olmaktan geçmektedir. Çarşamba günü itibari ile maddi konularda kazançlı bir döneme giriyorsunuz. Aşk hayatınızda ise önemli kararlar verebilmeniz söz konusu… Örnein, sorunlu bir birlikteliğiniz varsa, bu hafta bu birlikteliği bitirebilirsiniz. Bir insanın, size olan sevgisini en açık hali ile ifade ederek, sizi buna ikna etmesi sonucunda güzel bir birlikteliğe de adım atabilirsiniz. Eğer zaten bir sevgiliniz varsa, bu hafta evlilik adına adım atabileceğinizi de belirtmeliyiz.

Başak: İş hayatında birlikte çalıştığınız insanlarla yapacağınız işbirlikleri, sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Tek dikkat etmeniz gereken olayları akışına bırakmak; ve bu süreçte kendinize güvenmekten ibaret. Aşk hayatınızda, elinizdekilerin değerini bilmeniz gereken bir dönemdesiniz, mutlu olmak için çok nedeniniz varken, kendinizi mutsuzluğa mahkum etmemelisiniz. Genel olarak yaşam enerjinizin yükselme sürecine girdiği bu hafta içerisinde, gerek sağlık, gerek size yapılan haksızlıklar gibi pek çok konuda rahatlama yaşayacak, baskılarınızdan kurtulacaksınız. Başak burcuysanız, ve bekarsanız, bu hafta sizinle her zamankindan çok insan ilgilenecek, ve sizin de bunu değerlendirmeniz gerekiyor. Siz geçici ilişkiler istemediğinize göre, ne istediğinizi açıkça ifade etmeli, ve seçici davranarak doğru karar vermelisiniz.

Terazi: Gerek eğitim, gerek iş hayatınızda yeniliklere açık olacağınız bir haftadasınız. Eğer bir birlikteliğiniz varsa, ve sorunluysa, sorunların çözüme kavuşması söz konusu olacak. Bir ilişkinin bitmesi gerekiyorsa bitecek olması sizi üzmemeli, bu, yeni; ve kalıcı bir ilişkinin başlamasına zemin hazırlayacaktır. Eğer Terazi burcuysanız; ve hayatınızda kimse yoksa, bu hafta geçmişte yarım kalmış bir aşkı tamamlamak üzere yeniden aynı kişi ile bir araya gelebilir; ve artık mutlu olabilirsiniz. Kendinize güvenin, ve bu şekilde arkadaşlıklarınızı gözden geçirin. İyi ile kötüyü birbirinden ayırdığınızda, hayatınıza doğru insanlarla devam edebilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Eğer evli iseniz, eşinizle sık sık sorun yaşıyorsanız, hep onu suçlamak yerine, bir kere de hatayı kendinizde arayın; ve kavgalarınız mı yoksa mutluluklarınız mı daha fazla, bunun ayrımını yapın…

Akrep: Haftalık burç yorumlarına göre, Akrep burcu, şimdiye kadar işinde uğradığı haksızlıklardan artık kurtuluyor; ve şartlarını daha iyi kullanabileceği gelişmelere merhaba diyor. Artık zorlukların ardından kolaylıkların geldiğini gözlemleyebilecek; ve olaylara daha olumlu bakacaksınız. Yeter ki kendinize güvenin; ve yolunuza emin adımlarla devam edin. Artık kaygılarınızı bir kenara bırakın, değişin, sevgi dolu olmanız gereken bir haftadasınız. Aşk hayatınızda sonlanmalar olmuş olabilir; ama bu hafta yeni başlangıçlar haftasındasınız. Hem iş; hem de maddi konularda mantıklı hareket etmelisiniz. Başkalarına yardım etmeye çalışırken kendinize zarar vermemeniz gerektiğini bilmeli, ve adımlarınızı bu yönde dikkatli atmalısınız. Eğer aşk hayatınızda yeni bir birlikteliğe başladı iseniz, önemli kararlar vermeden önce o insanı yakından tanıyın. Aksi halde pişmanlıklarınız olabilir.

