İkizler Burcu 2018 Aşk Yorumu


İkizler Burcu 2018 Aşk Yorumu

Aslında yıllık burç yorumlarını daha önce yaptık ve İkizler burcu 2018 yorumundan da söz ettik. Ancak şimdi sırada, İkizler burcu 2018 aşk yorumu var. İkizler burcu 2018 aşk yorumlarını, evliliği yolunda gidenlerden çok, hayatında kimse olmayan İkizler burcu ya da ilişkisinde beklentisi olanlar gözden geçiriyor. Umalım ki bol aşklı, her şeyin gönlünüzce olduğu bir yıl olsun.

İkizler Burcu 2018 Aşk Yorumu

İkizler burcu yıllık burç yorumlarına göre biraz fazla başlangıç ve bitişler yaşayacak. Buna öncelikle hazırlıklı olun. Sonrasında, Ocak ayında gidebileceğiniz her yere gidin; seyahat edin ve buralarda, flört edebileceğiniz üst seviye insanlarla tanışın.

Nisan – Mayıs 2018’de inandığınız değerler nelerse, ilgi alanlarınız ne ise onlara geri odaklanın. Sizinle aynı şeylerden hoşlanan, pratik; aynı zamanda size değer veren bir insanla tanışacaksınız.

Temmuz ayında yeniden sosyalleşmek isteyeceksiniz. Ağustos sonlarına geldiğinizde ise İkizler burcu 2018 aşk yorumlarınıza göre, öncekine göre çok daha tutkulu olacaksınız. Tutkularınıza sahip çıkmanız önerisinde bulunmadan geçmeyelim.

Ekim – Kasım aylarında daha az romantik olacaksınız; ilişki trafiğinizde bir duraklama olabilir sevgili İkizler burcu, ama bu dönemde, yarım kalmış bir ilişkiyi yeniden değerlendirmeyi düşünebilirsiniz; en azından ilişkiniz bunu hak ediyor. İlişkilerinizde ayrımcı düşünce içerisine girerseniz, bunun sizin için kötü olacağını belirtebiliriz. Tam da bu dönemde evlilik gibi bir karara varacaksanız, en azından 15 Kasım 2018 sonrasına bu kararı ertelemeniz gerektiği önerisinde bulunmalıyız.

Tüm İkizler burcu 2018 aşk yorumlarına rağmen, Aralık ayına kadar hala birisiyle tanışmadıysanız, artık önemli bir ilişkiye merhaba demenin ve sizin için büyük fedakarlıklar yapacak biri ile tanışmanın zamanı gelmiş demektir.

Eğer evliyseniz, ya da hayatınızda bir insan varsa, yılın ilk yarısı sizin için oldukça yoğun geçecek. Katılacağınız pek çok aktivite olacak. Ancak siz bu sosyal etkileşimi zaten seviyor olduğunuz için durumunuzdan şikayetçi olmayacaksınız.

1 Ocak 2018 itibari ile insanlara karşı hassas olacağınız bir döneme giriyorsunuz sevgili İkizler burcu. Size herhangi bir şey söylenmeden siz, onlara karşı nasıl davranmanız gerektiğini kestirebileceksiniz.

Ocak – Şubat aylarında işinizle ilgili durumunuz hassaslaşabilir; bu sizin için olabileceği gibi birlikte olduğunuz insan için de söz konusu olabilir. Bu durum ilişkide rahatınızı kaçırabilir; işle ilgili istişareler artacağı için birbirinize istediğiniz kadar zaman ayıramayabilirsiniz… Ama bu durum sizi korkutmasın; her şey bu süreçte de yolunda gidecek.

Şubat – Mart aylarında, ikinizin de gelecek ile ilgili planları ve dilekleri olacak ve bunları birbirinizle rahatlıkla paylaşabileceksiniz. Mayıs 2018’de ise kısa bir tatil; ya da en azından bir hafta sonu kaçamağı ilişkinize iyi gelecektir. Haziran ayında ise birlikte daha sosyal olmayı isteyebilirsiniz.

Ekim – Kasım aylarında birbirinize, her zamankinden daha fazla değer vereceksiniz. Ufacık sorunları gözünüzde çok büyütebileceğiniz bu dönemde, öyle bir uyum içerisindesiniz ki her şeyi aşabilirsiniz. Aralık 2018’de ise sizi çok sağlam bir ilişkinin beklediğini belirtmeliyiz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.