Haftalık Burç Yorumları (25 Aralık – 31 Aralık 2017)


Haftalık Burç Yorumları (25 Aralık – 31 Aralık 2017)

Her hafta olduğu gibi bu hafta da, haftalık burç yorumları ile sizlerle birlikte olacağız. 25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017 haftası için haftalık burç yorumlarınıza buradan ulaşabileceksiniz. Yeni yıl yaklaşıyor ve bir sonraki haftalık burç yorumunuza, 2018 yılı için bakacaksınız. Dilerseniz şimdi 12 burç için tek tek haftalık burç yorumunu gözden geçirmeye başlayalım.

Haftalık Burç Yorumları (25 Aralık – 31 Aralık 2017)

Koç Burcu: Sevgili Koç burcu, havaların soğuduğu 2017 yılının son haftasında, eğer izin şansınız varsa kullanıp, bir yılbaşı kaçamağı için kayak merkezlerinden birine tatile gidebilirsiniz. Bu tatil sizi muhtemelen rahatlatacaktır. Bu hafta iş bakımından çok da aktif olmayı tercih etmeyebilirsiniz. Bu durum sizin pek çok fırsatı kaçırmanız anlamını taşıyacaktır ki bu noktada dikkatli olmanızda yarar var. Özellikle Pazartesi – Salı günleri kendinizi biraz hasta gibi hissedebilirsiniz. Salı gecesi sonrasında üzerinizdeki uyuşukluktan kurtulabileceğinizi belirtebiliriz. Sevgili Koç burcu, haftalık burç yorumunuza göre oldukça coşkulu ve enerjik bir hafta sizi bekliyor. Bu durumu çalıştığınız yer için bir avantaja çevirmek mantıklı olacaktır. Kariyerinizle ilgili bir sıçrama yaşamanız söz konusu olacak ve bu da sizi, işinizde daha mutlu bir insan haline getirecektir. Geleneksel, ama samimi bir hafta yaşayacak olmanızla birlikte, işyerinden birisi ile bir gönül ilişkisine başlayabileceğinizi de belirtmeliyiz. Eğitim hayatınıza devam etmekte iseniz, zorluklarla karşılaşabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor.

Boğa Burcu: Bu hafta birikimlerinizi, özellikle de hafta başında dağıtabileceğinizi görüyoruz sevgili Boğa burcu, bu nedenle de işlerinizi kendinizin yapması en doğru seçiminiz olacaktır. Haftalık burç yorumlarına göre, yılın son haftasının keyfini çıkartmaya; ama bu süreçte de sağlığınızı göz ardı etmemeye özen göstermelisiniz. Gezegenler ve güneşin konumu bu hafta, hem sağlığınız; hem de itibarınızın tehlikede olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, sağlığınızla birlikte sosyal saygınlığınızı da koruyun ve ilerleyen zamanlarda pişman olacağınız şeyleri yapmaktan kaçının. Yaklaşan yılbaşı için düzenlenen partilerde dikkatli olun; örneğin alkolü fazla kaçırıp, farkında olmadan yanlış hareketlerde bulunmayın. Risk almadan, yakınlarınızla keyifli zamanlar geçireceğiniz bu haftada, güvendiğiniz kişilerle birlikte olmaya özen gösterin. İşlerinizin hafta ortası itibari ile yoğunluk kazanacağı ve sizi esir alacağını belirtelim; bu durum 2018’in başlarında da böyle devam edecek sevgili Boğa burcu.

İkizler Burcu: Sevgili İkizler burcu, yılın son haftasının başlarında, gezegenlerin konumu sizin üzerinizde biraz kasvetli; biraz da sert bir etki yaratacak. Bu hafta çok şey düşünebilirsiniz; tabiri caizse aklınızda bin tilki dolaşabilir ve odaklanmış olduğunuz konular değişiklik gösterebilir. Eğer şimdi değilse bile bu durum yakın gelecekte bu şekilde olacak ve siz yeni stratejiler geliştirmeye başlayacaksınız. Geliştireceğiniz yeni stratejiler size, zor işleri bile nasıl yapacağınız hakkında fikir verecektir. Yaklaşan yılbaşı sizi bu hafta farklı etkinliklere, partilere yönlendirebilir. Eğlenmenize bakın, ancak güvendiğiniz insanlarla gidin ve çok fazla alkol alıp araba kullanmamaya özen gösterin. Haftalık burç yorumlarına göre çok eğlenceli olacaksınız. Bununla birlikte, ilişkilerinizde aranan, hayal edilen insan olacaksınız. Ama söz konusu bir evliliğe yönelik ilişkiniz varsa, bu hafta bir mola verip nefes almanızda fayda var. Eğer evli iseniz ve eşinizle bir takım problemleriniz varsa, bu hafta onları da aşabilirsiniz. Söz konusu bir dini tören için büyük harcamalarınız olabilir. Hayattan zevk almak adına bazı detayları göz ardı edebilirsiniz. Bu sırada önemli detayları atlayabilmeniz de mümkün. Sağlığınızda ise bu hafta herhangi bir değişim beklenmiyor sevgili İkizler burcu.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.