Başak Burcu 2018 Yorumu


Başak Burcu 2018 Yorumu

Yıllık burç yorumlarını sizlere teker teker ve detaylı şekilde aktarırken, sıra geldi altıncı burcumuz olan Başak burcuna. Başak burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtı olan Başak burcu 2018 yorumunu, tarihleri ile birlikte ve detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız. Çok merak ediyorsunuz biliyoruz. Bu nedenle hiç zaman kaybetmeden Başak burcu 2018 yorumlarına bakmaya başlayalım. Ve umalım ki 2018 yılı size güzel olan her isteğinizi versin.

Başak Burcu 2018 Yorumu

Başak burcu 2018 yorumuna göre bu sene, hem işinizde ilerleyeceksiniz; hem de finansal olarak durumunuz daha iyi olacak. Ancak şu noktaya da hemen değinelim: kazancınızı evinizden ya da ailenizden uzakta, sorunlu ilişkiler için harcamanız mümkün. Sevgili Başak burcu, her zaman, para mı aşk mı, sağlık mı gibi sorular sorulur ve biz hangisini seçeceğimizi şaşırırız ya, sizin burcunuza ait yorumlara bakarken yine bu çelişkiye düşebiliriz. Neden mi? Kariyer anlamında başarınızı profesyonelleştirebileceğiniz bu yılda, ruhsal; yani manevi olarak gerçek mutluluğu bulma konusunda ne yazık ki sıkıntı yaşayacaksınız.

Karşınıza çıkan bazı olumlu gelişmeler ile birlikte, bu yıl başarıyı nereden yakalayacağınızı bulmanız kolaylaşacaktır. 2018 yılının Ekim ayına kadar insan ilişkileriniz iyi, kendinizi iyi ifade edebileceğiniz bu dönemde aynı zamanda yaratıcı da olacaksınız. Sizin için bu yıl bazı güçlerin çalışacağını belirtmeden geçmeyelim. Mesela rüyalarınız, size önemli ipuçları verebilir; bu nedenle dikkate almanız önerilmektedir. Beklediğiniz bazı fırsatları elde edebilmek için, bazı işlerin yavaş ilerlemesine takılmamalı, bildiğiniz ve inandığınız yolda devam etmelisiniz. Bazı şeylerin yavaş olması gerekebilir; ama önemli olan, olacak olmalarıdır.

Başak burcu 2018 yorumlarına göre, kariyer alanınıza baktığımızda, istikrarlı kazançlar elde edeceğinizi görüyoruz. Ancak bu sizin sadece yapmış olduğunuz işle olmayacak. Yıl içerisinde karşınıza ek bir iş fırsatı daha çıkacak ve siz bu işten de düzenli kazanç sağlayabileceksiniz. 2018 Ekim ayına kadar yeni insanlarla iletişim kurmanız mümkün olacak ve yapmış olduğunuz işteki mevcut ağınıza bu yeni insanlar da dahil olacaklar ve siz böylece başarı seviyenizin arttığını göreceksiniz.

Başak burcu 2018’de kendinize yeni bir ortak edinebileceğiniz gibi, tam anlamı ile ortak olmasa da, ortaklık gibi duran işlerden de kazanç elde edebilirsiniz ve bu işler daha çok sosyal işler olacaktır; dernek gibi… Bu belirtmiş olduğumuz durumun başlangıcı Şubat – Haziran 2018 arasında olacaktır. Haziran ayının sonuna geldiğinizde, gerçekten çok şey yapabileceğinizi göreceksiniz. Ama bu işinizin, ailenizi pek memnun etmeyeceğini, aranıza mesafelerin girmesine neden olacağını da belirtmeden geçmemeliyiz.

Nisan – Ağustos 2018 ayları arasında her zamankinden daha çok seyahat etmeniz gerekebilir. Hatta bu seyahatlerinizin sonunda, kendinize yeni bir yerleşim birimi edinebilir; daha açıkçası, bulunduğunuz şehri değiştirebilirsiniz. Evinizdeki bazı sorunların, işinizdeki yükselişi engelleyebileceği durumlarla karşılaşabileceğinizi de hatırlatalım. Ekim 2018’in sonrasında ise işinizle ilgili pozisyonunuzda ciddi bir düşüş yaşayabilirsiniz. Bu anlamda çok dikkatli olmanız gerektiğinin özellikle altını çizelim.

Başak burcu 2018 yorumuna göre, evli iseniz evde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak evli değilseniz ve bir ilişki içerisinde iseniz, bu yıl sizin için evlilik çanları çalabilir. Haziran ayının sonundan itibaren, Ağustos 2018 boyunca, aşkta mutlu olacağınız bir döneme gireceksiniz. Dürtülerinizin sizi, beklenmedik bir aşk hikayesinin içerisine çekmesi muhtemel görünüyor.

İçerisinde olduğunuz ilişkide ise gerek birlikte olduğunuz insan, gerek aile dolayısı ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz ve bu durum da sizin, ilişkinizden sıkılmanıza neden olabilir. Kısacası, Başak burcu 2018 yorumlarına göre, sizi çok tuhaf bir sene bekliyor. Bu nedenle elinizden geldiğince yeni kararlar almaktan kaçının. Aksi halde, yanlış verilmiş kararlar, pişman olmanıza neden olabilir. En azından Eylül ayının sonuna kadar hiç bir konuda karar almayın.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.