Boğa Burcu 2018 Aşk Yorumu


Boğa Burcu 2018 Aşk Yorumu

Yıllık burç yorumlarını sizlere aktarırken, Boğa burcu 2018 yorumunu yapmıştık. Ama şimdi Boğa burcu 2018 aşk yorumunu yayınlayacağız. İster yalnız bir Boğa burcu olun ve sevgilinizin olup olmayacağını merak edin; isterseniz de bir sevgiliniz ya da eşiniz olsun ve onunla aranızın nasıl olacağını öğrenmek isteyin. Boğa burcu 2018 aşk yorumlarında aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

Boğa Burcu 2018 Aşk Yorumu

Sevgili Boğa burcu, 2018 yılında insanlara o kadar etkileyici geleceksiniz ve bunu kimse inkar edemeyecek ki, popüleriteniz artacak ve hayatınıza girmek isteyecek olan kişi sayısı oldukça fazla olacak.

Peki bu kadar çok sevgili adayına nasıl Hayır diyeceksiniz? Gezegenler sizin için bunu yapacak ve siz özellikle Ocak – Şubat – Kasım – Aralık 2018’de taliplerinizi kırmadan, onların tekliflerini geri çevirebileceksiniz. Ve bununla birlikte, sizin için kimin doğru kişi olduğunu bulmak da kolay olacak.

Nisan – Mayıs 2018’de, eğlence, duygusallıktan daha ağır basacak ve arkadaşlarınızla, aşktan çok eğlenmeye zaman ayırmak adına buluşacaksınız. Yani Boğa burcu 2018 aşk yorumu Nisan – Mayıs aylarında durgunluk işaret etmekte.

Kasım ayının başlarında cazibeniz her zamankinden daha fazla olacak ve bu da sizin karşınıza pek çok sevgili adayı çıkartacak. Bu dönem sakin olmanız gereken bir dönemdir.

Ekim – Kasım 2018’de daha ciddi olabileceğiniz dönemler içerisine girebilirsiniz; ama Boğa burcu 2018 aşk yorumlarına göre Kasım ayının ortaları ve Aralık ayında kültürel aktiviteleriniz artabilir. Bu aktivitelere, göz kamaştırıcı bir Boğa burcu olarak gitmek, talip sayınızın artmasını sağlayacaktır.

Peki ya çift olan Boğa burcu 2018 aşk yorumlarında neler var? Öncelikle, birlikte fikir birliği yapmanız halinde harikalar yaratabilirsiniz; ama bunu başaramazsanız hiç bir şey yolunda gitmeyecektir.

Ev yaşamınızda birbirinizi destekleyecek; harika bir çift olacaksınız sevgili Boğa burcu; bu durum birbirinizi kariyer alanında da desteklemenizi sağlayacak ki eşten ya da sevgiliden gelen destek gibisi yoktur.

Yıllık burç yorumlarına göre, bu yaratıcı yılda, hem çılgın; hem de macera dolu bir yıl sizi bekliyor. Bütçenizi çok zorlamamak kaydı ile birbirinizi şımartabilirsiniz. Sansasyonlara da doyacağınız bu yılı lüks içerisinde yaşamanız mümkün.

Kasım 2018 başından itibaren sosyal hayatınız çok hareketli olacak. Bu durum için tercihlerinizi, birlikte olduğunuz insanı da düşünerek yapmanızda fayda var: Sizin girmek istediğiniz ortama girmek ister mi? Sizin giydiğiniz kıyafetlerden hoşlanır mı? Tek değil; çift olarak düşünmelisiniz.

Ekim – Kasım 2018’de ilişkiniz daha ciddi boyutlara ulaşacak ve birbirinizden daha iyi izlenimler elde edebileceksiniz. Bunu fırsata çevirmenizde yarar var.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.