Balık Burcu 2018 Yorumu


Balık Burcu 2018 Yorumu

2018 için yapmış olduğumuz yıllık burç yorumlarında sıra Balık burcuna nihayet geldi. Yaklaşık bir aylık bir zaman diliminde, Balık burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtlarını beklediniz. Şimdi sizlere detaylı olarak Balık burcu 2018 yorumlarından söz edeceğiz ve artık merakınız gidecek. Ama Balık burcu 2018 yorumunun da öncesinde, umarız her şey bu yıl gönlünüzden geçtiği gibi, çok güzel olur. Umarız ki yorumlarımız da içinize su serper…

Balık Burcu 2018 Yorumu

Sevgili Balık burcu, 2018 yılında, olayları zaman zaman kontrol etmekte zorlanacaksınız. Bu da sizin öfkelenmenize neden olacak; kendinizi kısıtlanmış gibi hissedeceksiniz. Bu noktada size hemen şöyle bir öneride bulunalım: Zihninizi aktif şekilde kullanın ve zaman zaman akıl dışı düşünmeye çalışın. Her zaman mantık ile bir yerlere gelemeyebiliyoruz. Ama bu da her zaman mantık dışı olmanızı önerdiğimiz anlamını taşımıyor; yanlış anlamayın.

Balık burcu 2018 yorumlarınıza bakmaya devam ettiğimizde, çalışma ve yeni şeyler yapma isteğinizin bu yıl da çok yüksek olacağını görüyoruz. İletişim halinde olduğunuz kişiler, planlarınızın aksamasına neden olacak ve bu durum ruhunuzu yoracak. Bu durumla karşılaşmak istemiyorsanız, elinizden geldiğince bireysel çalışmaya yönelmelisiniz. Profesyonel çalışmak; gerektiğinde yardım almak, kazançlarınızın daha fazla olmasını sağlayacak ve bu da sizin için ödül niteliği taşıyacaktır.

Ortaklarınız varsa; ya da eşiniz çalışıyorsa, onlardan da iyi kazançlar elde edebileceğinizi belirtelim. Ama Balık burcu 2018 yorumuna genel olarak baktığımızda, bu yıl sizi yine de kötümser görmekteyiz ve geleceğe pek de umutlu bakmıyor gibisiniz. İsterseniz işiniz ve aşkınız ile ilgili Balık burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtlarını daha da detaylandıralım.

Sevgili Balık burcu, 2018 yılı size, işte, etkinliklerde ve makamda artış getirecek. Ama üstlerinizin size vermiş olduğu talimatlar, bazen kendinizi baskı altında hissetmenize neden olacak. Nisan – Ağustos 2018 ayları arasında bazı engellerle karşılaşacağınızı belirtelim. Bunu aşmak için ciddi adımlar atmanız gerekebilecek, ama bunu yaparken de çatışmalardan kaçınmanız gerekmekte. Adımlarınızı atarken bir şeylerden vaz geçmeniz gerekebilir ki bunu sakuın yapmayın. En azından bu gibi kararlar için Eylül 2018’in gelmesini bekleyin.

Eylül – 12 Ekim 2018 zaman aralığında, hem işiniz iyileşecek; hem de şansınız artacaktır. Enerjiniz yüksek olacak. Tam da bu tarihler arasında hayatınızın pek çok dönüm noktası olacaktır. Özellikle Eylül ayında zihniniz çok aktif olacak, olumsuz düşüncelerinizden kurtulacaksınız. Bu durum sizin üzerinizden hem olumsuz enerjiyi alacak; hem de kaçırmış olduğunuz bazı fırsatların size geri dönmesini sağlayacaktır.

Eğer aklınızda yine de olumsuz düşünceler varsa, onlardan kurtulmalı, ilerlemenizi kısıtlayacak şeylerden kaçınmalısınız. Gereksiz mali riskler almaktan uzak durun. İşle ilgili de çok önemli yatırımlar yapmayın. Temmuz – Ağustos 2018 arasında kazançlarınızın her zamankinden daha da yükseleceğini belirtebiliriz. Ama bu durum sizin çok da işinize yaramayacak; dikkatli olmalısınız; çünkü kariyer baskısı tam da kazancınızın arttığı zamanda ortaya çıkacaktır ve bu durum size önemli yanlışlar yaptırabilir.

Balık burcu 2018 yorumlarına göre, sıkı çalışmanız gereken bir sene sizi bekliyor. Her zorluğa karşı, disiplinli çalışmalısınız. Aksi halde başarısız olursunuz.

Balık burcu 2018’de neler bekliyor sorusunun yanıtlarını aşk ve ilişkiler bakımından vermek istediğimizde ise kişisel yaşamınızda etkinliklerinizin çok fazla olacağını belirtebiliriz. Kalple ilgili yoğun zamanlar sizi beklemekte. Ancak eğer evli iseniz, eşinizle yaşamakta olduğunuz problemler sizi zorlayabilir ve onun gerçek niyetini anlamak konusunda problemler yaşayabilirsiniz.

Şubat – Mayıs 2018 arasında kafanız karışabilir ve sorunlarınız duygusal anlamda artabilir ki bu da elbette hoşunuza gitmeyecektir. Ekim – Kasım 2018 arasında yeni bir tutkuya yelken açabilirsiniz. Aşk hayatınızda önemli karışıklıklara neden olacak olan bu dönemde, 18 Kasım 2018 sonrasında önemli, olumlu gelişmeler yaşayacağınızı da belirtmeden geçmemeliyiz

Balık burcu 2018 yorumunda, evliliğiniz de ortalama bir hayat sürecek. Bununla birlikte, kişisel durumunuz ve işiniz de bir araya geldiği zaman, evliliğinizde kendinizi baskı altında hissedebileceksiniz. Nisan – Ağustos 2018 aralığında zorlu bir dönem yaşayabilirsiniz; ilişkinizi zorlayacak şey ise şüphe olacaktır. Bu nedenle eşinizle yaşayacağınız problemleriniz artabilir.

Ekim 2018 sonrasında ise ilişkiniz de evliliğiniz de düzene girecektir. Ancak Balık burcu 2018 yorumlarını yaparken bir uyarıda da bulunmadan geçmeyelim: Gelecekte ilişkinizi riske sokacak konuşmaları yapmaktan bu yıl olabildiğince kaçının. Bu yıl genel olarak, etrafınızdaki insanların, ama özellikle de büyüklerin duasını almaya çalışın. Yılın ilk dokuz ayı zorlu sıkı çalışmanız gerekebilir; ama sonrasında bunun karşılığını en iyi şekilde alacaksınız.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.