Yay Burcu 2018 Yorumu


Yay Burcu 2018 Yorumu

Yıllık burç yorumlarını sizlere aktarmaya ve 2018’in nasıl geçeceğinden söz etmeye devam ediyoruz. Bugün sıra Yay burcunda. Yay burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtları arasında yer alan Yay burcu 2018 yorumunu sizlere aktaracağız. Umuyoruz ki Yay burcu 2018 yorumları; ama en önemlisi de 2018 yılı tam olarak istediğiniz gibi geçer. Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıl geçirmeniz dileğiyle, Yay burcu 2018’de neler bekliyor gözden geçirmeye başlayalım.

Yay Burcu 2018 Yorumu

Sevgili Yay burcu, karışık bir 2018 sizi bekliyor; şöyle ki: Bzı kişisel zorlukları yaşayacak; ama yine de neşeli kalmayı başaracaksınız. Kendinizi ispatlamak için girişimci bir ruha sahip olacağınız bu yılda, 2016 – 2017 yıllarında yaşamış olduğunuz pozisyon gerilemesini bu yıl toparlayabilirsiniz; şöyle ki, bir takım ihmaller söz konusu olacak. Siz bunları görür ve düzeltirseniz, sonuçtan memnun kalabilirsiniz.

Yay burcu 2018 yorumlarına göre, bu yıl pek çok tartışmanın ve çatışmanın ortasında kalabilirsiniz ve bu durumların sonucunda mahkemelere de gitmeniz gerekebilir. Sorunlarınızın büyümemesi için ilk dikkat etmeniz gereken şey dürüst ve akılcı olmanızın gerekliliği. Yeni pek çok arkadaşlıklar edineceğiniz 2018 yılında, eğer varsa çocuklarınızın başarılarını kutlama ihtimaliniz de bulunuyor.

Yay burcu 2018 yorumuna göre iş açısından da iyi bir yıl olacak. Göstermiş olduğunuz tüm çabalar size 2018 Ekim’e kadar iyi kazançlar getirecek. Nisan – Ağustos 2018 arasında yaşayacak olduğunuz kişisel problemler, iş yerinde kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir. Uzun saatler çalışacağınız iş ortamında, dikkatiniz dağılacak ve başarıyı elde etmekte zorlanacaksınız; ama yine de bu durum kariyerinizde yükselmenin önüne geçemeyecek.

Kariyeriniz ile ilgili tutumlarınızda yanlışlarınızın olduğunu da belirtelim. İşiniz ile ilgili, hep diplomatik yaklaşımlarda bulunmalı; ama bu yaklaşımlarınıza kişisel dokunuşlar eklemeyi de ihmal etmemelisiniz. İş sizinse, altında imzanız da olmalı öyle değil mi? Kişisel yeteneklerinizi kullanarak yapacağınız işlerde, kurumsallık yanında daha başarılı olursunuz; bir de ekibinizden destek alırsanız, başarınıza diyecek yoktur.

Yay burcu 2018 yorumlarına göre, başarılı insanları taklit ederseniz, bunun sonucunu da iyi alacağınızı belirtebiliriz. Temmuz – Ağustos 2018 döneminde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz ve bu durum size müşterileriniz ya da yaşlılar hedef alınarak gerçekleştirilebilir. Bunun karşılığında kendinizi sert sözler sarf etmek durumunda bulabilirsiniz. Ancak sizi bu konuda uyaralım; dikkatli olmaya davet edelim.

Eylül – Kasım 2018 arası dönemde, iş yerinde bir dağılma da yaşayabilirsiniz ve bu durum beraberinde sert tartışmaları getirebilir. Bu anlamda kendinize olabildiğince engel olmaya, sadece eksiklerinizi giderebilmeye odaklanmalısınız.

Partnerinizle olan ilişkilerinize baktığımızda ise Yay burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtına göre, var olan sorunlarınızda düzelme görülecektir. Heyecanlı zamanlar geçirebileceğiniz Ekim – Kasım 2018’in tadını çıkartın; ama bu dönemde önemli kararlar almaktan da kaçının.

Evli iseniz zor günler yaşayabilirsiniz; eşinizin sağlığı ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir ve bu durum sizi korkutabilir. Sadece sağlık değil, zaman zaman yaşadığınız tartışmalar dolayısı ile de eşinize karşı adil davranamayabilirsiniz. Mayıs – Ağustos 2018 arasında gereksiz sorunlardan olabildiğince kaçınmaya bakın; tartışmayın.

Maddi açıdan iyi olacağınız 2018 yılında, boşa para harcama konusunda dikkatli olmanızda fayda var, biraz da birikim yapın. Eğer başkalarından aldığınız bilgilerle değil de kendi bilgilerinize göre hareket eder, spekülasyonlardan kaçınırsanız daha iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Tasarruf da yapmanızın uygun olacağı 2018 yılında paranızı sermaye piyasasında yatırım yaparak değerlendirebilirsiniz.

2018 Ekim sonrasında ruhsal yolculuklara yöneleceksiniz sevgili Yay burcu. Maddiyattan çok bu dönemde maneviyata önem vermek isteyebilirsiniz. Genel olarak baktığımızda, kazançlarınız da Ekim ayına kadar iyi olacak, sonrasında daha planlı ve gözlemci olmanız söz konusu.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.