Koç Burcu 2018 Aşk Yorumu


Koç Burcu 2018 Aşk Yorumu

Yıllık burç yorumlarımızı bitirdik ve genel olarak 2018 yılında bizleri neler beklediğini biliyoruz. Koç burcu 2018 yorumunu dilerseniz gözden geçirebilirsiniz. Ama herkes merakla Koç burcu 2018 aşk yorumunu merak ediyor. Bu nedenle, Koç burcu 2018 aşk yorumlarını sizlerle paylaşmak istedik. Ve tabi ilerleyen günlerde de diğer burçlar gelecek… Umalım ki aşk dolu bir yıl sizinle olsun.

Koç Burcu 2018 Aşk Yorumu

Sevgili Koç burcu, eğer hayatınızda kimse yoksa, 2018 yılında akrabalarınıza daha yakın olun, onların sizi yeni birileri ile tanıştırma ihtimali yüksektir. Ancak her şeyi de akrabalardan beklemeyin. Kendinizi dünyaya iyi yansıtın. Bunun da ötesinde, bu yıl kendinizi iyi hissedin ve mutlu olun.

Koç burcu 2018 aşk yorumlarına göre, hayatı değerlendirdiğiniz bu yıl, yakınlarınız tarafından takdir edileceksiniz ve her zamankinden daha popüler olacağınızı da belirtelim.

Sevgili Koç burcu, her çıkma ya da evlenme teklif eden kişiyi değerlendirmektense bu yıl, sizi memnun edebilecek, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, aşkta iddialı, ama size karşı da düşünceli bir insanı kendinize çekmeye çalışın. Yıllık burç yorumlarına göre, 2018 yılında bunu başarabilecek potansiyel sizde mevcut çünkü.

Özellikle yaz aylarında, hayatta aşktan daha önemli şeyler olduğunu anlayacaksınız. Sosyal olarak geniş bir çevre içerisinde bulunuyorsanız, tam da bu sırada karşınıza çıkacak bir kaç insan arasından bir seçim yapabilir ve sizin için en doğru kişiyi bulabilirsiniz.

Özellikle Kasım ayında, mutlu, ama aynı zamanda da seçici olmanız gereken bir zamana gireceksiniz. Kasım ayının şöyle bir istisnası söz konusu: 2018 yılında Kasım ayı romantizmin ayı ve bu 12 burç için de böyle. Bu nedenle, ne kadar sempatik olursanız, ne kadar olumlu olursanız, o kadar sempatik ve olumlu insanları hayatınıza çekebilirsiniz.

Kış aylarının başlarında, iş ortamında karşınıza farklı insanlardan gelecek teklifler çıkabilir. Bu insanlar arasından en sessiz olanı, sizin için en doğru seçim olacaktır.

Koç burcu 2018 aşk yorumlarına göre, zaten evli iseniz, ya da bir sevgiliniz varsa, bu zamana kadar uyum içerisinde devam eden ilişkinizde, 2018 Ocak ayı itibari ile ikiniz de daha romantik olacaksınız ve eviniz üzerinde kontrol sahibi olmak isteyeceksiniz.

Hem aşk hayatınız, hem de günlük yaşamınızda daha sosyal olacağınız 2018 yılında, ev içerisindeki sorumluluklarınızı yeniden gözden geçirip, yeni bir sorumluluk dağılımı yapabilir; maddi anlamda da birbirinize destek olma kararı verebilirsiniz.

Nisan – Mayıs 2018 döneminde, şehvet ve heyecandan her zamankinden çok daha fazla tat alacaksınız. Küçük kaçamaklar da yapabileceğiniz bu dönemde, o kadar uyumlu bir çift olacaksınız ki, birbirinize itirazda bulunamayacak; elinizden geldiğince de birbirinizi şımartacaksınız.

Haziran ortalarından Ağustos ayına kadar, ufak tefek sorunlar yaşayabilecek olsanız da, sevgili Koç burcu 2018 aşk yorumuna göre Eylül ayı ve sonrasında mutluluk sizin için, bulunabilirliği en kolay şey olacak.

Ekim ve Kasım 2018’de, ilişkiniz üzerinde daha çok çalışmanız ve ciddi düşünmeniz gerekecek. Özellikle Kasım ayında, ikiniz de birbirinize karşı çok cömert olacaksınız.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.