Akrep Burcu 2018 Yorumu


Akrep Burcu 2018 Yorumu

Zaman zaman sinsi olduğu düşünülen; ama aslında yufka yürekli Akrep burcu, yıllık burç yorumlarında sıra sizde. Bu güne kadar sıranızı beklediniz ve Akrep burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtlarını öğrenmek istediniz. İşte sıranız geldi. Umalım ki Akrep burcu 2018 yorumu tam da gönlünüzden geçtiği gibi olsun, en azından bu, yeni bir yıla başlamak için moral ve motivasyon olacaktır. Ama bunun yanında, Akrep burcu 2018 yorumlarının yanında, yılınızın da tam istediğiniz gibi geçmesini temenni ediyor ve sizi daha fazla bekletmeden yıllık burç yorumlarınıza bakmaya başlıyoruz.

Akrep Burcu 2018 Yorumu

Sevgili Akrep burcu, bu sene, çalışmalarınız, karşınıza çıkacak fırsatların ve yeni projelerin azalması ile biraz yavaşlayacak. Ama bunun haricinde siz normal işinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. İşlerinizin büyüme hızında bir azalma söz konusu olacak ve belki kendiliğinden büyümeyecek; ama yine de büyüyeceğini söyleyebiliriz. Bütçenize ve finansal konularınıza da hakim olmalı ve tedbirli davranmalısınız. Aksi halde bu anlamda sorun yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu 2018 yorumunda sizi uyarmamız gereken bir diğer nokta da şu. iş yerinde gündeme gelebilecek her türlü tartışmadan kendinizi uzak tutmaya özen gösterin. Diğer tüm burçlardan farklı olarak, 2018 yılının sizlere bir mesajı bulunuyor: Para kazanın; ama kazandığınız parayı boş şeyler için harcamayın ve mantıksız hedeflerin peşinden koşmayın. Bununla birlikte, biraz dikkatli olmalısınız: aksi halde kimlik avcılarının hedefi olabilirsiniz…

Şimdi sıra geldi, Akrep burcu 2018 yorumlarında kariyeri detaylı olarak incelemeye. Ve bu noktada gözümüze çarpan ilk detay: yurtdışı kaynaklardan elde edebileceğiniz fırsatların artabilecek olması… Ama, söz konusu fırsatın getireceği işin kaliteli olup olmadığı, iş planını iyi anlayıp anlamadığınız.. gibi konuları gözden geçirmeden herhangi bir atılımda bulunmamalısınız. Aksi halde, değerlendirmeye çalıştığınız fırsatlar sizin karşınıza sorun ve engel olarak çıkacaktır.

Her ne kadar bazı problemlerin sizi sınırladığını da düşünseniz, iş yerinizde, kariyeriniz ile ilgili, özellikle Mayıs – Eylül 2018 arasında savaşçı olacaksınız: Yüksek enerjiniz ve saldırganlığınız sizi çok yönlü bir hale getirecektir. Temmuz – Ağustos 2018 döneminde, birlikte çalıştığınız insanlarla ve sizden alt pozisyonda çalışan insanlarla tartışmalardan şiddetle kaçınmalısınız.

Eylül – Kasım 2018 arasında kurmayı planladığınız ortaklıklar size zorluklar yaşatabilir. Özellikle Ekim ayı ve Kasım ayının ortasına kadar, ortağınıza saldırgan tavırlar sergilemekten ve önemli kararlar almaktan kaçının.

Akrep burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtını aşk ve ilişkiler alanında vermek istediğimizde ise yaşadığınız zorlukların ve kişisel konuların aşk ve evlilik hayatınıza da yansıyabileceğini belirtebiliriz. Aşk hayatınızda çok heyecanlı günler geçirebileceksiniz. Ve özellikle fiziksel anlamda etkilendiğiniz bir insanla yeni bir birlikteliğe başlayabileceksiniz. Bu durum özellikle Şubat – Mayıs 2018 arası bir zamanda ortaya çıkabilir. 8 Ekim – 17 Kasım 2018 arasında ise doruk noktasına ulaşabilir. Bu tarihler arasında, kendinizi insanlara ne şekilde ifade ettiğinize dikkat etmeniz çok önemli.

Evlilik noktasında ise Akrep burcu, evde bulunan insanların görüş farklılıkları, evin olumsuz atmosferi ve bir takım zorluklardan olumsuz etkilenebilecek. Nisan – Ağustos 2018 arasında, evliliğinizle ilgili tehlike çanları çalabilir; sizin bu anlamda dikkatli olmanız önerilmektedir. Sık sık gitmeniz gereken iş seyahatleriniz, aileniz için sorun olabilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.