Haftalık Burç Yorumları 11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017


Haftalık Burç Yorumları 11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017

Uzun bir aradan sonra haftalık burç yorumları ile de, tıpkı yıllık burç yorumları ve aylık burç yorumlarında olduğumuz gibi sizlerle birlikteyiz. 11 Aralık – 17 Aralık 2017 haftalık burç yorumunuzu detaylı şekilde burada bulabileceksiniz. Gezegenlerin kombinasyonlarına ve burçların hareketlerine göre, haftalık burç yorumlarının sizin içn neler söylediğini öğrenmeye başlamak adına geç kalmayalım.

Haftalık Burç Yorumları 11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017

Koç Burcu: Sevgili Koç burcu, haftalık burç yorumunuza baktığımızda bu hafta, eski arkadaşlarınızı bulmak için çaba sarf edeceğinizi görüyoruz. Bu okul ya da iş arkadaşları olabilir. Ancak bulmaya çalıştığınız arkadaşlarınızı özellikle bir nedenden bulmak isteyeceksiniz; nedenin adı maddiyat… Önceden paylaşmış olduğunuz bir borç ya da kredi daha da özelleştirilmiş neden gibi görünüyor. Ruh halinizde bir takım değişimler söz konusu olabilir, özellikle sağlıkla ilgili bir konuda kendinizi üzüyorsanız, yaşıyor, nefes alıyor olmanın dahi eşi bulunmaz bir fırsat olmadığını unutmamalısınız. Milyonlarca sperm arasından siz gelmişsiniz dünyaya. Bundan büyük şans olabilir mi? Bu hafta, öyle bir hikayenin içerisine adınız yazılacak ki, Şubat 2018’e kadar da bu hikayede adınız geçecek; belki evlilik adına bir adım atacak, belki bir ekip içerisine gireceksiniz. Sizi hemen şu noktada uyaralım: Bir insanla evlenmek demek, sizin ailenizle onun ailesinin de evlenmesi demektir. Bu durumu ekip çalışması gibi değerlendirmek işinize yarayabilir. Haftalık burç yorumlarına göre sizi bazı ilginç değişimlerin beklediğini belirtebiliriz kısacası Koç burcu

Boğa Burcu: Sevgili Boğa burcu, haftalık burç yorumunuza göre çok hareketli bir hafta geçireceksiniz; özellikle iş, kariyer, eğitim alanında ve başarılı günlerin sizi beklediğini söyleyebiliriz. Patronunuz ya da eğitmeniniz, birilerini alıp sizin iş ya da eğitim ortamınıza sokacak gibi ve bu özellikle iki insan çok etkili olacak; kısacası sizin başınıza dert olacaklar ve sizin aklınıza, zaten çözülmesi gereken sorunların olduğu, bir bunun mu eksik kaldığı düşüncesi gelecek. Ya da, bu kişiler sizin için sorun yaratmayacak; ama onlarla geçmişten gelen sorunlarınızın var olması kafanızı karıştıracak… Kısacası özellikle iki insan sizi özellikle sarsacak diyebiliriz. Bunun sonrasında siz kendinizi birilerine benzetmeye çalışacaksınız; ama bunu yapmayın Boğa burcu. Bunun yerine ortama uyum sağlamayı tercih etmek sizin için daha mantıklı olacaktır. Sadece dürüst olun. Bir kurum ya da kuruluşa borcunuzun gündeme geleceği bu haftada, kısaca özetlemek gerekirse, sevgililer gününe kadar biraz zorlu günler geçireceksiniz. Ama onun sonrasında, yaşamış olduğunuz bu zorlukların ödülü sizi bile şaşırtacak derecede büyüleyici olacak.

İkizler Burcu: Daha önce de denediğiniz, yabancı insanlar, yeni yerler, medya; ya da web işleri ile ilgili yarım bırakmış olduğunuz bir tasarınızı, haftalık burç yorumlarına göre bu hafta yeniden değerlendirmeye çalışacaksınız. Bu noktada tanıtıma ihtiyacınız olacağı için, sizi tanıtmak üzere gelecek olan medya mensuplarını kesinlikle geri çevirmemelisiniz. Bu sizin için bir şans niteliği taşıyacak. Aksi halde, elinize geçen fırsatı değerlendiremezseniz, önceden deneyip başarılı olamadığınız ve bu sefer yeniden denediğiniz şeyi bir daha deneyemeyebilirsiniz. Özellikle yabancı sektör ile bağlantılı işlerinizde seyahat etmeniz gerekebilir ve bu durum sizin karşınıza bazı sorunların çıkmasına da neden olabilir. Bu sorunların sizi yıldırmasına izin vermek yerine, eskiden sahip olduğunuz güçleri yeniden elde edebilmek adına sorunlarla başa çıkabilme hedefini kendiniz için koymalısınız. Haftalık burç yorumunuzu okumak bile sizi yormuş olabilir; ama bu meşgul süreciniz Şubat ayına kadar devam edecek. Sonrasında yeni bir başlangıca imza atacaksınız; bu yeni bir aşk da olabilir, yeni bir iş de ve sizi rahatlatacak bir süreçtir.

