Terazi Burcu 2018 Aşk Yorumu


Terazi Burcu 2018 Aşk Yorumu

2018’e sayılı günler kala, yıllık burç yorumlarını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Terazi burcu 2018 yorumunu daha önce yapmıştık. Bugün ise sizlere Terazi burcu 2018 aşk yorumunu yapacağız. Eğer Terazi burcuysanız ve Terazi burcu 2018 aşk yorumlarını merak ediyorsanız, hayatınızda biri olsun ya da olmasın, bu yılki kalp durumunuzu hemen gözden geçirmeye başlayabilirsiniz:

Terazi Burcu 2018 Aşk Yorumu

Sevgili Terazi burcu. 2018 yılında karşınıza, aşka dair pek çok seçenek çıkacak. Ancak bu anlamda seçici olmaya dikkat etmelisiniz. İlk izlenimlerinizin sizi yanıltacağı bir yıla girmek üzeresiniz.

Terazi burcu 2018 aşk yorumlarına göre, arkadaşlarınızın arasından bir sevgilinz olabilir. Önce samimi, sonra ise tutkulu ve romantik olursunuz. Ancak bunun için arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırmalı ve ne istediğinizi bilmelisiniz.

Mart ayında, rüyalarınızı süsleyen insanla tanışacağınızı söyleyebiliriz. Bu insanla aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar olacak; ama siz yine de kararınızı ondan yana vereceksiniz. Ve heyecan verici bir birlikteliğe de adım atmış olacaksınız.

Ekim – Kasım 2018 döneminde, özellikle Kasım ayının ilk yarısında, sosyal hayatınızda bir duraklama olabilir. Bununla birlikte, yeni başlayan, heyecan verici, hevese dayalı bir ilişkiniz varsa, o da duraklama dönemine girecek.

Kasım ayının ikinci yarısından sonra ve Aralık ayında ise Terazi burcunun daha romantik ve duygusal anlamda daha rahat bir yıl geçireceğini belirtebiliriz.

Terazi burcu 2018 aşk yorumunda, hayatınızda biri varsa, evliyseniz ya da ciddi bir sevgiliniz varsa, bu yıl sizin için daha romantik, daha ciddi ve birbirinize olan çekim gücünün kuvvetli olacağı bir yıl olarak görünüyor. Partneriniz, size, kendisine daha yakın olmanız için şans verecek ve siz de bunu iyi değerlendireceksiniz. Eğlenceye ayıracak bol bol zamanınız olacak.

Ocak – Şubat 2018 döneminde, eğer işinizi seviyorsanız, ikinizin de delice, hatta saçma bir istekle işinize sarılacağınızı belirtebilriiz. Sonrasında da elde ettiğiniz başarıları birlikte kutlayacaksınız.

Haziran – Temmuz 2018 döneminde, birlikte eğlenmeye çalışın. Ama takvimler Ağustos 2018’i gösterdiğinde, daha çok kabuğunuza çekilmeyi ve kendi içinizde mutlu olmayı deneyin.

Sevgili Terazi burcu, yıllık burç yorumlarına göre, partnerinizle aranızdaki bedensel çekim bu yıl oldukça kuvvetli olacak. Bu anlamda size önerimiz: Öncelikle ona ne istediğinizi söyleyin, sonrasında söylediğinizi yapın. Ve olabildiğince yakın olun. Kazanan ikiniz olacaksınız.

Ekim – Kasım 2018 döneminde bazı sorunlarınız olabilir. Bu sorunları çözene kadar, ortak satın almalardan ve seyahat planlarından kaçınmanızı öneriyoruz.

Yorum Yapmak Istermisin?

Bu site spam’ı azaltmak için Akismet’i kullanır Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin

.