Haftalık Burç Yorumları (18 Aralık – 24 Aralık 2017)


Haftalık Burç Yorumları (18 Aralık – 24 Aralık 2017)

Haftalık burç yorumlarında, 18 Aralık – 24 Aralık 2018 haftasına gelmiş bulunduğumuz bugünde, hangi burcu bu hafta ne gibi gelişmelerin beklediğini sizlere aktarmaya çalışacağız. İster Koç burcu, ister Başak burcu olun, haftalık burç yorumunuzu merak ediyorsanız, hiç zaman kaybetmeden merakınızı gidermeye başlayalım dilerseniz…

Haftalık Burç Yorumları (18 Aralık – 24 Aralık 2017)

Koç Burcu: Sevgili Koç burcu, haftalık burç yorumunuza göre, eski arkadaş ve akrabalarınızla organize olup iletişime geçerek seyahatler yapabileceğiniz bir haftadasınız. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz konularda, deneyimi sizden fazla olan kişilerle iletişime geçerseniz, o alanda daha başarılı olacağınızı belirtmeliyiz. Aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağınız bu haftada, hakkında endişe duyduğunuz bir kişi ile ilgili duygusal prıoblemleriniz, 19 – 20 Aralık 2017’de daha ağır basacaktır. Eğer bu kişiye destek olmak istiyorsanız, önce onunla aranızda empati kurun, kendinizi onun yerine koyup, nasıl yardımcı olabileceğinizi düşünün. Fiziksel olarak kendinizle ilgili yapacağınız değişimler, egonuzu tatmin edebilir. 21 – 22 Aralık tarihlerinde, kiminle rekabet halinde olduğunuzu iyi değerlendirin. Aklınızdan şunu hiç çıkartmayın sevgili Koç burcu: Bu hafta sizin en neşeli olacağınız haftalardan bir tanesi olacak. İletişim halinde olduğunuz insanları eleştirmek yerine, barış halinde olmaya çalışın ve 23 Aralık 2017’de yoğunlaşın. Olaylarla ilgili basit planlar kurun. Ama denetimi her zaman elinizde tutun. Ve bitmemiş işlerinizi bu hafta tamamlamaya çalışın.

Boğa Burcu: Özellikle 18 Aralık’ta yardıma ihtiyacı olan kişilere yardımcı olun; bunu iş yerinde yapabileceğiniz gibi, inanılırlığına güvendiğiniz bir organizasyona da dahil olabilirsiniz. Bu tutumunuz size kendinizi iyi hissettirecektir. İkilem içerisinde bulunan ve bu anlamda fikre ihtiyacı olan bir yakınınıza yardımcı olmak için hayal gücünüzü kullanın. Bol seyahat edebileceğiniz bir haftadasınız sevgili Boğa burcu. Eğer kaybettiğiniz, küstüğünüz, uzun zamandan bu yana görüşmediğiniz insanlar varsa, 19 – 20 Aralık 2017 tarihlerinde onları arayın. Alacağınız maddi kararları, sizi tasarrufa yönlendirecek şekilde almaya gayret gösterin. Özellikle 21 – 22 Aralık tarihlerinde, aşk konusunda masraf etmemeye özen gösterin. Harcamalarla dolu bir teklifi, maddi gücü olan herkes yapabilir; ama gerçek aşkta sevgiye ve şefkate gereksinim vardır. 23 Aralık 2017’de özellikle ortaklıklarda dürüstlüğe yönlenin. Hayal kırıklıklarını giderebilmek için planlarınızı iyi hazırlayın.

İkizler Burcu: Para ya da ortaklıklar konusunda, 18 Aralıkta, gerçekleri saklamaktan yana değil, yeni alternatifler üretmekten yana olun. Olumlu gelişmeler yaşamak adına gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. 19 – 20 Aralık’ta özellikle duygusal konuları dikkatli bir şekilde ele almayı ihmal etmeyin. Toplumsal planlarınızda aksamaların olmaması için arkadaşlarınızı, akrabalarınızı, komşularınızı bir arada düşünüp, organizasyonlarınızı da buna göre yapın. İddialı işlerden özellikle 21 – 22 Aralık tarihlerinde kaçının; aksi halde işinizle ilgili bazı sonlanmalar sizin için kaçınılmaz olacaktır. Böyle bir durumda, hayatınızda temiz bir sayfa açabilme ihtimaline karşı her zaman hazır olun; ama yerinizi korumaya da özen gösterin. Hem fiziksel; hem de duygusal hoşgörüden, 23 Aralık’ta biraz uzak kalmaya çalışın. Fiziksel sağlığınızı iyileştirmeye, olayları netleştirmeye ve kişisel gelişiminize zaman ayırmayı unutmayın.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.