Başak Burcu 2018 Aşk Yorumu


Başak Burcu 2018 Aşk Yorumu

Başak burcu 2018 aşk yorumunda neler yer alıyor merak ediyor musunuz? Aslında sizlere daha önce, yıllık burç yorumlarını aktarırken, Başak burcu 2018 yorumunu da aktarmıştık. Ama Başak burcuysanız ve özel olarak bu yıl, aşk anlamında yaşayacaklarınızı merak ediyorsanız, ister hayatınızda biri olsun, ister olması; biz şimdi sizi yorumlayacağız.

Başak Burcu 2018 Aşk Yorumu

Sevgili Başak burcu, 2018 yılında çok romantik günler sizi bekliyor ve siz tam bir ilişkiye başladığınız anda, bir başkasının daha size ilgi duyduğunu görebilecek ve şaşıracaksınız, ama tüm bunları kaldırabilecek enerjiye de sahipsiniz.

Ocak – Şubat 2018’de, duygusal istekler ve taleplerde yoğun bir artış ile karşılaşabilirsiniz. Tam da bu dönemde, etkileyici bir insanla tanışabileceğinizi belirtmeliyiz. Ama sadece onun etkileyici olması yetmez; aynı etkiye siz de sahip olmalı ve her zamanki gibi şefkat dolu olmalısınız ki karşınızdaki insan sizin için harcadığı ve harcayacağı emeğin karşılığını alabilsin. Böylece daha mutlu olursunuz.

Ancak Başak burcu 2018 aşk yorumlarında Mart – Nisan 2018’e geldiğimizde, şöyle bir düşünebilirsiniz: bu insan gerçekten sizin idealist hayallerinizin kahramanı, romantik fantazilerinizin gerçek sahibi mi? Şimdi, gerçekten istediğiniz kişinin nasıl bir yapıya sahip olduğunu listeleme ve sonrasında da birlikte olduğunuz kişiye daha gerçek bakma zamanı. Aksi halde ilişkiniz ilerleyecek; vereceğiniz emekler artacak.

Yıllık burç yorumlarınıza göre, Haziran ve Temmuz ayları ise 2018’de çok durağan geçecek sevgili Başak burcu. Zaten o kadar akıl karmaşasının sonrasında bir molaya ihtiyacınız vardı.

Eylül 2018’de, hissettiklerinize önem vermeden, elinizden geldiğince dayanılmaz olmaya çalışın. Takvimler Ekim ayına geldiğinde ise ne yapmak istediğinize kendiniz karar verin. Kasım ayına geldiğinizde zaten reddedilemeyecek bir teklif alacaksınız ve romantik bir ilişkiye yelken açacaksınız.

Peki ya hayatınızda bir ilişki zaten varsa? Başak burcu 2018 aşk yorumuna göre, var olan ilişki mükemmel gidecek; her şey yolunda giderken çevrenizdeki insanlar dahi sizi birbirinize iterek yakınlaştırmaya çalışacak. Daha çok birlikte olacaksınız.

Ocak – Şubat 2018’de iş hayatınız ile ilgili bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Bununla birlikte, sevginin gücünden destek alarak rahatlayacağınızı da belirtmeliyiz. Eşinizle zaman geçirmek, sizi tüm stresinizden arındıracaktır.

Nisan 2018’de, bir aile ferdi, arkadaş; ya da iş ile ilgili oluşacak maddi sorunlar sizi endişeye sokabilir. Her şeyi çözmeye, düzeltmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz bu konuda da sizin destekçiniz olacak ve yanınızda duracaktır. Aşk da zaten budur.

Yaz ayları ikinizin de iş ve sosyal hayatının yoğun olacağı günler. Bu günleri atlattıktan sonra, Ağustos – Eylül 2018’de bir tatil ayarlayarak başbaşa, romantik zamanlar geçirebilirsiniz.

Gerçekle alakası olmayan şeylerin, Ekim ayında ilişkinize zarar vermesine izin vermeyin. Eğer evli değilseniz, ama evlilik için adım atmayı düşünüyorsanız, kararınızı vermek için Kasım ayının yarısından sonrasını beklemelisiniz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.