Oğlak Burcu 2018 Yorumu


Oğlak Burcu 2018 Yorumu

Sevgili Oğlak burcu, yıllık burç yorumlarında artık sıra sizde. Oğlak burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtlarını ilerleyen bölümlerde aktaracağımız Oğlak burcu 2018 yorumu ile öğrenebileceksiniz. Umuyoruz ki Oğlak burcu 2018 yorumları istediğiniz gibi pozitif olsun, ama daha da önemlisi, 2018 yılı gönlünüzden geçen tüm güzellikleri size versin. Hadi o zaman başlayalım.

Oğlak Burcu 2018 Yorumu

Oğlak burcu 2018 yorumlarında ilk ve en dikkat çekici nokta: Sizin bu sene çok önemli kararlara imza atacak olmanız ve bu kararlar gerek ortaklıklarınız, gerek işiniz, gerek insan ilişkilerinizle ilgili olabilecek. Özellikle işinize yeni soluklar getiren isim olacaksınız; ama bu durum, 2018 yılının tamamını çok yoğun geçirmenize neden olacak. Ama bu yoğun tempo sizi yoracak; içinizdeki istek, enerji ve kendinize olan güveninizin bir anda yok olduğuna şahit olabileceksiniz.

Yenilik, başarı demek, ama yoğunluk sıkıntı ve beraberinde gelen başarısızlık. Bu durum sizi 2018 yılında büyük bir karmaşaya götürecek. Alacağınız o önemli kararları yanlış alma ihtimaline karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ancak, eğer sorunlarınız olduğunda size destek olacak bir hayat arkadaşı bulabilirseniz ki bulabileceğinizi görüyoruz; işte o zaman daha konsantre olmuş bir şekilde çalışabilmeniz mümkün olacaktır.

Oğlak burcu 2018 yorumlarının şimdiye kadar olan kısmına baktığımızda, çok aktif bir yıl olduğunu görüyoruz. Ailenize ve çevrenizdeki insanlara zaman ayırmakta zorlanacak; ama aynı zamanda işinizle ilgili karşınıza çıkan yeni fırsatları da değerlendirmek isteyeceksiniz. Bu durum sizi her ne kadar baskı altında bıraksa da, 2018 yılının sonunda başarının meyvesi olan kazançlarınızı almaya başlayacaksınız.

Oğlak burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtlarını daha özel çerçevede vermek istediğimizde, yoğun tempolu çalışmalarınız, karşınıza çıkacak yeni fırsatları değerlendirme isteğiniz, size kazanç ve gelir artışı olarak geri dönecek. Bu nedenle enerjiniz her ne kadar yüksek olsa da, yoğun çalışma temponuz sizi iş dışında her şeyden, aile ve sosyal hayattan uzak tutacak.

Bazen aklınıza, çok çalıştığınız, zor işler yaptığınız, bu nedenle de kazançlarınızın düşük olduğu düşüncesi gelebilir. Bu düşünceler dolayısı ile planlarınızda değişim yönüne gitmemelisiniz. Çünkü bu yıl sizin için hem iyi olacak; hem de bu yıl yapmış olduğunuz zor işler geleceğe yatırım olarak karşınıza çıkacak ve özellikle 2020 – 2024 yılları arasında önemli başarılar ve kazançların temeli 2018 yılında atılmış olacak.

Bu yıl Oğlak burcuna ortaklık teklifleri de bolca gelecek. Ve bu ortaklıklar başarılı, karlı işler yapmanızı sağlayabilecek. Ama şunu da unutmamalısınız: Ortaklık demek bazen kandırılmak demektir. Adımlarınızı bu anlamda temkinli atın. Bilmediğiniz insanlara güvenmemek; riski rüksek gizli ortaklıklar yapmamak kaydı ile ortaklıklarınızda çok başarılı işler elde edebilirsiniz.

Büyümenizde en önemli zaman aralığı Şubat – Mayıs 2018 ayları arasıdır. 2018 yılında yaşayabileceğiniz bir tuhaf gelişme, sizin kendinize olan güveninizi kaybetmenize, yeteneklerinizi sorgulamanıza neden olabilir sevgili Oğlak burcu. Bu nedenle de karşınıza çıkan bazı iyi fırsatları değerlendirme şansını kaybedebilirsiniz. Öncelikle kendinize inanın, sonrasında da yeni insanlarla tanışmaktan çekinmeyin. Ekim – Kasım 2018 aralığında, rakiplerinizle yaşayabileceğiniz bazı problemler, işlerinizin bozulmasına neden olabilir. Peki bunu nasıl önleyebilirsiniz? Öncelikle, iletişimde zayıflamayın. Ardından yeni projelere bu dönemde imza atmayın; önemli kararlar almayın. Ama her türlü tehdide karşı da hazırlıklı olun.

Oğlak burcu 2018 yorumunda konu aşka geldiğinde, biraz ilginç ve karmaşık şeylerin sizi beklediğini söyleyebiliriz: Örneğin, 2017 sonlarında başlayan bir ilişkiniz, 2018’de Şubat ayında daha ileri bir aşamaya gelebilir. Temmuz – Ağustos 2018 döneminde ise romantizm ile ilgili bazı özel konuları içinize atabilirsiniz. Ekim 2018’de, istediğiniz şeyi elde edebileceğiniz gibi, Ekim – Kasım 2018 döneminde de kafa karıştırıcı bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz.

18 Kasım 2018 sonrasında aşkla ilgili konularda netlik kazanacaksınız. Bu tarihe kadar, ilişkinizle ilgili önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız. Eğer evli değilseniz, ani bir gelişme ile bir anda evlilik kararı alabileceğiniz bir yıldasınız Oğlak burcu. Ama evli iseniz, özellikle Haziran – Ağustos 2018 arasında evliliğinize kuşkulu durumlar hakim olabilir ve dışardan bir insana olan ilgi, sizden çok eşinizi zor durumda bırakabilir.

Genel olarak Oğlak burcu 2018 yorumlarına baktığımızda, Ekim ayına kadar yaşayacağınız yoğunluk, elde etmiş olduğunuz başarıyı görmemenize neden olabilir; ama bu tempo sizin muazzam bir kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Kararlarınızı tek başınıza verecekseniz bilinçli olun; ya da güvendiğiniz bir insandan danışmanlık alarak ikinci bir görüşe açık olun.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.