Aslan Burcu Erkeği Nasıldır?


Aslan Burcu Erkeği Nasıldır?

Aslan burcu erkeğinden söz ederken ilk olarak belki de burcunun simgesi olan Aslan’dan söz etmek gerekir. Sizlere ilerleyen bölümlerde, Aslan burcu erkeği nasıldır sorusunun yanıtları arasında yer alan Aslan burcu erkeğinin özelliklerinden söz edeceğiz. Ormanların kralı olarak bilinen Aslan’ın, sinirlenmesini istemez; kükrediğinde korkar kaçarız. Peki Aslan burcu erkeği de mi öyledir? Bakalım.

Aslan Burcu Erkeği Nasıldır?

Aslan burcu erkeği sinirli iken ya ortalıklarda görünmemeli; ya da onu sakinleştirmeye çalışmalısınız. Ama, eğer onun koruması altına girmişseniz de sizden şanslı birinin olmadığını belirtmemiz gerekir. Eğer bir Aslan burcu erkeği ile beraberseniz ve sizi gerçekten sahiplenmiş ise o zaman hiç bir şeyden korkmanıza gerek yoktur. Sizi canı pahasına koruyup kollar.

Aslan burcu erkeğinin özellikleri arasında, onun çok sıcak ve romantik bir eş olduğunu belirtmemiz gerekir. Siz eğer bir ilişki içerisinde iseniz, o ilişkinin başrol oyuncusunun partneriniz olduğunu belirtmemiz gerekir. Sizi mutluluktan havalara uçuracak olan bu adam, aynı zamanda çok iyi bir konuşmacıdır. Bu şu anlama gelir: Sizi en güzel aşk sözleri ile şımartacaktır.

Aslan burcu erkeği, dışardan bakıldığında kendini beğenmiş bir çocuk gibi görünebilir. Ama, aslında içinde sevilmeye muhtaç, küçücük bir çocuk bulunmaktadır. İlgi ve sevgiyi fazlası ile ister. Ama siz onun partneri iseniz, onu annesi gibi de sevmemelisiniz. Yerine göre yumuşak, sıcacık bir kadın olmalı, ama yerine göre de bir yırtıcı kaplan gibi olabilmelisiniz. Siz onun annesi değil, partnerisiniz. Bunu sakın unutmayın.

Aslan burcu erkeğinin özellikleri arasında, gerçek kadınları sevmek yer almaktadır. Bu ne demek derseniz: Ona karşı itaatkar olmalı; ama birlikte olduğunuz özel zamanlarda da kollarının arasında kaybolmalısınız. Asil ve görkemli olmalı, onun partneri olabilmeyi başarmalısınız. Kendinden her ortamda emin olan Aslan burcu erkeği, partnerinden de emin olmak ister. Onu yanında, göğsünü gere gere taşımak ister.

Aslan burcu erkeği nasıldır diyen sevgili bayanlar, o tam bir ev erkeği, aile babasıdır. Çok bağlı da olsa, zaman zaman küçük kaçamakların kendisine iyi geldiğini düşünebilir. Bu nedenle biraz dikkatli olmanız önerisinde bulunmadan geçmemeliyiz. Her şeyin öncesinde, bu kaçamaklara göz yumabilmelisiniz. Ama yok ben yapamam, aldatılmayı kabul edemem diyen idealist, bağımsız bir kadınsanız, Aslan burcu erkeği pek size göre olmayabilir. Ondan uzak dursanız iyi edersiniz. Maço karakterdeki bu adam sizin çalışmanıza pek taraftar değildir. Evde oturup, çocuklarınızın annesi olmanızı isteyebilir.

Baba olmak tam Aslan burcu erkeğine göredir. Çocukları için her şeyi yapar, onları ellerinden gelen en güzel şekilde yaşatırlar. Koruma içgüdüleri zaman zaman sert bir baba olmalarına neden olabilse de, bu sertliği asla abartmazlar. Onun çocuğu, babasının kendisi için en iyisini istediğini bilir.

Bir Yorum

  1. Emine 14 Ağustos 2019

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.