Kova Burcu 2018 Yorumu


Kova Burcu 2018 Yorumu

Yıllık burç yorumları ile sizlere 2018’i nasıl geçireceğimizi anlatırken, artık son iki burcumuzdan ilki olan Kova burcuna sıra gelmiş durumda. Büyük bir sabırla diğer burçları ve burçlar gündemini bekleyip sıranın kendisine gelmesini bekleyen Kova burcu 2018’de neler bekliyor? Sizlere detaylı olarak Kova burcu 2018 yorumunu anlatacağız; ama onun öncesinde umut edelim ki 2018 yılı siz Kova burcu mensuplarına, her şeyin en güzelini getirsin. Kova burcu 2018 yorumları da sizlere moral niteliğinde öngörülerle dolu olsun.

Kova Burcu 2018 Yorumu

Sevgili Kova burcu, 2016 ve 2017’yi çok telaşlı, yoğun çalışarak geçirdiniz; ama artık 2018 sizin için durulma zamanı. Artık tüm çalışmalarınızın karşılığını alacak; kalıcı bir başarı elde edeceksiniz; tıpkı, sabreden derviş muradına erermiş misali… Şansınızın çok iyi olacağı 2018 yılında, yurtdışından bazı fırsatlar elde edeceksiniz; bu getirilerin çoğu maddi anlamda olacak.

Kova burcu 2018 yorumlarınızdaki başarılarınıza bağlı olarak bu yıl çok fazla övgü alacaksınız. Bu yıl karşınıza karlı fırsatlar çıkacak; ama bunun yanında, hiç ummadığınız yerlerde iş bulabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Bu sene de biraz çok çalışacaksınız, ama bu çalışmalarınız sırasında, iletişim kurduğunuz herkesi de etkileme şansına sahip olacaksınız. Başarıyı elde edebilmek adına çok seyahat de edebileceğiniz bir 2018 sizi bekliyor sevgili Kova burcu.

Bununla birlikte, bu yıl dini konulara merak saracağınız bir yıl olacak. Bu merakınız; aradığınızı bulma fırsatını size verirken, hayatın size isteklerinizi vermek için hazır olduğunu da elde edebileceksiniz. Yani diyeceğimiz o ki, Kova burcu 2018 yorumuna göre, bu yıl bol bol dua edin, dilekler tutun, adaklar adayın; ama isteklerinizin herkes için hayırlı şeyler olmasına da dikkat edin.

Kova burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtlarını şimdi de daha detaylı olarak verelim dilerseniz ve ilk olarak işiniz ile başlayalım: yoğun geçecek olan 2018 yılında, enerjinizin buna uyum sağlamak için uygun olacağını belirtelim. Sevgili Kova burcu, eğer 2018’de başarının gelmesini istiyorsanız, yeni projeler ya da iş fikirleri geliştirip, yeni müşteriler bulmak yerine, son altı aydır yapmakta olduğunuz işe sadık kalın. Ancak bu şekilde umutlarınızda tutarlılığı elde edebilirsiniz. Yeni projeler de heyecanlanmanıza neden olabilir; ama bu fırsatların size hemen başarı da kazanç da getirmeyeceğini hatırlatalım. Eğer yapmakta olduğunuz işte kalırsanız, hemen kazanç ve başarı elde edebileceğiniz bir yıldasınız.

Daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi, yurtdışından da fırsatlar elde edebileceğiniz 2018 yılında, ev dışında yapılan etkinliklerden fayda görebileceksiniz. Eğer iletişimde olduğunuz yabancı kaynaklar varsa, bu dönem onlardan sonuç alabilmek adına tam da beklediğiniz dönem olacak.

Kova burcu 2018 yorumlarına göre, çalışmakta olduğunuz iş ortamında artık biraz daha politik olmak zorundasınız; çünkü yeni gelişecek bazı olaylar ve güç değişimleri söz konusu olabilir. O halde ne yapmalısınız? Hem işinizde kalmalı ve çalışmalarınızı sürdürmeli, hem de politik adımlar atarak kendiniz için en iyiyi seçmeli, iş arkadaşlarınıza da bu anlamda yol göstermelisiniz.

Patronunuzun oyun oynama ihtimalinin yüksek olacağı 2018 yılında, hemen havlu atmak yerine, önce onun ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışın. Yeni yatırımlardan ve finansal risklerden bu yıl kaçının. Temmuz – Ağustos 2018 dönemi özellikle bu anlamda finansal aksilikler yaşayacağınız dönemdir. Haziran 2018 itibari ile tutumlu olmanızın gerektiği 2018 yılında, sakın ola, spekülasyonlara kulak asmayın.

Sevgili Kova burcu, hayat elbette işten ibaret değil, 2018 de öyle… Peki aşk ve evlilik konularında Kova burcu 2018’de neler bekliyor? Öncelikle, aşkta ve evlilikte almış olduğunuz önlemler her ne ise bu yıl onların meyvelerini görecek ve sonucunu alarak mutlu olacaksınız. Yalnızsanız, yıl içerisinde bir etki ortaya çıkabilir ve sonucunda yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evli iseniz, evliliğiniz haricinde bir başka insana ilgi de duyabilir; hatta bu anlamda bir şans elde edebilirsiniz.

8 Ekim – 17 Kasım 2018 arasında ilginç şeyler yaşayabilir; yeni duygusal eğilimlerde bulunabilirsiniz. Evliliğinizde güzel günler yaşayacak olmanıza karşın, bazı maddi problemlerin de ortaya çıkabileceğini unutmamalısınız. Mayıs – Eylül 2018 arasında zorluklar yaşayabilir ve istikrarsız tavırlarınız dolayısı ile uyumsuz zamanlar da geçirebilirsiniz.

Genel olarak Kova burcu 2018 yorumu yaptığımızda, bu yıl genellikle çok iyi olacak. Düzgün bir şekilde çalışır ve yaşarsanız, bu yıl sizin için her şey çok iyi olacak. Şansınızın çok açık olduğu bu yılda, bunu doğru kullanabilirseniz, önüne geçilmez bir yükseliş sizi bekliyor demektir.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.