Terazi Burcu 2018 Yorumu


Terazi Burcu 2018 Yorumu

Yıllık burç yorumlarında ilk altı burcu geride bıraktık ve sıra geldi yedinci burcumuz olan Terazi burcuna. Burçların sayısı azaldıkça herkes kendi burcuna ne zaman sıra geleceğini sabırsızlıkla bekliyor. Terazi burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtı olan Terazi burcu 2018 yorumu bizim bugünkü konumuz oluyor. Umalım ki Terazi burcu 2018 yorumları iç açıcı olsun; ama daha da önemlisi 2018 yılı Terazi burcuna sağlık, iyi kariyer, aşk, mutluluk ve para… kısacası güzel olan ne varsa getirsin.

Terazi Burcu 2018 Yorumu

Terazi burcu 2018 yorumu, tıpkı burcunuzun özellikleri arasında yer aldığı gibi, iyi ve kötüyü dengeliyor. Hem şanslı olacağınız; hem de zor zamanlar geçirebileceğiniz bir yıl ve her ikisi de birbirini dengeliyor. Bu yıl, her zamankinden daha hırslı olacaksınız. Kademe kademe artacak olan hırsınız size, kendinizi, işinizi ya da ilgilendiğiniz şey her ne ise onu daha çok tanıtma ve günden güne de büyütme isteği getirecek.

Enerjiniz bu yıl gerçekten de artacak; bu durum da size yeni bir büyüme dönemi getirecek. 2018 yılının başlaması ile birlikte, hem kişisel anlamda; hem de profesyonel anlamda neler yapmanız gerektiğinden emin olmalısınız. Yeni bir eğitim almak için açık olabileceğiniz bu yılda, kendinizi daha fazla keşfedebilmeniz de mümkün olacak. Şubat – Mayıs 2018 arasında bazen kişiliğinize; bazen de düşüncelerinize yansıyan köklü değişiklikler sizi bekliyor. Bunun getirisi olarak da, Temmuz ayı ve sonrasında hayatınızda önemli değişimler yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu 2018 yorumlarına gelip de kariyer alanınıza baktığımızda, zor geçecek bir yıl olacağını görsek de, siz bu alanda da enerjinizi kaybetmeyeceksiniz. Şöyle bir dikkat çekici noktaya değinmeden geçmeyelim: Kariyer alanında zorluk yaşayacaksınız evet; ama baskı altında olmanız size, yeni fırsatlar peşinde koşma gücünü verecek. Bunun sonucunda siz reklama ve tanıtıma işiniz için önem vermeye başlayacaksınız. Tam da bu noktada karşınıza farklı fırsatlar çıkacak ve siz bir yükseliş kaydedeceksiniz.

Sevgili Terazi burcu, bu yılın neredeyse yarısının zorluklar içerisinde geçeceğinden bahsettik. Ve siz bu zorluklarla mücadele ederken, birlikte çalıştığınız insanları da zorlayacak ve kendilerini baskı altında hissetmelerine neden olacaksınız. Her ne yapacaksanız, onu çok yönlü düşünerek yapmalısınız. Aksi halde Mayıs – Ağustos ayları arasında, sizin için gerçekten değerli insanları, yanlışlarınız dolayısı ile kaybedebilirsiniz. Yapacağınız kısa seyahatlerin artış göstereceği bu yılda, iş ortamında sadece kendiniz için bir çalışma ortamı oluşturma ihtimaliniz büyük.

Yerazi burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtlarını vermeye devam ederken, bu yıl biraz aceleci olduğunuzu görüyoruz; bu acelecilik hem fırsatları değerlendirmeniz; hem de aklınıza takılanlar konusunda ortaya çıkıyor. Biraz önce, hırsınız dolayısı ile tanıtım alanında yeni arayışlar içerisine gireceğinizden bahsetmiştik; söz konusu acele bununla alakalı ortaya çıkacak ve bu durum sizin gereksiz yere harcadığınız zamanda, karşınıza çıkacak olan yeni fırsatları kaçırmanıza neden olacak.

Terazi burcu 2018 yorumlarını hatırlayarak yılınıza devam edin: Kalitesiz müşterilerden gelecek olan para sizin için altın değeri taşımayacaktır. Bunun yerine kaliteli, güvenilir ve sürekli müşteriler edinmeye özen gösterin. Bunun için sıkı çalışın; net olarak yapacaklarınızı planlayın ve sizin için tuzak niteliğindeki küçük oyunlara gelmektense kaliteli; ama sağlam bir şekilde büyütün işinizi. Ayrıca bu yıl karşılaşacağınız yeni bir çalışma tekniği olabilir ve bu tekniği iyi öğrenerek başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Evlilik ve aşk ilişkileri anlamında 2018 Terazi burcu için oldukça olumlu görünüyor. Yeni başlayan ilişkileriniz hep canlı kalacaktır. Ancak, özellikle Ekim – Kasım 2018 döneminde eğlenceli ama aynı zamanda heyecan verici yeni bir aşka yelken açma olasılığınız oldukça yüksek. Bu dönemde o insanla çok iyi vakit geçireceksiniz; ama bu durum sizi aldatmasın ve kesinlikle bu zaman aralığında, evlilik gibi önemli kararlar almayın. En azından Aralık 2018’de karar vermek üzere kısa süreliğine erteleyin.

Evliliğinizde ise eşinizle olan iletişiminizin iyiye gideceği bir dönem; derler ya, evliliğiniz rayına oturacak. Birbirinize daha anlayışlı şekilde bakacaksınız. Ama Mayıs 2018 sonrasında bazı küçük sorunlar sizi sinirlendirebilir ve durumunuzdan hoşnut olmamanıza da neden olabilir. Temmuz – Ağustos 2018’de ise üzerinizdeki baskıların artacağı bir döneme girmiş olacaksınız. Tam bu dönemde istenmeyen olumsuzluklara karşı, özellikle evliliğinizde daha iyi niyetli ve sabırlı olmalısınız. 28 Ağustos 2018’e kadar, eşinizle olabildiğince tartışmamaya özen gösterin.

Terazi burcu 2018 yorumlarına maddi anlamda baktığımızda, Ekim 2018’e kadar her şeyin yolunda gideceğini ama yine de küçük de olsa baskılar yaşayacağınızı belirtmeliyiz. Özellikle gayrimenkuller konusunda yanlış kararlar verebileceğiniz bir yıl içerisindesiniz. Bu durum çocuklarınızı ve kardeşlerinizi de olumsuz anlamda etkileyebilir. Özellikle Nisan – Ağustos 2018 arasında temkinli davranın.

Kısacası bu yıl Terazi burcu için iyi bir yıl olacak, ama beraberinde zorlukları getirecektir. Ekim – Aralık 2018 sizin için doruk noktası olarak nitelendirilebilir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.