Yengeç Burcu 2018 Aşk Yorumu


Yengeç Burcu 2018 Aşk Yorumu

Yıllık burç yorumlarını genel olarak yaparken, sevgili Yengeç burcunun kariyer bakımından çok şanslı olacağını ve bol kazanç elde edeceğini belirtmiştik. Ancak Yengeç burcu 2018 yorumunda, Yengeç burcu 2018 aşk yorumunu detaylandırmamıştık. Şimdi sizlere, hem yalnız; hem de birlikteliği olan Yengeç burcu mensupları için Yengeç burcu 2018 aşk yorumlarını yapacağız.

Yengeç Burcu 2018 Aşk Yorumu

Tıpkı Yengeç burcu 2018 yorumunda da belirtmiş olduğumuz gibi, aşk hayatınızda zaman zaman, var olan mutluluğunuzda da kesintiler gündeme gelecek; eğer hayatınızda biri yoksa da zaman zaman zaten siz olmasını istemeyeceksiniz.

Ocak ayında,birlikte çalıştığınız insanlardan size bir teklif gelecek olursa dikkatli olmalısınız, çünkü aynı işyerinde aşk gerçekten risklidir. Ama eğer başarabilirseniz, uzun süreli bir birlikteliğe de adım atabilirsiniz.

Şubat ayında, eğer ilgi duyduğunuz bir insan varsa, ona karşı olan duygularınızı göstermekten çekinmeyin. Ama şöyle bir durumun varlığını da unutmayın: eğer size ilgi duyan bir insana olumlu duygularınız yoksa ve bu insanın size olan ilgisi gerçekten çoksa, istemediğiniz bu ilişkiden nasıl uzak duracağınızı bilemezsiniz.

Mart ayına geldiğimizde, Yengeç burcu 2018 aşk yorumlarına göre, ruh eşinizi bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Ama bu insan aslında size çok da güven vermemelidir sevgili Yengeç burcu.

Temmuz ve Ağustos 2018’de, kendinizi çok da itici bulduğunuz zamanlar olacak, ama öyle değilsiniz. Ayrıca, bu aylarda karşınıza zeki ve akıcı konuşan talipleriniz çıkabilir.

Ekim – Kasım 2018’de ise tüm bu gel – geç rüzgarlardan yorulup biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Eğer evlilik kararı vermeniz gerekiyorsa bunu Kasım 2018 ortasından sonraki zamanlara bırakmanız mantıklı olacaktır.

Peki hayatınızda biri varsa ya da evliyseniz, Yengeç burcu 2018 aşk yorumunuzda neler diyor? Her şeyin öncesinde şunu belirtelim: Bu yıl sizin için, duygularınızla hareket edeceğiniz bir yıl olacak ve partneriniz de siz de bunu çok rahat hissedeceksiniz.

Eğer konuşmanız ya da tartışmanız gereken konular varsa, bunları Ocak – Şubat 2018 başlarında halletmeniz doğru olacaktır. Haziran – Temmuz 2018 döneminde ise birbirinizin zeki ve çekici olmasından etkileneceğiniz dönemlerdir. Kalan tüm sorunlarınızı bu dönemlerden sonra kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Ağustos ayı için, Yengeç burcu 2018 aşk yorumunuz, birbirinize olabildiğince çekici olmanız önerisinde bulunuyor. Çünkü eski etkileyiciliğiniz ile ilgili konular zaman zaman aklınızın karışmasına neden olabilir.

Ekim ayında çok duygusal bir dönem yine kapınızı çalacak. Ancak tam da bu dönemde, gerek sosyal, gerek finansal konulardaki cömertliğiniz hayatınızın zorlaşmasına neden olacaktır.

Eğer vermeniz gereken bir evlilik kararınız varsa, bunu Kasım 2018 ortasından sonraya bırakabilirsiniz ve vereceğiniz her olunlu karar bu süreçte sizin için doğru olacaktır.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.