Aslan Burcu 2018 Aşk Yorumu


Aslan Burcu 2018 Aşk Yorumu

Sizlere yıllık burç yorumlarından söz ederken, Aslan burcu 2018 yorumu hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Ancak şimdi Aslan burcu 2018 aşk yorumunu detaylandırmak istedik. Sevgili Aslan burcunun hayatında biri yoksa neler yaşayacak, evli ise ya da sevgilisi varsa ilişkisinin durumu ne olacak? İşte Aslan burcu 2018 aşk yorumları:

Aslan Burcu 2018 Aşk Yorumu

Sevgili Aslan burcu, eğer hayatınızda biri yoksa, aşk sizi 2018 yılında her yerde bulacak. Sosyal ortamlarda, anlık zevk ve arzularınıza uygun birileri ile mutlaka karşılaşacaksınız. Ancak anlık heveslere yenik düşülerek başlanan ilişkilerin gel – geç ilişkiler olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz.

Karşınıza her an yeni birilerinin çıkması sizin için şans olabileceği gibi, büyük bir şanssızlık da olabilir. Elbette yeni tanıştığınız insanlara karşı samimi olun, ancak onlara karşı dikkatli de olun, aksi halde her tür oyuna düşmeye de müsaitsiniz

Aslan burcu 2018 aşk yorumlarına göre, Şubat – Eylül 2018 arasında sizi oldukça umutlandıracak gelişmeler yaşayacaksınız. Ancak tam da bu zamanda daha dikkatli olmalısınız; ilk izlenimleriniz sizi yanıltabilir. İnsanlara hemen güvenmeyin.

Temmuz – Ağustos 2018 arasında içgüdüleriniz, diğer zamanlara göre daha güçlü olacak. Ve bu dönemde etrafınızda daha fazla güvenebileceğiniz, daha eğlenceli arkadaşlarınız olacak. Ancak bu dönemde de tehlike sinyalleri vahşi tutkulardan yana çalmakta; yani, arkadaşlıklarınızı, geçici ilişkiler uğruna harcamayın.

Ekim – Kasım 2018 döneminde, bir arkadaşınız yine sevgili adayınız olabilir. Ancak bu sefer biraz daha farklı; onun için gerçekten risk alır, tutkuyla ona bağlanırsanız, gerçek mutluluğu bu sefer yakalayabilirsiniz.

Aslan burcu 2018 aşk yorumunda zaten bir ilişkisi olan Aslan burcu, sizin ilişkinizde de yenilenme ve küçük değişimler olabilir. Ancak bu değişiklikler küçük de olsa sizi mutlu edecektir; içinizin sıkıldığında pencereyi açıp derin bir nefes çektiğinizde kendinizi nasıl hissettiğinizi düşünün. İşte ilişkinizdeki değişim sizi öyle rahatlatacak.

Hayatınızdaki önem sıralamasının değişeceği bir yıl olacağını yıllık burç yorumlarından görüyoruz sevgili Aslan burcu. Özellikle Nisan, Ağustos ve Kasım aylarında tartışmalardan uzak kalmaya çalışın. Çünkü üstün bir çaba sarf etmemeniz halinde ikiniz de birbirinizi dinlemeyeceksiniz ve ikinizin de kendine göre bir çıkış yolu olacak. Bu durum ilişkiniz için iyi getiriler sağlamayacaktır.

Temmuz ayı itibari ile bütçenizde bir rahatlama yaşayacaksınız. Bu dönemin sonrasında, elinizdeki imkanlarla birbirinizi şımartmaya çalışmalısınız.

Ağustos 2018’de kendinize daha az güvenmeye ve daha takıntılı bir insan olmaya başlayabilirsiniz. Ancak bu durum kalıcı değildir; birlikte olduğunuz insan da bu anlamda sizi anlayacaktır.

Ekim – Kasım aylarında, birbirinizi sıkmayıp rahat bırakın. Artık sizin için daha aşk dolu bir dönem geliyor; onu kendinize, rahat bırakarak daha çok bağlayabileceksiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.