Yay: Hem eğitim, hem de iş hayatınızda ani kararlar vermemeniz gereken bu haftada, daha önceden denemiş, ve başarısız olmuş olduğunuz şeyleri bir kere daha denememeniz; en azından çok iyi değerlendirip, sonrasında karar vermeniz öneriliyor. Aksi halde, bir anlık heves için yanlışlar yapabilmeniz söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda kırgınlıklarınızdan kurtulun; ve karşınızdaki insanla duygularınızı paylaşarak mutlu olmaya özen gösterin. Asla yaşamayacağınızı düşündüğünüz şeyleri, olumlu, ya da olumsuz anlamda yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Bu sayede hem sizi çok mutlu edebilecek bir insanla birliktelik yaşayabilirsiniz, hem de hayatınızı cehenneme çevirecek bir insanla… Bu anlamda sizin kararlarınızın önemli olduğunu kesinlikle aklınızdan çıkartmamalısınız.

Oğlak: Hem eğitim, hem de iş hayatınızda şanslısınız. Tek yapmanız gereken, özellikle işte kazanmak için yaratıcılık yeteneğinizden yararlanmanız. Hayatınızda kimse yoksa, bir yeni ilişkiye başlayabileceğiniz gibi, bir ilişkiniz varsa da birlikteliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Eğer Oğlak burcuysanız, ve evliyseniz, eşinizle çok yakın olmanız söz konusu. Kimsenin ne düşüneceğini önemsemeden atacağınız adımlar, hissettiklerinizi açıkça ifade edebilmeniz, ve yeteneklerinizin farkına vararak, aynı anda bir kaç şeyi yapabileceğinizi bilmek… sizi hiç olmadığınız kadar mutlu edecektir. Eğer bunu yapabilirseniz, hem kendi hayatınızın kontrolünü elinize almış olacak; hem de artık daha olgun bir insan olacaksınız. Eşinizle o kadar güzel iletişim kuracak, birbirinize öyle güzel zamanlar ayıracaksınız ki, her anınızın unutulmaz olacağını belirtmeden geçmemeliyiz.

Kova: Haftalık burç yorumuna göre, Kova burcunun gerek ailesi, gerek arkadaşları ile ilgili bazı sorunları var, ama istediği takdirde bunları aşabilir. Ya insanları oldukları gibi kabul edersiniz; ya da onlarla yollarınızı ayırırsınız. Eşiniz, ya da sevgilinizin işindeki bazı yeni gelişmeler, sadece onun için değil, sizin için de güzel fırsatlar yaratabilir. Bu nedenle dikkatli olmalı, her şeyi ince ayrıntısına kadar değerlendirerek önemli detayları yakalamalısınız. Bu hafta sizin için bir devrim haftası, geçmişi, özellikle de kötü geçmişi geride bırakarak, güzel günleri kucaklayabilirseniz mutlu olursunuz.

Balık: Aşk hayatında ön yargılarınızdan; ve insanların düşüncelerinden uzak kalarak, karşınızdaki insanın ne dediğini anlamaya çalışıp, yolunuza bu şekilde devam ederseniz, güzel bir döneme başlamış olacaksınız. İnsanların size, tercih yaptırmalarına izin vermeyin. Kalbinizin sesini dinleyerek mutluluğa ulaşmaya çalışın. İşinizde her zamankinden daha yüksek tempoda çalışmanız gerekebilir; ama buna rağmen, her şeye değecek güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Maddi anlamda şartlarınız ummadığınız kadar iyi olabilir. Evli bir Balık burcu iseniz, hem eşinizle, hem de evliliğinizle ilgili güzel düşüncelerinizi birlikteliğinize yansıtarak, çok daha mutlu olabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa, bu hafta yeni, huzurlu, güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz, ve bu insanın size vereceği destekle, işinizde de güzel gelişmeler gündeme gelebilir. Evliyseniz, sizi yoran, kıran problemler dolayısı ile ilişkinize verdiğiniz zararı artık geride bırakarak, hem eşinizi mutlu edecek, hem de onun tarafından mutlu edileceksiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.