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç burcu, Bu dönem sizin için seçim yapma dönemi. Ve emin olun, bu dönemde yapmış olduğunuz seçimler Şubat ayında ve sonrasında size, hesaplaşacağınız döngüler olarak geri dönecek. Bu nedenle, özellikle Aralık – Ocak ve Şubat aylarında tercihlerinize dikkat edin; sırf hırslarınız uğruna, yasak olduğunu bildiğiniz şeyleri yapmayın. Aksi halde bunun hesabı gün gelip sizden sorulacaktır. Duygusal anlamda harcamalarınızın bol olduğu bir dönem; yani ihtiyacın olmadığı şeylere sahip olmak isteme gibi… Harcamalarınız elinizdeki paradan fazla olabilir ve bu da sizi özellikle Şubat ayında zorlayacaktır. Şubat ayında yaşayacağınız bir olay, 2018’in geri kalanını aynı şekilde geçirmenize neden olacağı için bu dönemde dikkatli olmanızda yarar var. Uzun zamandan beri almayı beklediğiniz, belki bir ev, belki bir ikramiye, belki bir ödül sizin elinize 2018 yılında geçecek ve istediğiniz çok olumlu şeylerle karşılaşabileceksiniz. Bu anlamda sadece Şubat ayına kadar biraz sabırlı olmalısınız. 11 – 17 Aralık 2017 haftasında, atmosferde gerçekleşecek bir kayma, sizin seçimlerinizin kolaylaşmasını sağlayacaktır. Ruh halinizde ise ciddi anlamda bir değişim yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu: Eski ortaklarınız ya da şimdi ortak olduğunuz insanlarla ilişkilerinizi düzenlemeniz gereken bir dönemdesiniz. Düşmanınız olan ya da olduğunu sandığınız kişiler ve rakiplerinizle olan mesafelerinizi düzenlemeniz gereken bir haftadasınız ve bu durum Şubat 2018’e kadar da bu şekilde devam edecek. Birlikte olduğunuz insanla evlilik konularını konuşacağınızı, haftalık burç yorumlarınıza baktığımızda görebiliyoruz sevgili Aslan burcu. Sevgililer gününde ise yapmış olduğunuz bu konuşmalara bağlı olarak evlenme teklifi alabilir; ya da siz teklif edebilirsiniz ve sonrasında ya evet; ya da hayır şeklinde, birlikteliğinizi netleştirmiş olacaksınız. Bir çatışma ya da tartışma içerisinde kendinizi bulabileceğiniz bu haftada, önemli günler yaşayabilecek olduğunuzu hazmedin ve adımlarınızı ona göre atın. Ruh halinizin yakında komple değişeceğini belirtmeliyiz. Sonucun olumlu ya da olumsuz olacak olması pek bir şey fark etmiyor, sonuç itibari ile aslında sevgiliniz ve siz birbirinize borçlusunuz; ve sonucun bu şekilde olacağını aslında bir kaç sene öncesinden biliyordunuz ve buna razıydınız.

Başak Burcu: Sevgili Başak burcu, öyle bir hafta geçireceksiniz ki, çalışıyorsanız işvereniniz, iş veren kişi siz iseniz meslektaşlarınızın ya işi bırakma; ya da yükselmelerinin durması zamanı artık gelmiş durumda. Ve işin ilginç yanı da siz bunun farkındasınız. Bu durum Şubat ayına kadar devam edecek; mantık olarak rakiplerinizin azaldığını düşünüyor olsanız da sizi de huzursuz edecektir. Kısa bir zaman içerisinde siz ya da çevrenizde bulunan bir başka kişi için bir gerçek ortaya çıkacak. Saklanan bu gerçek sizin, ortaya çıktığında derin bir nefes almanıza neden olacak. Ancak olumlu bir sonuç vereceği gibi, söz konusu durumun bir düşüşe de neden olabileceğini unutmamalı, temkinli davranmalısınız. Bir borcunuzun gündeme gelebileceği bir haftadasınız. Eski kayıplarınıza geri sahip olabileceğiniz, ya da sahip olduklarınızı kaybedebileceğiniz farklı bir hafta yaşayacaksınız, ve bu haftanın devamı da Şubat ayına kadar gelecek. Bu nedenle bir kere daha dikkatli olun Başak burcu.

Terazi Burcu: Aşık olduğu bir sevgilisi ya da eşi bulunanlar, çocuğu Terazi burcu olanlar; ya da genç Terazi burcu mensupları, bu hafta hayatınıza bütün olarak bakmanız gerekecek. Bu dönemde sizi dış dünya ile daha iç içe yapacak bir döneme gireceksiniz ve Şubat ayı sizin için de önemli bir döngü. Şubat ayına kadar çok kritik kararlar veremeyebilirsinz; ama duygusal anlamda pratik kararlarınızı da bu dönemde alabileceğinizi belirtmeliyiz. Hayatınızda duygusal temizlik yapmanızın gerekebileceği bir süreç. Bazı borç ya da kredilerinizin de bu süreçte gündeme geleceğini belirtmelyiz. Çok yakın çevrenizdeki bazı insanları yanlış tanıdığınızı düşünebileceğiniz bir hafta. Ve bir takım geri ödemelerinizi almanız gerektiği için insanları değerlendirecekseniz de haklısınız. Bir bebek haberi alabileceğiniz ya da sizin bir çocuğunuzun olabileceği bir hafta.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.